Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Vodokotlič
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Sr feb 29, 2012 3:31 pm

Re: Neuradni servis Ljubljana

Napisal/-a Vodokotlič Pe apr 10, 2015 3:26 pm

V Ljubljani hodim v avtomehanika Kuclar. Poznam osebno lastnika in je pošten človek. Do sedaj nisem imel težav.
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Neuradni servis Ljubljana

Napisal/-a ojnica Pe apr 10, 2015 9:28 pm

Dolinar pri Ljubljani pred leti temeljit pregled podvozja 10 evrov, dva mehanika sta se potrudla max. Ampak to vrjetno nima veze, ker je vse odvisno od obseg dela, takrat je bila delavnica skoraj prazna.
 
servis123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Če nov 02, 2017 6:18 am

Re: Neuradni servis Ljubljana

Napisal/-a servis123 Če nov 02, 2017 6:19 am

Fičo servis, Dobrivoj Milašinović s.p.
Belokranjska ulica 11 (ob Šmartinski ulici)
Ljubljana
Telefon: 041/678-597

Serviser je dvakrat popravljal tesnilo glave motorja, obakrat neuspešno, obakrat je bilo delo potrebno plačati, kljub temu, da je težava s tesnilom ostajala, zato sem zadevo uredil drugje.

Menim, da vam serviser lahko ustrezno izvede manjša popravila, za zahtevnejša dela pa servis odsvetujem.
 
servis123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Če nov 02, 2017 6:18 am

Re: Neuradni servis Ljubljana

Napisal/-a servis123 Če nov 02, 2017 6:20 am

Zavorni servis Hanzi Tassi
Zavetiška ulica 12
Ljubljana - Vič
Na telefonski številki 031/797-021 oz. 070/893-566 se javlja Jani.

- Servis sploh nima svojih delovnih prostorov. Servis poteka na prostem na dvorišču pred blokom.
- Jani neprestano uporablja množino, čeprav gre za edino osebo, ki dela v okviru tega servisa.
- Zaračunani zamenjani deli so bili po večini dražji, kot če jih sami kupite v trgovini z rezervnimi deli (preverjeno za več enakih rezervnih delov).
- Popravilo je trajalo nekajkrat dlje, kot je bilo prvotno dogovorjeno, ob tem je Jani navajal vedno nove izgovore, zakaj delo še ni končano.

Jani zavzeto in temeljito svetuje na različnih forumih.
Menim, da vam lahko pomaga pri diagnostiki, medtem ko servis pri njem odsvetujem.
 
Aesthetics
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: Sr mar 26, 2014 7:52 pm

Re: Neuradni servis Ljubljana

Napisal/-a Aesthetics Sr nov 08, 2017 3:37 pm

Potrebujem menjavo sprednje roke na svoji Octavii. Pozna kdo iz Ljubljane (ali do 30km izven) serviserja, kjer bi se lahko naročil (v najboljšem primeru že jutri ali v petek) in bi mi zrihtal medtem ko bi jaz tam počakal? Problem je, ker si zdajle ne morem privoščit, da bi bil 3 dni brez avta.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Neuradni servis Ljubljana

Napisal/-a limas Sr nov 08, 2017 6:29 pm

http://www.astilba.si/delavnica

http://vargalant.si/index.php/avtoservis

http://www.avtomehanika-zust.si/

http://www.ac-suhadolc.si/

http://www.avtoservis-zore.si/


Načeloma dobiš popravljen avto isti dan povsod kjer ga pripelješ zjutraj.

V zgornjem postu omenjenega mehanika Fan (zavorni servis, Hanzi Tasi) pa se izogibaj. Je bil že obravnavan, tako v tej temi, kot na drugih forumih.
 
Aesthetics
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: Sr mar 26, 2014 7:52 pm

Re: Neuradni servis Ljubljana

Napisal/-a Aesthetics Sr nov 08, 2017 7:59 pm

Hvala ti! Trenutno sem klical le Vargalant, pa je prosto šele konec naslednjega tedna. Jutri kličem še preostale.

Ironično je, da sem glavni servis takoj po nakupu Octavie naredil ravno pri Fan-u. Prisotne enake težave, kot je imel servis123 + me je kar obral na delih. Ampak dobro, vsak se enkrat opeče (dokler je le enkrat =P ).
 
Influenz
Novinec
 
Prispevkov: 308
Pridružen: Če apr 01, 2010 7:02 pm

Re: Neuradni servis Ljubljana

Napisal/-a Influenz Če nov 09, 2017 9:14 am

Priporocam avtohribar. Astilba je bila ponavadi vedno vsaj 50% drazja pri meni
 
marsus
Novinec
 
Prispevkov: 107
Pridružen: Po nov 29, 2004 9:33 pm

Re: Neuradni servis Ljubljana

Napisal/-a marsus To apr 20, 2021 5:13 pm

Zdravo.

A ima kdo izkušnje z Avtodoktor servisem?

Hvala za info
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Neuradni servis Ljubljana

Napisal/-a limas To apr 20, 2021 5:39 pm

Aesthetics je napisal/-a:
Ironično je, da sem glavni servis takoj po nakupu Octavie naredil ravno pri Fan-u. Prisotne enake težave, kot je imel servis123 + me je kar obral na delih. Ampak dobro, vsak se enkrat opeče (dokler je le enkrat =P ).


Saj so številne negativne izkušnje strank glede Fan-a podrobno opisane. Pa ne samo v tej temi. Tudi na drugih (avto)forumih sem zasledil konkretne zapise o negativnih izkušnjah strank.

Fan ima v avatarju sliko mehanika. Predvidevam, da je to z namenom promocije dejavnosti in ribarjenja (lovljenja) potencialnih strank na tem forumu. Ne vem, če je to v skladu s politiko tega foruma, vsekakor pa se mi njegov pristop zdi neetičen.
 
thunderbolt
Uporabnik
 
Prispevkov: 1371
Pridružen: So maj 21, 2011 5:40 pm

Re: Neuradni servis Ljubljana

Napisal/-a thunderbolt To apr 20, 2021 6:44 pm

Jaz imam precej pozitivno izkusnjo z Avto Snoj. Po navadi vozim avto v drugo regijo na Euroservis, zaradi covida sem ga bil prisiljen delati v svoji regiji. Po nekaj klicih naokoli mi je hitro postalo jasno, da je v bistvu najbolje, da ga odpeljem kar na pooblascenca, ker so vsi zeleli veliko denarja.
Pri Snoju pa storitev kot na pooblascencu, zelo korektni, cena pa 30% nizja kot drugje.
 
marsus
Novinec
 
Prispevkov: 107
Pridružen: Po nov 29, 2004 9:33 pm

Re: Neuradni servis Ljubljana

Napisal/-a marsus To apr 20, 2021 6:52 pm

Ma največji štos je bil ,namreč spredaj desno mi pri zaviranju mal cvilijo zavore.Pomoje da bi blo treba mal česljust razstavit in spucat.Verjetno da ni bilo to narejeno še nikoli,saj je bil avto skoz servisiran na pooblaščenem servisu.Ko sem to na pooblaščencu omenil me je sprejemnik samo preplašeno pogledal in rekel da tega pač oni ne delajo.Samo vizuelno pogledajo zavore in to je to.
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov