Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
iND
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: So avg 27, 2011 7:18 pm

Seat Ibiza 2006 1.2 - problemi

Napisal/-a iND Sr apr 22, 2015 6:40 pm

Zdravo, prejšnji teden sem imel rahlo nezgodo z mojo Ibizo, škoda pa je v sprednjem delu, se pravi, nosilci obeh žarometov so polomljeni, maska in stranske mrežice bi bilo treba zamenjati, hladilnik je ostal cel, delček plastike se je sicer obregnil ob satje, a ni kritično, odbijač pa je... hja, tak, kot ga vidite na sliki. Pokrov motorja sicer ni pretirano zvit (havba se zapre, a je kak cm lufta, kot sem gledal, zaradi plastike ki tišči gor), a v kolikor bo treba, sem ga pripravljen zamenjat. Sam se zadeve ne mislim lotit, ker pojma nimam, kako, pa tudi časa na žalost primanjkuje, tako, da sem na lovu za mehanikom, ki bi mi tole zrihtal. Tako bi vas prosil, če imate izkušnje s tem, da mi prosim za okolico Ljubljane svetujete, kam naj to mojo Ibizo peljem, da bo spet (več ali manj) tipitopi. Prosil bi še, če veste za koga, h komur bi se lahko šel pomenit v soboto, saj imam čez teden urnik nabito poln. Lahko napišete tukaj ali v ZS, po želji.
Seveda sprašujem tudi, ali se to splača popravljati, ali je že zrelo za nov odbijač, žaromete, vse plastike in havbo? Če imate izkušnje, koliko je zgornja meja stroška, ki bi ga imel za popravilo?
Se opravičujem za tako splošna vprašanja, a tega se lotevam prvič in vsaka pomoč na tem področju bi mi prav prišla.
SlikaSlika
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov