Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4342
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Kia garancija

Napisal/-a Firediver Če jul 27, 2017 5:06 pm

Kaj pa garancija na gorivo, kaj si mislil s tem?
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1164
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: Kia garancija

Napisal/-a meganer Če jul 27, 2017 5:16 pm

Da bo koza cela in volk cel, Ali ima kdo "pogdobo" ki je za garancijo, oz kje se jo da dobiti?
 
pleomax
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 598
Pridružen: Po jul 07, 2014 3:46 pm

Re: Kia garancija

Napisal/-a pleomax Če jul 27, 2017 9:12 pm

Daj preberi si malo na tem forumu kakšne rešitve pa ponuja kia pri reševanju težav... In ne ni 200€ ampak slabih 700€ in to definitivno ni zanemarljiv znesek. Koliko denarja ima kdo na forumi se pa te tudi ne tiče. Prvi si začel nekaj napadat brezveze. Kaj te res toliko ego boli ker na kii ne menjajo mehanizma za pomik stekel pod garacijo? Eni ste res zafrustrirani in obremenjeni z znamkami. Nikoli nisem nikjer omenil,da je peugeot super znamka pri uveljavljanju garancije,čeprav mi hvalabogu še nismo imeli težav ampak da pa mi pametuješ s kio in njenim uveljavljanjem garancije v Sloveniji...Ne bom se sploh več drugače spuščal dalje v debato. Moje pisanje se tukaj konča,ker tema za brezveze postaja nepregledna. Pa srečno vožnjo še naprej s kio. :D
Mimogrede: Se strinjam, da reševanje težav s purpeno pri pežoju ni za nikamor.
 
rafunc
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: Sr dec 25, 2013 10:04 pm

Re: Kia garancija

Napisal/-a rafunc To mar 19, 2024 10:20 pm

Pozdravljeni,
Je kdo uveljavljal garancijo na zategovalcih oz. mehanizmih varnostnih pasov pri Kii? Pas se ne vrača nazaj.
 
Uporabniški avatar
LeQuack
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Pe nov 16, 2007 4:16 pm

Re: Kia garancija

Napisal/-a LeQuack To mar 19, 2024 11:05 pm

rafunc je napisal/-a:Pozdravljeni,
Je kdo uveljavljal garancijo na zategovalcih oz. mehanizmih varnostnih pasov pri Kii? Pas se ne vrača nazaj.


Meni so menjali enkrat v garanciji na Ceedu. Se je pa potem spet pojavilo po ene dveh letih ponovno, potem pa avto ni bil več v garanciji.
 
rafunc
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: Sr dec 25, 2013 10:04 pm

Re: Kia garancija

Napisal/-a rafunc Sr mar 20, 2024 12:06 am

Aha dobro da vem, ker je težko s to garancijo na Kii. Ko je čriček v ventilatorju klime, nič ne slišijo, ko kompresor klime ob zagonu nenormalno ruži, je to normalno...
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 50 gostov