Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a pinny To nov 02, 2010 9:02 pm

ma mene pa najbl jezi k še ikon za prijavo ne vidim, pa tistga za urejanje posta :huh:
 
Uporabniški avatar
BBS
Uporabnik
 
Prispevkov: 1280
Pridružen: Pe avg 07, 2009 12:15 am
Kraj: Kočevje

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a BBS To nov 02, 2010 9:18 pm

Pinny, poglej na moji 19', mogoče bi moral prešaltat na firefox :D

Slika
 
Uporabniški avatar
Tilen18
Novinec
 
Prispevkov: 394
Pridružen: Po nov 08, 2004 2:09 pm

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a Tilen18 To nov 02, 2010 9:28 pm

tudi meni v firefoxu dela normalno, jaz sicer nimam nobenih problemov s forumom, se bom pa mogel navadit :D vsake nove spremembe se je treba
 
Uporabniški avatar
maxipin
Novinec
 
Prispevkov: 187
Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:36 pm

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a maxipin To nov 02, 2010 9:38 pm

adis je napisal/-a:
ziga555 je napisal/-a:Ma sedaj pa res nevem kaj vam je. Imeli ste kar nekaj dni časa od kar ste dali nov forum in od takrat niste popravili NIČ oz. nič pametnega.

IKONE SO ENAKE, GUMBA ZA EDIT NI, VSE JE NEPREGLEDNO!!!!!!!


Če niste sposobni to usposobit potem se nehajte zaletavati z glavo v zid ker očitno niste za to delo. DAJTE NAZAJ STARI A.COM. Novega pa vrnite ko ga boste usposobili. IN UPAM DA VAM BO ŠE LETOS USPELO da boste dali nazaj stari a.com!!!


In upam da lahko kdo od pristojnih razloži kaj se greste s tem?


nevem kako lahko nekdo, ki je pridružen 24 oktobra letos poda takšno mnenje?



Že kar nekaj časa spremljam forum in tudi vem kako je bilo s starim.
In tudi sem registriran tudi na drugih forumih, kjer se je tudi zgodila prenova in ni bilo nobenih pritoževanj skozi nov forum (oz. sem ter tja kak se je našel)

Verjetno pa sem toliko priseben da vem koliko je šlo na slabše. Začetek so pravi ubodli, vendar naj naredijo prenovo takrat ko bo vsaj nekoliko izboljšana. Sedaj pa mislim da bo že kar nekaj dni od kar se je zgodila prenova in roko na srce, od takrat niso naredili nič. Niti gumba edit niso usposobili ki ga ima večina tudi amaterskih forumov.!

Tako da jaz sem izrazil svoje mnenje in mislim da nisem dosti zgrešil. Prav tako že v kar nekaj straneh nisem zasledil nobenega posta odgovornega. :x
 
Uporabniški avatar
Tilen18
Novinec
 
Prispevkov: 394
Pridružen: Po nov 08, 2004 2:09 pm

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a Tilen18 To nov 02, 2010 9:45 pm

gumb "edit" je sicer še neviden, ampak mislim, da bojo to uredili karseda hitro, nahaja pa se levo od guma s klicajem "Prijavi ta prispevek"
 
Uporabniški avatar
Ronin
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 722
Pridružen: So jul 24, 2004 12:29 pm

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a Ronin To nov 02, 2010 10:20 pm

Jz bi rad se neki pripomnil : Pisem privatno sporocilo in ga napisem in dam "poslji" in men pokaze sporocilce, ki sem ga napisal in sem mislu, da ga je poslalo, ampak ni. No, potem sem sporocilce se enkrat napisu, naredi enako (predogled) in potem ko spet PONOVNO dam poslji, poslje sporocilo.
There is no time...
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a adis To nov 02, 2010 10:21 pm

pinny je napisal/-a:takole zadeva zgleda pri meni, a si lohka pri s ebi kaj naštimam da bo bolje pa kje to, ker nimam pojma :huh:

Slika


posodobi IE na IE8, razlika je vidna ;)
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a lancia hf To nov 02, 2010 10:26 pm

Ronin: Tudi ko se te poste piše moraš bolj na desni strani "tipke" pošlji klikniti, čene ti vrže predogled.
HEHE našel skrivni gumb edit ;)
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Ronin
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 722
Pridružen: So jul 24, 2004 12:29 pm

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a Ronin To nov 02, 2010 10:31 pm

lancia hf je napisal/-a:Ronin: Tudi ko se te poste piše moraš bolj na desni strani "tipke" pošlji klikniti, čene ti vrže predogled.
HEHE našel skrivni gumb edit ;)


Kje?

U bistvu ne. Ce napisem ta post in kliknem poslji, mi ga takoj poslje, medtem pri PM, pa ce kliknem poslji, mi naredi predogled in morm se enkrat stisnt poslji, da PM poslje. Probi pa bos videl
There is no time...
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a adis To nov 02, 2010 10:32 pm

:lol:
Priponke
Brez naslova.jpg
Brez naslova.jpg (8.77 KiB) Videno 1919 krat
 
Uporabniški avatar
Ronin
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 722
Pridružen: So jul 24, 2004 12:29 pm

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a Ronin To nov 02, 2010 10:34 pm

Men ga zal ne pokaze
There is no time...
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a lancia hf To nov 02, 2010 10:35 pm

saj ga nobenmu, se pokaže samo roka
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
ales66
Novinec
 
Prispevkov: 307
Pridružen: Ne apr 29, 2007 9:56 pm
Kraj: LJ

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a ales66 To nov 02, 2010 10:42 pm

adis je napisal/-a:
pinny je napisal/-a:takole zadeva zgleda pri meni, a si lohka pri s ebi kaj naštimam da bo bolje pa kje to, ker nimam pojma :huh:

Slika


posodobi IE na IE8, razlika je vidna ;)



V IE 8 je isto.
 
krho
Novinec
 
Prispevkov: 211
Pridružen: Pe mar 09, 2007 8:30 am

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a krho Sr nov 03, 2010 7:22 am

pinny je napisal/-a:takole zadeva zgleda pri meni, a si lohka pri s ebi kaj naštimam da bo bolje pa kje to, ker nimam pojma :huh:

Slika

Nadgradi svoj brskalnik. Kot pravi Microsoft Avstalija. Tudi 9 let starega mleka ne piješ.

P.S. Nihče ne vsiljuje Firefoxa, na izbiro imaš še Chrome, Safari, Opero. In vsi se kolikor tolio držijo standardov. Tja, kamor bo IE stopil šele z IE9.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov in iger - http://xcollect.sf.net
 
Uporabniški avatar
2Fast&2Furious
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3272
Pridružen: Sr jul 30, 2003 9:02 pm
Kraj: Lj

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a 2Fast&2Furious Sr nov 03, 2010 8:23 am

Edit-iranje postov ni možno, če ni post zadnji v temi (vsaj pri meni je tako). LoL :DDD
 
Uporabniški avatar
HeP][MeN
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2341
Pridružen: Če feb 05, 2004 3:38 pm
Kraj: Trbovlje

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a HeP][MeN Sr nov 03, 2010 9:24 am

BBS je napisal/-a:Pinny, poglej na moji 19', mogoče bi moral prešaltat na firefox :D

Slika


Mogoče bi moral apgrejdati 22" na 19", pa bo vse dobro (1024x819.press) Ne trosite bedarij, da naj uporabniki zamenjajo brskalnike, monitorje, v svoje škatle namestijo herkules grafične ali pa si kupijo povečevalno steklo.

-Kar se tiče foruma - te temne sivine je občutno preveč, 60% izkoriščenega prostora, fonti so premajhni. Posvetlite ozadje in pustite roba recimo za 160px, potem pa po celem desnem robu nafilajte svoje hude reklame.
-Novih objav se skorajda ne vidi, mogoče bi jih pobarvali v neko (svetlo)rdečo, če že nimate moči narediti dovolj različne ikone. S tem mislim kvadrat pred temo ali pa kar celoten pas.
-Dobrodošla bi bilo tudi, da če klikneš kjerkoli na pas s temo, da se ta tema odpre, ne pa samo na naslov novice.

-Prvo stran mi kompajla obupno počasi, lahko da je to samo trenutno.
-Font je občutno premajhen, seveda tudi na račun ozkosti strani.
-Izračun poti in registracije premaknite nekam drugam, ker samo kradeta prostor in sta dokaj neuporabna ali pa ju premaknite na desno stran ozadja skupaj z oglasi. Tako bo ostalo več za same članke, pa font boste lahko povečal, da si ne bomo kvarili vida...
-Komentarje člankov bi lahko stlačili v nek podforum, kjer se objavi članek ali link do njega še enkrat, spodaj se bodo lahko pa uporabniki potem naprej kregali. ;)

Sicer mi pa overall vse skupaj deluje preveč generično. No, forum je že itak prej zgledal tako kot ostali phpBB forumi, ampak kar se mene tiče, je pri forumih važna vsebina in funkcionalnost, ne pa izgled...

LP :P
[i]Weeeeeeee![/i]
 
Uporabniški avatar
HeP][MeN
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2341
Pridružen: Če feb 05, 2004 3:38 pm
Kraj: Trbovlje

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a HeP][MeN Sr nov 03, 2010 11:03 am

pa še edit, ki ga ni kljub zadnjemu postu v temi:

Označi vse forume za prebrane na prvi strani?

;)
[i]Weeeeeeee![/i]
 
Uporabniški avatar
Mindflash
Novinec
 
Prispevkov: 365
Pridružen: To sep 19, 2006 6:27 pm
Kraj: Koper

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a Mindflash Sr nov 03, 2010 11:07 am

No ta širina foruma mi je pa že bolj poznana. :D
 
Vikking
Uporabnik
 
Prispevkov: 826
Pridružen: Sr apr 20, 2005 7:06 pm

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a Vikking Sr nov 03, 2010 11:32 am

IMO, bo veliko boljše kot prej, ko se določene težave odpravijo.

Če je možno označite "sticky" teme drugače, saj je popolnoma nepregledno, kaj so sticky teme (med katerimi naprimer so zadnji odgovori bili pred kakšnim mesecem in več, a to ni pomembno). Ne loči se sticky tem od novih tem. Druga barva teksta, drugačen tekst, karkoli samo naj se vizualno hitro loči. Ker sedaj je kaos, tiste zvezdice in ostale čebelice ne delujejo.

Preveč "sticky" tem. Naprimer ko odpreš "Splošna debata" imaš 9 "sticky" tem (kar je po mojem preveč), ker na koncu bo počasi cela stran samih pomembnih tem. Nove teme pa se bodo začele na drugi ali tretji strani.
Recimo kot so nekatera navodila in tehnična navodila, se lahko umaknejo v drugo zvrst naprimer v tovarno znanja. V splošni debati je povsem brezpredmetno da tam visi sticky tema o xenoni, stacionarnih radarjih, vpoklicih. Ker je lahko brez težav v Tovarni znanja.

Združevanje nekaterih glavnih tem oz. urejanje v sklope le teh. Ne vidim razloga zakaj je naprimer "Styling" in "Avtokozmetika" ločena. Gre za iste predispozicije ki so lahko znotraj iste skupine. Prav tako naprimer "Srečanja" in "Tekmovanja". Ali pa recimo "Tekmovanja" in "Avto-moto šport" skupaj.
Oziroma
Sedaj so štirje sklopi: "Vedno uporabno", "A.com", "Mali oglasi" in "Ostalo". Namesto zgoraj omenjenega združevanja bi dodali še kakšen sklop ki bi nekatere sorodne duše uvrstil skupaj. Tako bi zadeva bila sicer daljša a bolj pregledna.
 
Uporabniški avatar
Energetik81
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3066
Pridružen: To mar 13, 2007 7:13 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Pimp up the Avto(mobilizem).com

Napisal/-a Energetik81 Sr nov 03, 2010 11:48 am

No, zdaj je uporabna širina OK. Še gumb uredi, pa jasno označene neprebrane teme in bo že kar uporaben. Načeloma mi je pa kontrastna shema s "karbonskim" navdihom všeč. Mogoče še možnost izbiranja barvne sheme? Da bi si lahko nastavili temnejše ozadje namesto belega?
Corolla TS 1.8 HSD: Slika
Vrni se na Prenova Avtomobilizem.com

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov