Uporabniški avatar
mihaing
Uporabnik
 
Prispevkov: 2870
Pridružen: To okt 21, 2008 9:24 am
Kraj: Slovenc

Napisal/-a mihaing Pe okt 22, 2010 9:04 am

upam, da nebo na prvi strani še vedno znak "5let odkar vozimo skupaj" :lol: :lol: :lol:

Pika na I bi bil samo isklanik takšen kot je na BMW forumu. Moti me tudi, da niso vidne teme (zadnje aktualne objave) pod prodam in kupim (kot imajo spet na BMW forumu oops .) ;)

Pa naštimajte indikatorje za šolarčke, da se malo prepuca forum 8) :lol:
 
Uporabniški avatar
Caby
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: To mar 29, 2005 7:38 pm

Napisal/-a Caby Pe okt 22, 2010 12:00 pm

Forumska tema galerija bi se lahko nekako združila z neko bazo galerija, skupaj s podatki(serijski, predelave, slike predelav, avtomobila), katera bi imela posebej funkcije podobno kot ta galerija, brez ocenjevanja, vendar lažji pregled, morda celo po znamkah itd.
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Napisal/-a _BANDIT_ Pe okt 22, 2010 12:34 pm

Za moje pojme je tale beta velik korak nazaj.

Najbolj moti širina, ki na mojem monitorju izgleda kot en pašček na sredini. Take strani se je delalo takrat, ko folk še ni vedel za kaj več kot običajni VGA zaslon z 1024 x 768 pikami. Danes bi bilo nujnopotrebno, da se page prilagaja širini displaya.

Pa tudi stari design strani je veliko boljši in edinstvenejši kot novi. S tem novim boste postali samo še ena izmed mnogih brezveznih strani.

Ostalo glede forum ain to so pa že napisali zgoraj.

To je samo moje mnenje.
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a croma_man Pe okt 22, 2010 1:11 pm

_BANDIT_ je napisal/-a:Za moje pojme je tale beta velik korak nazaj.

Najbolj moti širina, ki na mojem monitorju izgleda kot en pašček na sredini. Take strani se je delalo takrat, ko folk še ni vedel za kaj več kot običajni VGA zaslon z 1024 x 768 pikami. Danes bi bilo nujnopotrebno, da se page prilagaja širini displaya.

Pa tudi stari design strani je veliko boljši in edinstvenejši kot novi. S tem novim boste postali samo še ena izmed mnogih brezveznih strani.

Ostalo glede forum ain to so pa že napisali zgoraj.

To je samo moje mnenje.


se pridružujem.
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Pe okt 22, 2010 1:31 pm

_BANDIT_ je napisal/-a:Za moje pojme je tale beta velik korak nazaj.

Najbolj moti širina, ki na mojem monitorju izgleda kot en pašček na sredini. Take strani se je delalo takrat, ko folk še ni vedel za kaj več kot običajni VGA zaslon z 1024 x 768 pikami. Danes bi bilo nujnopotrebno, da se page prilagaja širini displaya.

Pa tudi stari design strani je veliko boljši in edinstvenejši kot novi. S tem novim boste postali samo še ena izmed mnogih brezveznih strani.

Ostalo glede forum ain to so pa že napisali zgoraj.

To je samo moje mnenje.

podpis.
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice Pe okt 22, 2010 1:39 pm

Dobro utemeljene kritike in v večini primerov se kar strinjam. Fixed širina je mogoče primerna za novičarski portal in vsebino, za forum pa 100% še vedno owna - - očitno bo razvijalcem treba beto še malce prevetrit. :-)
Nove web smernice so opazne pri kodi in izgledu člankov, vendar pa ostala funkcionalnost še malce šepa (predvsem manjko podstrani kot je npr. salon/znamke in funkcionalost s strani "skrite" administracije predhodnika). Vendar ne dvomim, da bodo uspeli zadeve razvijalci poštimat.

Tudi design bi se dalo še precej dodelat, npr. beta me mal spominja na nekakšen wordpress skin v slogu partisa (no, partis zgleda sicer fino dodelan) ali kak klon inove skina - mogoče preveč clean za moj okus - my 2 cents ;)

Skratka, najbolj na beti pogrešam:
1. dogodki (da bi ekipa imela ažuren letni seznam vseh važnih avto dogodkov v sloveniji in bližnji tujini)
2. salon (slovenska varianta cardomain.com strani za prikaz avta)
3. znamke (slovenska varianta strani http://www.carsurvey.org/ na kateri dobiš konkretne informacije kaj je dobro in slabo za avto, ki si ga trenutno ogleduješ za nakup).
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Pe okt 22, 2010 2:36 pm

mobisux styling .. men je pri tastari verziji dost boljš pregledno vse ..
 
Uporabniški avatar
AudiFreak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1257
Pridružen: Pe apr 28, 2006 2:53 pm
Kraj: Ried im Innkreis

Napisal/-a AudiFreak Pe okt 22, 2010 3:05 pm

DaDek je napisal/-a:
_BANDIT_ je napisal/-a:Za moje pojme je tale beta velik korak nazaj.

