Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
miskra
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 13
Pridružen: To nov 24, 2015 6:08 pm

Hyundai Accent 2000 1.3 - počena ročka za smernike

Napisal/-a miskra So jan 21, 2017 10:19 am

Lep pozdrav, zanima me nekaj, pred kratkim se je sestri v mojem avtu ponesrečila odtrgala oz. počila ročka za smernike. Pri mojemu Hyundai-ju sta na ročki za smernike še dolge in kratke luči, to je na levi strani, na desni je pa ročka za šipe brisat. Da to čimprej zamenjam, me zanima, ali je imam jaz obe ročki skupni ali je za luči+smernike in šipe brisat posebno?

Info vozila
Hyundai Accent 1.3, tip: CD-JN
identifikacijska: KMHCG51FPYU004972
mašina: 1341
moč motorja: 63

Tako da bi prosil vsakorkoga če ve, da ne bi vzel narobe, ali je ročka za smernike/luči in ročka za šipe brisat posebno separirana ali sta obe ročki skupni...mislim da mi je zadnjič nekdo rekel da novi Hyundaiji imajo to vse skupaj.

LP, Matic
 
metor
Novinec
 
Prispevkov: 389
Pridružen: Ne maj 11, 2014 3:23 pm
Kraj: GO

Re: Hyundai Accent 2000 1.3 - počena ročka za smernike

Napisal/-a metor So jan 21, 2017 5:56 pm

Najbrž veš kako ima tvoj avto, če ga maš. Zakaj enostavno ne zamenjaš z istim novim kosom oz. ročko?
Don't worry, be happy ;)
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Hyundai Accent 2000 1.3 - počena ročka za smernike

Napisal/-a Fnatic Po jan 23, 2017 9:41 am

Sem imel 2.5 2001 Accenta. Na levi ročka za smernik in na istem tudi za luči, na desni pa za šipo čistit. Sepravi ena levo ena desno. Ne razumem pa, kaj točno si sploh želel? Ugotovit ali imaš ročko za smernik in luči v enem ali ločeno? Ali kaj? Mislim, da če je to tvoj avto, bi moral skoraj na pamet vedet. Sicer pa pejdi v eno izmed prodajaln delov in boš sigurno dobil za par evrov novo.
Ba-dum tssssssss =P
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov