Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
lexuss
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 638
Pridružen: Ne nov 20, 2005 11:33 pm
Kraj: ljubljana

ventilatorji za hlajenje vode delajo non stop

Napisal/-a lexuss Pe nov 25, 2016 6:00 pm

okej zdej se pa obračam na ta forum ker verjamem da je tuki več stručkotov in ljudi z izkušnjami kokr na Team vw(mrtvilo)
mam golf 3 vr6 pa sm zamenu skurjen modul za ventilatorje, stikalo ventilatorjev na hladilniku-radiator in termostat za vsak slučaj ker, ko se mi je skuru modul, tega itak ne veš, posumš najprej na termostat v ohišju, ker je itak voda zakuhala. vse lepo in prou samo da mi hladi vodo, sm si reku. temperatura itak niha ker se termostat odpira in zapira in gre enkrat voda skos radiator, ko je zaprt pa ne. to vse vem. a nism pa štromar da bom vedu kaj madona ga matra zdej da se ko se voda ohladi na okol 70, ne izklopjo ventilatorji.
Slika
ko sm menjavu ta modul sm opazu da se te črke, se prav jezički modula ne ujemajo povsem z žicami v konektorju. tm ko so oznake so jezički. na konektorju pa tam ko pride št 31 jeziček, je na konektorju prazn slot. tm ko je pa na modulu praznina zravn št.31, pa na modulu ni jezička, a na konektorju je pa v tistem slotu žica. se prav se jezički in žice zgrešijo.
a bi men znau kdo to objasnt kaj te oznake pomenjo pa da bi sam to prestavu
ker pelat h električarju pa da sm brez avta dneve in bit v negotovosti za kok me bo očerupal mi pač ne ustreza
če se pa kdo spozna na to štromarijo pa da mi to reš v kake pou urce in da sm zravn ga častim pico ;)
golf 3 vr6
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov