meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1156
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a meganer Po avg 10, 2015 8:22 pm

Mene pa moti, da na tablici nemorem več povečat ko berem. Na stari strani sem pa lahko. Fajn bi bilo če bi zopet delevalo vsaj to.

lp
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Prihaja …

Napisal/-a DePalmo Po avg 10, 2015 9:52 pm

Ravnokar sem opazil še eno stvar katera me je zmotila. Na forumu sem registriran in prijavljen, ko sem pa hotel komentiral novico na spletni strani, pa izvem da tam nisem prijavljen. Kako to da si spletna stran in forum ne delita uporabniške podatkovne baze? Je bil nekdo prelen?

Kako je to rešeno na WordPressu nevem (sem pa prepričan da obstaja kak plugin), se pa da phpBB prav lepo povezat z PHP stranjo. To sem že pred leti naredil za določen slovenski portal brez problema in ni bilo več potrebe po dvojni registraciji in prijavi. Uporabniška imena, gesla in pravice dostopa je stran vlekla iz podatkovne baze foruma in na podlagi tega tudi dovolila urejanje (ali samo ogled) spletne strani.

Očitno firmo ki ste najeli ali ne dela dobro, ali pa je bila premalo plačana.

EDIT:
- Tapatalk-a še vedno ni, pa se ga čisto preprosto inštalira
- glede na to da je forum doživel veliko prenovo, bi lahko tudi dodali možnost "všečkanja" prispevkov (ja vem, ni to FB, ampak prav lepo dela na avtoforum.net)

EDIT 2:
- obvestilo o novem zasebnem sporočilu ni opazno sploh... sem se slučajno spomnil da sem dobil včeraj email
 
ysrxdtczvgu
Novinec
 
Prispevkov: 136
Pridružen: Po okt 08, 2012 2:01 pm
Kraj: Maribor

Re: Prihaja …

Napisal/-a ysrxdtczvgu Po avg 10, 2015 11:01 pm

Če bi bila stran dejansko napisana v nekem spletnem jeziku bi to bil najmanjši problem.. tako pa zgleda tisti, ki imajo stran čez v smislu urejanja in posodabljanja zgleda ne znajo nič o tej predlogi ki se uporablja.. novi videz, nepreglednost, ne funkcionalnost in predvsem slabše delovanje kot prej me je zelo razočaralo.. mislim da boste opazili kar velik upad obiska foruma in strani... tudi sam sem spletni razvijalec in če kaj na moji strani ne bi delovalo kot mora mi to ne bi dalo miru in nikakor ne bi spal ponoči.. to ste že najeli neke šalabajzerje.. žal je tako..
pa lep pozdrav še in moje strani
Programmers - an organism that turns coffee into software.
 
cashy
Novinec
 
Prispevkov: 305
Pridružen: Pe jan 07, 2005 8:38 am

Re: Prihaja …

Napisal/-a cashy To avg 11, 2015 6:27 pm

Verjetno je bilo že omenjeno nedodelano delovanje strani - mene moti predvsem to, ko berem teste, se ne morem prijaviti kot uporabnik - prijava preprosto ne prime, in tako ne morem vnesti komentarjev, vprašanj, mnenja itd. :(
Upam, da to čim prej uredite...

je pa zanimivo, kako lahko prijava deluje za forum, za ostale podstrani portala pa ne :roll:

srečno z optimizacijo strani!

dobra ekipa ste, verjamem, da boste s temi "porodnimi" težavami nove spletne strani kmalu in zlahka opravili ;)
ne praš me nič, ker nič ne vem
 
Uporabniški avatar
gortnar
Novinec
 
Prispevkov: 307
Pridružen: Če apr 29, 2010 2:26 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a gortnar To avg 11, 2015 10:27 pm

cashy je napisal/-a:Verjetno je bilo že omenjeno nedodelano delovanje strani - mene moti predvsem to, ko berem teste, se ne morem prijaviti kot uporabnik - prijava preprosto ne prime, in tako ne morem vnesti komentarjev, vprašanj, mnenja itd. :(
Upam, da to čim prej uredite...

je pa zanimivo, kako lahko prijava deluje za forum, za ostale podstrani portala pa ne :roll:

srečno z optimizacijo strani!

dobra ekipa ste, verjamem, da boste s temi "porodnimi" težavami nove spletne strani kmalu in zlahka opravili ;)


V kolikor imaš še težave, se mi prosim oglasi na ZS, da zadevo uredimo.

LPK
 
Uporabniški avatar
gortnar
Novinec
 
Prispevkov: 307
Pridružen: Če apr 29, 2010 2:26 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a gortnar To avg 11, 2015 10:35 pm

meganer je napisal/-a:Mene pa moti, da na tablici nemorem več povečat ko berem. Na stari strani sem pa lahko. Fajn bi bilo če bi zopet delevalo vsaj to.

lp


Že deluje.

LPK
 
cashy
Novinec
 
Prispevkov: 305
Pridružen: Pe jan 07, 2005 8:38 am

Re: Prihaja …

Napisal/-a cashy Sr avg 12, 2015 8:41 am

[/qoute]

V kolikor imaš še težave, se mi prosim oglasi na ZS, da zadevo uredimo.

LPK[/quote]

hvala, sedaj deluje :)
ne praš me nič, ker nič ne vem
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1156
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a meganer Sr avg 12, 2015 3:49 pm

Meni se vedno ne deluje povecava???
 
Uporabniški avatar
gortnar
Novinec
 
Prispevkov: 307
Pridružen: Če apr 29, 2010 2:26 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a gortnar Sr avg 12, 2015 5:53 pm

meganer je napisal/-a:Meni se vedno ne deluje povecava???


Katero napravo pa uporabljaš?

LPK
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1156
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a meganer Sr avg 12, 2015 6:03 pm

Tablica samsung tab ?3?
 
Uporabniški avatar
gortnar
Novinec
 
Prispevkov: 307
Pridružen: Če apr 29, 2010 2:26 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a gortnar Če avg 13, 2015 8:43 am

meganer je napisal/-a:Tablica samsung tab ?3?


Še 1x preverili na Tablica samsung tab 3 in povečava deluje.

lpk
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Prihaja …

Napisal/-a DePalmo Če avg 13, 2015 9:06 am

Dvomim, zaradi tele vrstice v kodi:
Koda: Izberi vse
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, maximum-scale=1">


Da bi delalo, bi mogla bit:
Koda: Izberi vse
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1">


Sicer pa nevem zakaj se rabi povečevat, dizajn je odzivni (se prilagaja velikosti naprave) in ko sem pomanjšal stran na velikost telefona, je tekst lepo berljiv.
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1140
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm
Kraj: Ptuj

Re: Prihaja …

Napisal/-a Falco_ Če avg 13, 2015 12:54 pm

... še vedno ne morem spremeniti / dodati avatarja... problem samo pri meni?
When life speeds by... downshift.
 
Uporabniški avatar
honeybee
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Če jun 04, 2015 9:38 pm

Re: Prihaja …

Napisal/-a honeybee Če avg 13, 2015 12:55 pm

Preveril in tudi jaz ne morem spremeniti avatarja. Če bi imel sliko bi jo lahko samo izbrisal, kaj več pa ni možno.

lp
darkside
 
cashy
Novinec
 
Prispevkov: 305
Pridružen: Pe jan 07, 2005 8:38 am

Re: Prihaja …

Napisal/-a cashy Pe avg 14, 2015 8:29 am

samo, da javim programerjem, prijava na portal avtomobilizem (z izjemo foruma) ponovno ne deluje. Četudi sem prijavljen na forumu, ko kliknem na drugo področje (recimo testi), mi prijavo izbriše in postanem neprijavljen - prijaviti pa se ne da, saj javlja napako pri prijavi...
ne praš me nič, ker nič ne vem
 
Stole
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 57
Pridružen: Ne jul 10, 2005 9:12 am
Kraj: Trbovlje

Re: Prihaja …

Napisal/-a Stole To avg 18, 2015 11:33 am

V glavnem sranje od sranja tole,zame bil stari 10000 x bolši,če se v kratkem ne bom spoprijateljiv z njim me ne bo več,ker se nič ne znajdem več tu.
 
Uporabniški avatar
=swen=
Uporabnik
 
Prispevkov: 810
Pridružen: To okt 14, 2008 3:04 pm
Kraj: gorenjska

Re: Prihaja …

Napisal/-a =swen= To avg 18, 2015 10:30 pm

Tudi meni ne deluje povečava na Oppo Find 7.
Prej je vse normalno delovalo, sedaj pa odkar je forum prenovljen povečava ne deluje.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Prihaja …

Napisal/-a DePalmo To avg 18, 2015 10:35 pm

Sem ravno prejle bral forum preko telefona z 5.5 inčnim zaslonom. Sicer se je treba malo navadit na novo temo, je pa super berljiva, tako da nevem kaj vse ostale moti. Mene je motila prejšnja, kjer ali so bile črke premajhne, ali pa sem fasal musklfibr v prste ker sem moral tok scrollat da sem lahko prebral prispevke.

O sami uporabniški izkušnji bi se pa dalo kakšno napisat... pa se mi neda :)
 
Uporabniški avatar
ST 13
Novinec
 
Prispevkov: 148
Pridružen: So mar 22, 2008 10:25 am
Kraj: Celje

Re: Prihaja …

Napisal/-a ST 13 Sr avg 19, 2015 10:18 am

Še vedno ni urejena najbolj pomembna stvar, ko prideš na katerikoli forum - da te pošlje na zadnji prebrani prispevek. Ne vem čemu je namenjen gumb označen na sliki, če ne ravno temu?
Slika
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Prihaja …

Napisal/-a DePalmo Sr avg 19, 2015 11:58 am

To dela že par dni in dela super, vsaj meni.

Imam pa eno pripombo. Ko sem z telefonom na forumu, ni povezave do zasebnih sporočil, dostopni so samo preko PCja, mogoče tudi preko tablice (je nimam, tako da ne morem rečt).

In kot sem enkrat že omenil, obvestila o novem zasebnem sporočilu še vedno ni, dobim email in to je to. Moram prav specifično kliknit na ikono uporabnika zgoraj desno da se pokaže obvestilo o novem zasebnem sporočilu.

EDIT:
Skok na zadnji neprebrani prispevek deluje samo če forum brskaš, ne pa ko greš gledat prispevke preko povezav "Neodgovorjene teme", "Neprebrane objave", "Novi prispevki", "Aktivne teme" ki so nameščene zgoraj.
Vrni se na Prenova Avtomobilizem.com

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost