Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
vuli
Novinec
 
Prispevkov: 430
Pridružen: Pe jul 13, 2012 7:43 pm
Kraj: Bovec

Rezervni deli

Napisal/-a vuli Pe okt 09, 2020 7:22 pm

A je kdo že slišal oz imel opravka z kakim rezervnim delom od znamke Magnum, še posebej me zanima za amortizerje, kvaliteta pa to....
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Rezervni deli

Napisal/-a Ivan36 So okt 10, 2020 10:10 am

https://7zap.com/en/brand/MAGNUM+TECHNOLOGY/
Ukraina!
Magnum Technology – known in Ukraine manufacturer of shock absorbers, mounting of elements and springs. Today the company supplies about 1,000 kinds of shock absorbers for passenger and commercial vehicles. The main advantage of products of this company is its low cost.

The following product groups: shock absorbers support, blasting, shock absorbers, suspension springs, support bearings. Motorists say the high softness of the gas-oil shock absorbers and springs. It's not the best solution for driving on bad road surface. h
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4342
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Rezervni deli

Napisal/-a Firediver So okt 10, 2020 6:34 pm

Se pravi, da za po lepih cestah bo ok...pa še znamke ne preplačaš.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
vuli
Novinec
 
Prispevkov: 430
Pridružen: Pe jul 13, 2012 7:43 pm
Kraj: Bovec

Re: Rezervni deli

Napisal/-a vuli Ne okt 11, 2020 11:41 am

Ivan36 je napisal/-a:https://7zap.com/en/brand/MAGNUM+TECHNOLOGY/
Ukraina!
Magnum Technology – known in Ukraine manufacturer of shock absorbers, mounting of elements and springs. Today the company supplies about 1,000 kinds of shock absorbers for passenger and commercial vehicles. The main advantage of products of this company is its low cost.

The following product groups: shock absorbers support, blasting, shock absorbers, suspension springs, support bearings. Motorists say the high softness of the gas-oil shock absorbers and springs. It's not the best solution for driving on bad road surface. h



pol se nadaljuje ...
On average, suspension parts serve twice as less branded counterparts from KYB. The difference in price of two and sometimes three times.

jah, tko je zdej. spredaj na levi imam Sasch, na desni pa tale Magnum. Pa sem jim 3x reku, da naj mi dajo iste dele not. :huh:
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Rezervni deli

Napisal/-a Ivan36 Ne okt 11, 2020 1:41 pm

Men so šli no en je spustil olje, zadnji amortizeri na Octavia Combi, pa sem gledal cene na tistih 24 ur avtodeli, no name znamke po 20€ kos, pri nas od 45€ Monroe pred popusti :shock: :DDD Torej, da bom imel mir je bolje kupiti naše amorizerje ne neke xx znamke iz tujine? Rabljeni dobrih trenutno ni, sem klical 3 velike razgradnje in imajo enako zanič amortizerje kakor jaz gor :DDD :roll: Torej stare od 20 do 13 let! Na enih straneh piše, da so enaki za vse Octavia Combi ne glede na letnik od 1997 do 2010 :?: Od limuzine baje ne pašejo?
 
nejc1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1912
Pridružen: Ne maj 30, 2010 9:39 am

Re: Rezervni deli

Napisal/-a nejc1 Ne okt 11, 2020 4:49 pm

Ja znajo biti enake, ampak za Octavio 1 in potem pod imenom Tour, kot se je prodajala do 2010, torej ne za Octavio 2. generacije... Monroe tudi ni bog ve kaj, najboljše vzeti kakšen KYB če misliš imet avto še nekaj časa...
 
vuli
Novinec
 
Prispevkov: 430
Pridružen: Pe jul 13, 2012 7:43 pm
Kraj: Bovec

Re: Rezervni deli

Napisal/-a vuli Ne okt 11, 2020 8:00 pm

ja, tudi monore folk graja. Drgač pa sej dobiš kyb, bilstein, sahcs, meyle jih tudi ma,...
 
Uporabniški avatar
joztom
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3149
Pridružen: To jul 25, 2006 3:04 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Rezervni deli

Napisal/-a joztom To okt 13, 2020 9:53 am

Meni se pa KYB original vgradnja zadaj ni obnesel. Sem jih vrgel ven in noter so Monroe Sensatrack. Vrhunsko že več kot 200kkm. Pa vedi.
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Rezervni deli

Napisal/-a Ivan36 To okt 13, 2020 11:40 am

@joztom sem upošteval nasvet glede vzmeti za Espace in zadnje dobil točno Lesjöfors in so odlični! Tudi prednji so ravno prav močni in trdi za težo vozila! Glede teh amortizerejv za Octavia je tako, da letos gre vse h koncu, v maju menjal CAT in labmde, da je sploh TP naredila sedaj je še amortizer spustu vmes pa še krmilna elektronika za Ventilacijo in AC je praznilo akumulator1 ... +40€ moje delo :roll: :twisted: Pa fajn dostop od zgoraj, če nimaš dvigala :lol: 8) Ima 20 let pa 307.000km, se čudim kako so bile dizel boljše ko imajo preko 500.000 v oglasih pa kot nove še :lol: :twisted: :roll:
Slika
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 47 gostov