Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Cviljenje vrat golf 2014

Napisal/-a pskoda To maj 12, 2015 4:27 pm

@idcc ko praviš, da boš kupil mercedesa... preberi opombe - http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID= ... 0BlueEFF...

ps.: moj tast je tudi kupil novega c250 cdi 4matic pred 2 leti oz blizu 3 je že so mu menjali pri okrog 30kkm vse 4 dize.
Lp
 
pleomax
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 598
Pridružen: Po jul 07, 2014 3:46 pm

Re: Cviljenje vrat golf 2014

Napisal/-a pleomax To maj 12, 2015 4:46 pm

No da ne bo zdaj izgledalo kot da so vw katastrofalni avtomobili...Kar se tiče kvarljivosti caddya 1.9 tdi lahko rečem da je odlična. V 5 letih smo zamenjali le žarnico. Res pa je,da nam je bilo žal da nismo vzeli kakega berlingota ali partnerja ker bi za nižjo ceno dobili večji,novejši,celo močnejši,bolje opremljen in pa vsaj notranjost cela tapicirana,da se ne vidi kovina Kot se pri našem. Tudi vw touareg(faceliftan model prve generacije) se obnese,je pa potrebno nonstop menjavat disk zavore,ker se obrabljajo hitreje zaradi zares velike teže. Ima sicer kake malenkosti ampak nasplošno pa okvar ni.
 
NoFear85
Novinec
 
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne jun 21, 2009 11:32 am

Re: Cviljenje vrat golf 2014

Napisal/-a NoFear85 To maj 12, 2015 5:10 pm

Vcasih gre dnevno tudi do 100 vozil VW golf mk7 cez moje roke, in so redki, katerim pokajo vrata, tako da izgovor o konstrukcijski napaki je iz trte zvit, pa so za razlicna trzisca iz razlicnih tovarn. Ta avto je pomvsej verjetnosti dozivel kak "sok". Najlazje se resis stranke, z butastim izgovorom, ce ga ta se sprejme si pa zmagal.
 
ldcc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 26
Pridružen: Pe maj 08, 2015 9:52 am

Re: Cviljenje vrat golf 2014

Napisal/-a ldcc To maj 12, 2015 7:11 pm

Nisem pričakoval takšnega odziva,ko sem posnel ta vrata ki cvilijo.Sem probal dva različna golfa7 in sem povedal,da drugi ni bil tako kritičen kot moj in bi se lahko na mojem verjetno dalo kaj popraviti.Tudi pri mojem ni ropotanje prisotno vs čas,se pa hitro oglasi kaj in tisti redni poki v tapeti pri B stebričku so nadležni. Za zadnja vrata ste pa tako videli kaj vsak dan poslušam in iščem izgovore ko me kdo od znancev vpraša kaj je to.tudi tisto dihanje je nedopustno ko se vozim po klancih in dolinah, kot da bi bila narejena šasija iz plastike. Razumem da ni avto brezzračni prostor in da se materiali oglašajo ampak to je preveč.


Če pustim to ob strani kar je napisano,avto se lepe pelje, motor tudi deluje brez kakršnekoli težave in je v primerjavi z rapidom raketa za v vesolje. Če odštejem zvočne efekte in moker filc,vodo je avto dobr.Da bi bil to moj prvi nov avto,ki mi povzroča težave bi vztrajal,vztrajal ker opisane težave so relativno majhne in ne vplivajo na funkcionalnost vozila. Bolj bi bilo kritično da bi odpovedal motor,menjalnik,vztrajnik, blažilci.

Tako je pa za štiri člansko družino to premajhen avto in še te majhne hibe in smo se odločili da ga prodamo. Na morje z golfom štiričlanska družina brez kovčka na strehi ne more,ker je zelo neprostoren.Ja tudi škripajo višjecenovne znamke, ja tudi golfi7 ne škripajo vsi tako grdo kot moj, ja tudi izgubil bom nekaj denarja ampak avto tako vsak izgubi na ceni. Dražji je več se izgubi.
Verjamem da je tudi možno da bo v mercedesu ropotalu, ko bi le čim manj,če v rapidu ni nič klopotalo razen motorja tudi v mercedesu ne bi smelo.Res ni vedno cena tisto merilo za kvaliteto.


Če res berejo forume predstojniki naj vsaj v tovarno posredujejo napake,ki jih opažajo kupci in naj ne govorijo na servisih spet vi ali pa iščejo izgovore pa bo nek napredek in razvoj zagotovljen,ker sem sam zaposlen v tehnični smeri in vem da ga ni takšnega avta na planetu,da se ne bi kaj pokvarili ali kaj zašustralo.Če je masovna proizvodnja se pa to še prej zgodi. vw caddy diha, nekateri golfi 7 dihajo ko se lomi konstrukcija v strmi cesti in ovinkih, to je treba sporočit tovarni da nekej ukrenejo za v prihodnje.Ko smo hoteli kupiti leona in vidiš na forum strani,kako ljudje jemljejo tapete dol in sami izolirajo nov avto za čez 25 tisoč funtov nek cupra model je bil,to sigurno odvrača od nakupa.
Mi bomo pa začasno dali vw na pavzo in poskusili srečo še pri kateri drugi znamki.Ste pa na tem forumu dobri ljudje,sem presenečen da ste se tako številčno odzvali in dajali nasvete. Mislil sem da sploh ne bom dobil odgovora. LP!
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Cviljenje vrat golf 2014

Napisal/-a xxl To maj 12, 2015 8:32 pm

DePalmo je napisal/-a:Ta tema in še par drugih je odličen prikaz zakaj si nebom nikoli kupil novega avta. Rajši vzamem 10 let starega, v njega vložim nekaj tisočakov in imam mir, avto pa tak da ga vikaš. Ne pa da berem kako je normalno da avto za 22.000 evrov razpada, škriplje in rjavi. Da ne pozabim še notranjega bazena.

A je zato tako drag, ker se vse to smatra kot dodatna oprema?

To so tvoje izkušnje,moje so z rabljenimi slabe,z novimi pa dobre.V življenju sem kupil 5x nov avto,od tega 4x Alfo (ne morete verjet,ha?).Ta zadnjo me je že mikalo,po 4 letih,da jo menjam,bom počakal še eno leto,ko bo imela cca 100 000 km.Upam,da ne bom tisti majhen procent,ki ima težave s multiair enoto.
Ne vem zakaj bi moral nov avto zvozit do konca,ali naredit vsaj 200-300kkm.Prodam,dokler je še kaj vreden,lažje mi je dodat 5-10k evra kot 20k za novega.Čez načeloma ne bi šel,ker nimam takšnih dohodkov,da bi mi bilo vseeno koliko izgubim skozi leta.
PS-da ti lahko kupiš rabljenega,nekdo mora pred tem kupit novega ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
StajercS
Novinec
 
Prispevkov: 327
Pridružen: Če nov 02, 2006 2:05 am
Kraj: MB

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a StajercS To maj 12, 2015 9:00 pm

xxl je napisal/-a:
DePalmo je napisal/-a:Ta tema in še par drugih je odličen prikaz zakaj si nebom nikoli kupil novega avta. Rajši vzamem 10 let starega, v njega vložim nekaj tisočakov in imam mir, avto pa tak da ga vikaš. Ne pa da berem kako je normalno da avto za 22.000 evrov razpada, škriplje in rjavi. Da ne pozabim še notranjega bazena.

A je zato tako drag, ker se vse to smatra kot dodatna oprema?

To so tvoje izkušnje,moje so z rabljenimi slabe,z novimi pa dobre.V življenju sem kupil 5x nov avto,od tega 4x Alfo (ne morete verjet,ha?).Ta zadnjo me je že mikalo,po 4 letih,da jo menjam,bom počakal še eno leto,ko bo imela cca 100 000 km.Upam,da ne bom tisti majhen procent,ki ima težave s multiair enoto.
Ne vem zakaj bi moral nov avto zvozit do konca,ali naredit vsaj 200-300kkm.Prodam,dokler je še kaj vreden,lažje mi je dodat 5-10k evra kot 20k za novega.Čez načeloma ne bi šel,ker nimam takšnih dohodkov,da bi mi bilo vseeno koliko izgubim skozi leta.
PS-da ti lahko kupiš rabljenega,nekdo mora pred tem kupit novega ;)


Še vedno si na slabšem. Če ti kupiš avto 20k€, in 3x po štirih letih menjaš s tem, da vsakokrat dodaš 10k€, boš plačal skupaj 50k€. Nekdo pa bo kupil avto za 20k€, ga vozil 12 let, zanj dobil npr. 3k€, dodal 17k€, bo nakoncu plačal skupaj 37k€. Le da maš ti na 4 leta nov avto. To je pa odvisno od človeka, za kaj se bo odločil. Ali zvozil avto, ali pa vsake 4 leta kupil avto. :D
Slika
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a pskoda To maj 12, 2015 9:04 pm

In za popravila v 12 letih bo lahko presegel tistih 50keur ;)

Jaz vedno kupim nov avto sestavljenega po mojih željah, skeširam in vozim nekje 4 mogoče 5 let in prodam. Nikoli do zdaj nisem imel problemov, izrednih servisov kdaj kakšno napako, ki sem jo sam odpravil pa se vedno odločim za drugo znamko. Do zdaj sem imel prvo alfo, forda, fiata, opla zdaj seata
Lp
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a lisko To maj 12, 2015 9:53 pm

Indel je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:In za popravila v 12 letih bo lahko presegel tiosstih 50keur ;)

Jaz vedno kupim nov avto sestavljenega po mojih željah, skeširam in vozim nekje 4 mogoče 5 let in prodam. Nikoli do zdaj nisem imel problemov, izrednih servisov kdaj kakšno napako, ki sem jo sam odpravil pa se vedno odločim za drugo znamko. Do zdaj sem imel prvo alfo, forda, fiata, opla zdaj seata

Že pri novem cvikam da ne bo kaj šlo k vragu, pa je garancija, starega si "želim" vendar ga še nikoli nisem imel. Jaz spadam med tiste, ki kupuje avte iste znamke iz navade, čeprav včasih neupravičeno. Nikoli še nisem kupil rabljenega v svojem življenju.
Imel sem 3x novi VW, 1x novi Renault, 1x novi Peugeot. Pri hiši(drugi člani) pa že 1x novi Fiat, 5x novi VW, 1x novi Ford, 1x novi Nissan, 1x novi Renault, 1x novi Seat... pa verjetno sem še kakšnega izpustil. En avto se v povprečju vozi 6-7let, razen Forda smo prej prodal, ker je elektronika nagajala. Pri Meganu so pri 2 tisoč kilometrih menjali sklopko v garanciji... Ostali so delovali b.p. Najbolj se je izkazal Peugeot, še danes ga ima soseda pa je star že 15let in razen rednih servisov ni bilo popravil, razen potrošnega materiala...
Ko je avto star je na leto treba vložit vsaj 500€ za popravila plus servis, tako da ko je nekaj vreden se ga splača prodat, potem pa ne več. Vsak avto je sestavljen iz potrošnega materiala in rezervni deli so dragi kot žafran in slej ko prej kaj odpove, kar pri rabljenem lastnika udari močno po žepu.(Je pa res da pri rabljenem izgubi avto manj na vrednosti)


MOREM :D

ali pa gremo v drugo skrajnost? Kupim avto v vrednosti 10% novega vložim v njega 15%-30% novega...in se vozim 5 let brez popravil....aja je pač star že v štartu in se ne morem postavljat pred sosedi :D po petih letih ga še vedno lahk prodam za male pare :D
Pa nima noben kakih čričkov pa z izbranimi tud skačem če je treba :D
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1103
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a cc09 To maj 12, 2015 10:08 pm

Ne, sigurno da 5-10 let star nima čričkov, to imajo samo novi, potem pa vse žuželke pocrkajo. Pa tudi okvare so samo pri novih, pri 10 let starih je pa vse že popravljeno, samo točiš in voziš še 5 let. Dejte nehajte fantazirat. Stare kripe so stare kripe, in pod nobenim pogojem ne morejo bit boljše od novih. Tudi nova dacia je boljša od 10 let starega švaba, pa če se na glavo postavite. Pri novem pač do 100,000 km in 5 let nimaš kaj praskat, še brisalcev ne rabiš menjat. Razen pri zanič znamkah (in lastnikih) seveda.
Samo da pri starih avtih pridejo potem ven izgovori, da je to itak "potrošni material" in "poceni" sem "sam" "zrihtal" - vsaka beseda posebej v narekovajih je namenoma, ker vsaka "drži" sama zase.

Lisko, kolk si ti vložil v tistega cliota, vsaj časa, za denar niti ne vem, bi v tistem času brez problema zaslužil za novega. Vsaj storio, če že ne novega novega.
Zadnjič spremenil cc09, dne To maj 12, 2015 10:17 pm, skupaj popravljeno 3 krat.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a DePalmo To maj 12, 2015 10:49 pm

Tudi moj 15 let star Peugeot ima kakšen čriček, ima tudi kakšno okvaro (heh nima, nisem še ostal na cesti, so pa določeni deli iztrošeni saj je le 15 let star in je kaj za zamenjat), so pa določeni plusi:
- ni mi treba skrbet da bi izginil čez noč izpred hiše
- vse napake na tok starem avtu so mi bile znane še preden sem ga kupil
- avto je vreden nekje 2.000 evrov in če mi črička, se ne sekiram (kaj preveč), kar pa ne morem rečt če bi imel avto za 20.000+ evrov, starega manj kot eno leto
- deli so ugodni - pri nekaterih se mi smeji kakšno ceno imajo, so pa tudi taki ki me pošteno usedejo

Tudi jaz sem že kupil slab rabljen avto in sem bil skos na servisih. Ampak v tem primeru vem zakaj sem bil na servisih, da bi pa kupil nov avto in hodil po servisih, bi se mi pa zmešalo in bi naredil kakšno neumnost.

Se pa strinjam z eno stvarjo kar se tiče novejših/novih avtov: bolj so varni. In tega se zavedam, zato sem v dilemi. Novega nebi kupil, stari pa niso varni in dokler nimam družine, bojo stari še čisto dobri, nato pa ...
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a xxl To maj 12, 2015 11:03 pm

Ne vem kdo in koliko krat s novim hodi po servisih,jaz že ne in dokler bom lahko,bom kupil novega,tudi,če bo treba znižat kriterije.Raje nov Clio za 12k,kot rabljen A4 za podoben denar (ne vem kdo misli,da se v tem primeru bolj postavlja pred sosedi) ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a DePalmo To maj 12, 2015 11:07 pm

Sej bereš forum in vidiš ;) No, jaz pa raje rabljenega za 5.000 evrov, vložim v njega 2-3.000 evrov in imam še vedno razlike 4.000 do tvojega novega Cliota, rabljenega Audija (oz. katerokoli "premium" znamko) pa nebi kupil. Za postavljanje mi pa dol visi, meni je važno da avto meni odgovarja in da je meni všeč.

Kakor komu paše ;)
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a lisko To maj 12, 2015 11:57 pm

cc09 je napisal/-a:Ne, sigurno da 5-10 let star nima čričkov, to imajo samo novi, potem pa vse žuželke pocrkajo. Pa tudi okvare so samo pri novih, pri 10 let starih je pa vse že popravljeno, samo točiš in voziš še 5 let. Dejte nehajte fantazirat. Stare kripe so stare kripe, in pod nobenim pogojem ne morejo bit boljše od novih. Tudi nova dacia je boljša od 10 let starega švaba, pa če se na glavo postavite. Pri novem pač do 100,000 km in 5 let nimaš kaj praskat, še brisalcev ne rabiš menjat. Razen pri zanič znamkah (in lastnikih) seveda.
Samo da pri starih avtih pridejo potem ven izgovori, da je to itak "potrošni material" in "poceni" sem "sam" "zrihtal" - vsaka beseda posebej v narekovajih je namenoma, ker vsaka "drži" sama zase.

Lisko, kolk si ti vložil v tistega cliota, vsaj časa, za denar niti ne vem, bi v tistem času brez problema zaslužil za novega. Vsaj storio, če že ne novega novega.



Je vse lepo črno na belem :) za prvo petko nimam podatkov...12 let nazaj...
Prvi jeep nakup 2500 eur....vloženo v njega 5250 eur in 234 ur efektivnega dela...če računam urno postavko 5 eur ( Kar je celo nad minimalcem...) ( čistega) je to 1170 eur....skupaj porabljeno torej 2500+7250+1170 =8920 eur odštejemo še 600 eur od prodaje......cena novega....35 tisoč....vozil 3 leta brez da bi odprl pokrov motorja....(80 tisoč)

prvi clio....nakup 1000eur...obnova komplet motorja vključno z dizel tlačilko in novimi vložki šob in velikim servisem...730 eur. obnova zavor , popravilo rje in obnova zadnjega dela podvozja ter menjava vseh ležajev 210 eur...vloženo 73 ur efektivnega dela...
torej vse skupaj 1000+730+210+365= 2295 eur....vrednost sedaj okol 300 eur... torej 1900 eur in avtek laufa brez odprtja haube že dve leti (45 tisoč). Cena novega? nekje 8 tisoč....

drugi clio....nakup 1500 eur....obnova komplet motorja vključno s servisem in jermenicami 700 eur....obnova komplet prednjega podvozja, komplet zavor in ležajev....540 eur....in vsega skupaj porabljenega 87 ur časa....
1500+700+540+435=3175.....vrednost sedaj? nekje okol 1000....torej 2175 eur in avtek laufa eno leto kr hard zlorabljanja že 30 tisoč km brez odpiranja haube...cena novega? okrog 10 tisoč....

Za ta drugega jeepa še pride računica ko bo prišel tako daleč....do sedaj menjane samo prednje zavore in ena roka...strošek 170 eur...

Torej vsega sem porabil 8320+1900+2175= 12395 eur....in deset let....Torej tri avte za malo bolšega novega cliota....
eni hodijo po službi na pivo....eni kupujejo drage igračke...eni imajo družine....jaz pa si nardim avte po svojih zmožnostih in samo to mi šteje.

Samo kot zanimivost....za novega golfa bi moral delat 4400 ur...da bo potem vse škripalo ? :D tako pa sem porabil polovico manj in še vozil sem se lepo v tišini in miru oz. uživanju rohnenja lasntoročno obnovljenih motorjev ;)
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1460
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a For Sr maj 13, 2015 12:42 am

xxl je napisal/-a:Ne vem kdo in koliko krat s novim hodi po servisih,jaz že ne in dokler bom lahko,bom kupil novega,tudi,če bo treba znižat kriterije.Raje nov Clio za 12k,kot rabljen A4 za podoben denar (ne vem kdo misli,da se v tem primeru bolj postavlja pred sosedi) ;)

To si pa tko lepo povedal ... ;)
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1103
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a cc09 Sr maj 13, 2015 5:31 am

lisko, v 10 letih si torej porabil 13 jurjev. Jaz tu strašnega profita ne vidim proti novemu, ki ga bi mel 10 let pa bi bil pe zmeraj vreden jurja ali dva. Človek bi mislil da si lahko potem najmanj vikend postaviš, pa ni profita niti za pivo na teden. Če sploh je.
Če bi komu drugemu šraufal to kar si sebi , bi bilo tudi več kot 5 na uro.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4341
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a Firediver Sr maj 13, 2015 6:31 am

Lisko, alla ti vera, ti bi moral odpret delavnico "Wheeler dealers" in šravfati rabljene avte (modele z renomejem) za trg.

Drugače pa je večna dilema nov ali rabljen avto. Tudi sam bi bil 100% na strani rabljenih, če ne bi imel občasnih daljših poti, kjer pride prav čimnovejša tehnologija (varnost, motorizacija, udobje). Imam pa tudi staro kripo za lokalne potrebe (brez klime, klasičen 1.4 8 vetilc, udobje iz leta 2000..) in tudi občasno zapaše, da spustim šipo (ročno seveda) in dam komolec ven, pa muzika na glas..čisto stara šola.

Novi avti so pa kot brezmadežna komora na kolesih, izolirani, glede klime vse nadzoruješ..nič romantike. Še rob vrat imajo visoko tako, da ne moreš komolca dat ven. Ampak, če si lahko privoščiš zadnje stanje tehnike vsaj kar se tiče varnosti, je nesmiselno, da voziš star avto in umreš, ker se nekdo drug z novim zabije vate.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a pskoda Sr maj 13, 2015 7:12 am

For je napisal/-a:
xxl je napisal/-a:Ne vem kdo in koliko krat s novim hodi po servisih,jaz že ne in dokler bom lahko,bom kupil novega,tudi,če bo treba znižat kriterije.Raje nov Clio za 12k,kot rabljen A4 za podoben denar (ne vem kdo misli,da se v tem primeru bolj postavlja pred sosedi) ;)

To si pa tko lepo povedal ... ;)


Tudi jaz se tudi jaz popolnoma strinjam.

Kot je bilo že rečeno od nekoga, da kupujemo nove avte zaradi sosedov je popolna zmota. To delajo tisti, ki kupijo uvožen, čimcenejši bmw, audi, mercedes in se obnašajo kot bi boga za jajčka prijel + da ne govorim o kvazi šminkerski oblekah iz nizkocenovnih trgovin
Lp
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a Locher Sr maj 13, 2015 8:00 am

pskoda je napisal/-a:Kot je bilo že rečeno od nekoga, da kupujemo nove avte zaradi sosedov je popolna zmota. To delajo tisti, ki kupijo uvožen, čimcenejši bmw, audi, mercedes in se obnašajo kot bi boga za jajčka prijel + da ne govorim o kvazi šminkerski oblekah iz nizkocenovnih trgovin


Dokler se kupuje znotraj svojega budgeta je vseeno, ali je nov ali star. Tega s sosedi pa nikoli nisem razumel.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a sašo5 Sr maj 13, 2015 8:13 am

lisko je napisal/-a: tako pa sem porabil polovico manj in še vozil sem se lepo v tišini in miru oz. uživanju rohnenja lasntoročno obnovljenih motorjev ;)

....vse lepo in prav, vendar izpustil si, da to kar imaš ti: delavnico, dvigalko, orodje, znanje....in seveda čas, 80% uporabnikov nima....
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a pskoda Sr maj 13, 2015 9:34 am

Nekateri že tako pišete kot, da so vsi novi avtomobili zanič oz vsi škripajo, zamakajo,... Kar nekaj je tukaj nas ko smo kupili kar nekaj novih avtomobilov in nismo imeli nekih hudih problemov ne z avtom ne z servisom.

ps.: še odpadke moramo ločevat tako, da tudi teh stvari ne smemo metati v isti koš in niso vsi avti, serviserji problematični
Lp
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 92 gostov