Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Kunto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Ne jan 03, 2010 10:24 pm

Ford S-max - centralno zaklepanje

Napisal/-a Kunto Pe avg 28, 2020 9:49 pm

Pozdrovljeni.

Imam Ford S max 2.0 TDCI letnik 2006. Ker mi je pred kratkim počepnil dalinjec za odklepanje vrat, pač moram zaklepati in odklepati s ključem.

Do danes je delovalo normalno, danes pa je med odklepanjem istočasno sopotnik potegnil na sovoznikovih vratih kljuko in je vse zaštekalo.

Avta ne morem več zaklenit. V položaj za zaklepanje ga sploh ne morem obrniti. Gumbi za zaklepanje na notranji strani vrat so vedno v položaju za zaklenjeno, vendar avto ni zaklenjen. Prav tako pa jih ne morem dati v položaj za odklenjeno....kot da bi jih nek magnet vlekel nazaj. Razen na zadnjih vratih na voznikovi strani, katere lahko rožno iz notranje strani zaklenem.

Ali ima kdo kakšno idejo, kaj bi lahko bilo in kaj bi bilo za naresti.

Hvala.
Lp.
 
Panzeraustirol
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Pe jun 12, 2020 8:42 pm

Re: Ford S-max - centralno zaklepanje

Napisal/-a Panzeraustirol Pe avg 28, 2020 10:36 pm

'br 'čer :)

Nekaj mi govori, da bi se to zgodilo tudi z delujočim centralnim zaklepanjem. Kolikor mi je poznano, vendar se lahko motim, so centralna zaklepanja še pred nedavnim (ko so novi avti še imeli ključavnice) imela enako silo zapiranja na daljavo in z ključavnico. :bere

Tu se pa moja pamet konča. Če gre za težje popravilo ključavnic, te lahko precej udari po žepu. Razen če sam razdreš notranje panele in diagnosticiraš. Ceneje pamte pa zunanje ključavnice kupit. :?

Morda pa tole kaj pomaga glede centralnega zaklepanja: https://www.fordownersclub.com/forums/t ... -solution/

Srečno. :D
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4342
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Ford S-max - centralno zaklepanje

Napisal/-a Firediver So avg 29, 2020 6:27 am

Še nisi preveril varovalke centralnega zaklepanja?
Človek brez problema, to strašna je stvar!
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Fan in 115 gostov