Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
MarkoSan
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe avg 31, 2018 5:05 pm

Dominko servis Ptuj

Napisal/-a MarkoSan Pe avg 31, 2018 5:28 pm

Pozdravljeni,

to temo sem odprl, da tistim, ki se sprašujejo, če bi mogoče opravili kakšen servis pri Dominkotu NAJ GA NE!!!!
Mehaniki katastrofa, delo katastrofa, cena katastrofa... Avto je v slabšem stanju kot je bil pred servisom.
Cena servisa 360€.
Materiali:
-oljni filter 10,56€
-filter klime 23,69€
-5,90L olja 73,75€
-sensor coolant senzor 26,94€
-žarnica 2,5€
Storitve:
opis: servisno delo
količina 4,5h...(za menjavo filtrov in olja..neverjetno) 180€.

Naslednji dan, ko dobim avto nazaj se je avto pregreval. Utripati je začela lučka za motor. Peljem na reklamacijo. Ugotovijo dve novi napaka, kjer so sprva obtožili sensor coolant, ki sem ga verjetno brezveze menjal. Pravijo da je problem v hladilniku zraka. Vprašam: Koliko bi me prišel hladilnik? Pravi 400€ Ker živimo v 21. stol. grem preverit na internet, kjer najdem original del za 145€.

Verjetno so me izkoristili, ker sem mlad...

Avtoseris Dominko Ptuj MOČNO ODSVETUJEM.

Lp
 
kseb
Novinec
 
Prispevkov: 398
Pridružen: Sr sep 11, 2013 2:24 pm

Re: Dominko servis Ptuj

Napisal/-a kseb Pe avg 31, 2018 5:42 pm

Enaka izkušnja s Porsche Maribor in sicer na Šentiljski.
Servis vozila VW, kjer je bila potrebna le menjava olja in oljnega filtra: predračun dobih 300 EUR. Se mi je zdelo drago in seveda servisa nisem opravil pri njih. V istem času sem na spletu našel akcijo Vedno vredno za vozila sterjša od štirih let, kjer je za moj tip vozila servis prišel cca. 120 EUR, ker je pač avto starejši od 4 let. Seveda je tisti, ki je pri Porsche Maribor Šentiljska delal predračun vedel, da je bil moj avto kar konkretno stareji od štirih let in vendar mi ni ponudil te zame ugodnejše cene.

Epilog: ko sem nekaj mesecev nazaj kupoval nov avto, ga seveda nisem kupil pri njih, prav tako ga k njim ne bom vozil na servis.

PS: Dober glas seže v deveto vas, slab pa še dalje.
 
Joshy79
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Če sep 21, 2017 12:32 am

Re: Dominko servis Ptuj

Napisal/-a Joshy79 Pe avg 31, 2018 7:12 pm

Joj, joj... samo ne svojega avtoja k Dominkoju na Ptuj vozit... Moj kolega je tam dal delat velik servis na Passatu in par mesecev kasneje mu je motor zaribal ravno ko je bil na morju na Slovenski obali. Na tamkašnjem pooblaščencu so samo pogledali kaj se je zgodilo in mu rekli da se oni tega nebodo dotaknili in da naj pelje avtomobil nazaj tja kje so mu delali velik servis in naj oni rešijo kaj so zajebali. Potem so mu ga pri Dominkoju kao popravili, vendar je mesec dni kasneje motor dokončno izdahnil v Murski Soboti, kjer so mu pri pooblaščencu Posediju dali isti odgovor kot na obali, da naj pelje avtomobil nazaj kjer so mu delali velik servis in da naj oni rešijo to zadevo. Nakar so mu pri Dominkoju na svoje stroške mogli menjat cel motor.
 
Bucko99
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 771
Pridružen: Če apr 13, 2006 9:14 pm
Kraj: Around Ljubljana

Re: Dominko servis Ptuj

Napisal/-a Bucko99 Ne sep 02, 2018 11:38 am

Napišite še za kakšen avto se gre ? 360€ je lahko malo ali veliko... cene so pač takšne..
Dober mehanik ni poceni, garancija ni zastonj.. uvoženga passata s 125k km servisirat ni enostavno :)
 
gizmo28
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Po nov 13, 2017 7:15 pm

Re: Dominko servis Ptuj

Napisal/-a gizmo28 Ne sep 02, 2018 2:45 pm

ni nujno, da je mehanik kriv da je motor zaribal, mojemu fotru je passat 2.0 tdi zaribal pri 35000 prevoženih , ne da bi se pred tem prižgala kakšna kontrolka na armaturki, na srečo je bil avto še v garanciji
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 115 gostov