Najbolj moti širina, ki na mojem monitorju izgleda kot en pašček na sredini. Take strani se je delalo takrat, ko folk še ni vedel za kaj več kot običajni VGA zaslon z 1024 x 768 pikami. Danes bi bilo nujnopotrebno, da se page prilagaja širini displaya.

Pa tudi stari design strani je veliko boljši in edinstvenejši kot novi. S tem novim boste postali samo še ena izmed mnogih brezveznih strani.

Ostalo glede forum ain to so pa že napisali zgoraj.

To je samo moje mnenje.

podpis.


Se pridružujem vajinemu mnenju!
 
Uporabniški avatar
Bel-Tirid
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1547
Pridružen: Po feb 09, 2004 7:52 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a Bel-Tirid Pe okt 22, 2010 3:14 pm

AudiFreak je napisal/-a:
DaDek je napisal/-a:
_BANDIT_ je napisal/-a:Za moje pojme je tale beta velik korak nazaj.

Najbolj moti širina, ki na mojem monitorju izgleda kot en pašček na sredini. Take strani se je delalo takrat, ko folk še ni vedel za kaj več kot običajni VGA zaslon z 1024 x 768 pikami. Danes bi bilo nujnopotrebno, da se page prilagaja širini displaya.

Pa tudi stari design strani je veliko boljši in edinstvenejši kot novi. S tem novim boste postali samo še ena izmed mnogih brezveznih strani.

Ostalo glede forum ain to so pa že napisali zgoraj.

To je samo moje mnenje.

podpis.


Se pridružujem vajinemu mnenju!



3x z moje strani
Pravjo kar je dobro in lavfa ne spreminjaj
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
SamoK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 792
Pridružen: Po feb 05, 2007 6:36 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a SamoK Pe okt 22, 2010 3:49 pm

Izgled pustite, tak kot je.. raje se posvetite iskalniku, pa ste vse naredli!
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Pe okt 22, 2010 4:02 pm

SamoK je napisal/-a:Izgled pustite, tak kot je.. raje se posvetite iskalniku, pa ste vse naredli!


iskalnik je res podn :)
napišeš neki npr: menjava motorja pa označš kje naj iše rubriko
in pol ti najde recimo sam svoj mojster rubriko v kateri je menjava motorja not ..
in od tega 45 strani (pišem za primer) nč pa ne pove na keri strani točno ..
in pol valda moraš it čez vse strani .. al pa enostavno več ne iščeš
 
Uporabniški avatar
mihaing
Uporabnik
 
Prispevkov: 2870
Pridružen: To okt 21, 2008 9:24 am
Kraj: Slovenc

Napisal/-a mihaing Pe okt 22, 2010 4:08 pm

Lahko me benate ampak čez BMW-forum iskalnika ga ni. :!:
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Napisal/-a el_diablo Pe okt 22, 2010 4:50 pm

men je tut čist kul tok kot je sedaj.

zakaj je sploh treba karkoli spreminjat?
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
Uporabniški avatar
Foto Jovo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 534
Pridružen: Sr sep 10, 2003 6:45 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a Foto Jovo Pe okt 22, 2010 5:12 pm

Bel-Tirid je napisal/-a:
AudiFreak je napisal/-a:
DaDek je napisal/-a:
_BANDIT_ je napisal/-a:Za moje pojme je tale beta velik korak nazaj.

Najbolj moti širina, ki na mojem monitorju izgleda kot en pašček na sredini. Take strani se je delalo takrat, ko folk še ni vedel za kaj več kot običajni VGA zaslon z 1024 x 768 pikami. Danes bi bilo nujnopotrebno, da se page prilagaja širini displaya.

Pa tudi stari design strani je veliko boljši in edinstvenejši kot novi. S tem novim boste postali samo še ena izmed mnogih brezveznih strani.

Ostalo glede forum ain to so pa že napisali zgoraj.

To je samo moje mnenje.

podpis.


Se pridružujem vajinemu mnenju!



3x z moje strani
Pravjo kar je dobro in lavfa ne spreminjaj


Podpis!

dj_em je napisal/-a:
SamoK je napisal/-a:Izgled pustite, tak kot je.. raje se posvetite iskalniku, pa ste vse naredli!


iskalnik je res podn :)
napišeš neki npr: menjava motorja pa označš kje naj iše rubriko
in pol ti najde recimo sam svoj mojster rubriko v kateri je menjava motorja not ..
in od tega 45 strani (pišem za primer) nč pa ne pove na keri strani točno ..
in pol valda moraš it čez vse strani .. al pa enostavno več ne iščeš


Iskalnik je katastrofa!!!
Tak iskalnik so uporabljali 20 let nazaj.
Karkoli do zdaj sm vpisal v iskalnik mi ni našlo tistega kar sem potreboval, pa čeprav sem vedel da obstaja. Groza!

Iskalnik mora biti napreden, da lahko iščeš po točno določeni temi, avtorju, podmeniju v glavnem ni da ni!
 
Uporabniški avatar
R 26
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: To maj 15, 2007 1:27 pm
Kraj: dolenjska je moja mati

Napisal/-a R 26 Pe okt 22, 2010 5:21 pm

_BANDIT_ je napisal/-a:Za moje pojme je tale beta velik korak nazaj.

Najbolj moti širina, ki na mojem monitorju izgleda kot en pašček na sredini. Take strani se je delalo takrat, ko folk še ni vedel za kaj več kot običajni VGA zaslon z 1024 x 768 pikami. Danes bi bilo nujnopotrebno, da se page prilagaja širini displaya.



x2

Jaz sem šele pred kratkim dobil 19" zaslon in šele zdaj odkril lepote prebiranja foruma, brskanja po netu, igranja igric... Sam tega mi ne vzet :lol:
Kot je tud že večina rekla, zadnje spremembe na forumu morajo biti vidne na naslovni strani, saj po mojem mnenju večina uporabnikov foruma pregleda le tiste novosti.
 
Uporabniški avatar
B|ind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2601
Pridružen: So avg 07, 2004 4:05 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a B|ind Pe okt 22, 2010 5:49 pm

Obstoječa oblika foruma je super. Varianta na beta strani pa mi nikakor ni všeč. :?

Glede spletne strani se strinjam z _BANDIT_om !
 
Uporabniški avatar
RaVeN
Novinec
 
Prispevkov: 210
Pridružen: Ne mar 08, 2009 1:16 pm

Napisal/-a RaVeN Pe okt 22, 2010 6:18 pm

Mislim, da nas je takih kateri nočemo, da se zoža stran še pa še. Zato tudi upam, da boste pri oblikovanju končnega izgleda to tudi upoštevali.

Pa iskalnik je tudi potrebno zelo popraviti, ker če hočeš najti določeno stvar nikoli ne vrže pravih rezultatov, ampak vsaj meni kar nekaj in zato rajši kje drugje pogledam za informacijo.
V razmislek, popravite iskalnik in bo posledično tudi manj odprtih tem in jih ne bo potrebno vseskozi premikati in popravljati itd.
 
Uporabniški avatar
Thor
Novinec
 
Prispevkov: 215
Pridružen: Če sep 09, 2004 4:49 pm
Kraj: Nova Gorica

Napisal/-a Thor Pe okt 22, 2010 6:48 pm

Če ste imeli v mislih videz v stilu FB in podobnih portalov bi morali biti pozorni na to, da se vse skupaj sicer dogaja v sredini strani, podlaga ja pa po celotni širini enaka zato, da ne ustvarja učinka utesnjenosti, pa še oko na tem praznem prostoru počiva.
Nekaj na hitro, če boste ostali pri sedanji rešitvi, sicer pa se pridružujem ostalim v mnenju, da je potrebno razmišljat o razporeditvi, ki bi bolje izkoriščala vedno večje širine monitorjev ;).
LP
Priponke
Avtomobilizem.jpg
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Napisal/-a skopusnik Pe okt 22, 2010 7:39 pm

Točn tko, pustit obliko tako kot je pa rajš izpopolnt stvari na tej strani (predvsem iskalnik). Sicer pa obvezno zadnjih 15 tem na prvi strani. Jaz recimo pogledam samo zadnje teme pa občasno kakšen test :)
 
Uporabniški avatar
maius28
Novinec
 
Prispevkov: 367
Pridružen: Če jan 05, 2006 11:12 am
Kraj: Gališki slapovi

Napisal/-a maius28 Pe okt 22, 2010 7:46 pm

Caby je napisal/-a:tale izračun registracije na desni se mi zdi dokaj neuporaben, glede na to da nas je verjetno veliko stalnih obiskovalcev, ki ne gledajo vsak dan koliko jih bo prišla registracija, se pa strinjam da bi lahko bila možnost v meniju (registracija, izračun poti, morda še preverba avtomobila na tisti državni strani-težko zapomljiv naslov-vsaj link, koledar dogodkov-čimbolj podroben in morda še kaj)

In namesto tega prostora na desni bi dali sveže debate na forumu, kar se tudi jaz strinjam da je velik plus.

Morda okno debata ni ravno debata, bolj komentarji člankov, vendar je ok tudi to, vendar mislim da ta debata ni ravno tista prvotna smernica avtomobilizma.

Če me razumete. Vsak ki ve za avtomobilizem.com takoj pomisli na forum, te novice so le "hitro branje" zadnjih "premikov" v avtomobilizmu, tako da se mi zdi, da bi vseeno bolje bilo, če bi bil forum bolj integriran v glavno stran(da, spet smo pri oknu svežih objav in morda še česa), kar pa ne pomeni da okno "debata" v beti ni nezaželeno. Govorim vam s svoje perspektive, in verjetno perspektive večine nas.
Tole bi bila zaenkrat moja malenkost.


2X in še to. Ne naredit "avtomanije iz avtomobilizma". Še je čas, za spremembe....

LP
Nikoli ni prepozno.
Vrni se na Prenova Avtomobilizem.com

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov