Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
dingo_
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne jun 28, 2015 9:06 pm

Renault Megane Cabrio 2007 1.6 16V težave

Napisal/-a dingo_ Po jun 29, 2015 1:26 pm

Najprej en lep pozdrav vasem skupaj na forumu, sem nov uporabnik, moje ime je Marko in prihajam iz štajerske. Januarja sem kupil Renault Megane Cabrio 2007 1.6 16.v Karmann Edition z 90.000km prevoženih in po 10k prevoženih so se začele prve težave. Naj omenim še, da sem po nakupu naredil velik servis z vsemi jermeni, tekočine, garnitura + vodna črpalka, pregledal zavore in gume ter podvozje in zamenjal vse žarnice na avtu. Imam tri težave in sicer ;

1. Ko avto zjutraj prižgem deluje dve sekundi in vgasne.(kot bi imal starega jugota na frgazer :D ) Če mu dodam malo plina se obdrži in potem deluje normalno. Ko je avto ogret tega ne dela. Avto sem priklopil na tester in ni napake. Menjal sem vse štiri svečice in ne reagira. Pregledal sem vžigalne kable in vse se zdi ok. Menjal sem tri senzorje pri motorju in napaka ostaja. Ali je imel kdo podoben problem? :shock:

2. Menjalnik se je začel zatikat v tretjo, četrto in peto prestavo. Vilice?

3. Smernik spredaj levo v žarometu nagaja. Menjal žarnico. Smernik delal pol ure. Menjal konektor in žarnico smernik delal pol ure. :huh: :huh:

Hvala vsem za morebitne rešitve ;)
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 85 gostov