Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
danci1973
Uporabnik
 
Prispevkov: 1154
Pridružen: Pe jun 25, 2010 7:10 am
Kraj: Maribor

Re: Citroen C4 II težave

Napisal/-a danci1973 Pe maj 24, 2019 6:35 am

D12J12 je napisal/-a:Hvala za vse predloge in pomoč :bow .
Torej optiko sem naredil na AMZSju, kjer imajo mehanika, ki je prej delal na pooblaščencu in se kar spozna. Preverila sva vse in naredila optiko. Rezultat je popolnoma zravnan volan, ki ne vleče v nobeno stran. Zapeljal sem se tudi po avtocesti in tresenje volana ni več prisotno =I .

Če povzamem - 4x so ti delali optiko in vedno je bilo tudi po tem nekaj narobe...

Zdaj, 5-ič pa je vse OK, čeprav je tudi ta naredil *samo* optiko? Ta človek mora imeti čudežne roke - ali pa so ti prej 4x delali šalabajzeri... :lol:
 
Uporabniški avatar
D12J12
Uporabnik
 
Prispevkov: 1060
Pridružen: So okt 27, 2012 10:44 pm
Kraj: Kranj

Re: Citroen C4 II težave

Napisal/-a D12J12 Pe maj 24, 2019 6:09 pm

Ampak ključen podatek je, da sem zamenjal gume. Vseh optik je bilo 6 :lol:. 5x na slabih gumah in 1x na novih gumah.
 
Uporabniški avatar
D12J12
Uporabnik
 
Prispevkov: 1060
Pridružen: So okt 27, 2012 10:44 pm
Kraj: Kranj

Re: Citroen C4 II težave

Napisal/-a D12J12 Če nov 07, 2019 4:29 pm

Pozdravljeni,
Imam dve kratki vprašanji :D .
Avto ima sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, ampak ta hudič na cajte noče popustiti dokler avto ne crkne. Kakšna ideja s čim bi bila ta motnja lahko povezana? Ker če se ne bo dalo rešiti tega problema, bi sistem najraje izklopil ( če se ga da) da ne izpadem amater, kateri ne zna speljati v klanec :lol: .
Drugo vprašanje je pa glede temperature vode ali olja. Avto nima prikaza kdaj je motor segret, niti modre lučke, nič. Do teh podatkov bi lahko dostopal preko OBD2 wifi oz. bluetooth čitalca, ampak ni kaj preveč priročno, ker je v igri tudi mobilni telefon. Nekaj sem bral in naj bi se dalo pri starejših citroenih nadgraditi potovalni računalnik, glede svojega nisem našel nič. Mogoče kdo ve kaj? Kakšna drugačna rešitev?
LP, Denis
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov