Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
klemenh
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe apr 10, 2020 5:40 pm

Passat 2000 voda v vozilu

Napisal/-a klemenh To okt 27, 2020 10:00 pm

Pozdravljeni,

Kje bi lahko puščala voda pri passatu karavanu l2000. Pod akumulatorjem se očistil oba odtoka vode in še vedno pride voda v kabino.

Tam kjer gre zajla v kabino je vse ok, računalnik sem škatlo odprl in je vse suho, edino ne vem ali je tam ko je računalnik pri brisalcih, ali bi bilo mogoče da tam pride ko gredo glavni kabli v avto.
Plastiko pri vetrobranskem steklu sem že vzel stran in nič posebnega. Edino me tu znima ali bi lahko tu kje puščalo?

Mokro je najbolj zadaj za vozniku in spredaj na voznikovi strani.

Hvala za pomoč
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Passat 2000 voda v vozilu

Napisal/-a Firediver Sr okt 28, 2020 7:32 am

Tisti preboji za žice sploh niso na udaru, ker se "skoraj" v celoti vsa voda preusmeri višje po zunanjih kanalih mimo požarne stene.

Preveri pod plastiko brisalcev, tam so odtoki za vodo, ki gre skozi rešetko pri brisalcih in, če so zamašeni, se nivo vode dvigne do kanala zajema kabinskega zraka in tako ti "frontalno" zalije kabino.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
klemenh
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe apr 10, 2020 5:40 pm

Re: Passat 2000 voda v vozilu

Napisal/-a klemenh Pe okt 30, 2020 6:35 pm

edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Pozdravljen,
Hvala za pomoč. Tam sem preveril in je bilo vse ok, ampak odtoki so pod akumulatorjem in če bi bili zabiti bi bilo res tako.

Našel sem vzrok. tesnilo na vratih zadaj je z leti popustlo in je voda ko teče po zadnji bočni šipi na vratih, tekla namesto na tla, je tekla notri zadaj pri tesnilu vrat v avto. Kupil sem tesnilno maso in zatesnil.

Če bo kdaj kaj rabil lahko mu pošljem slike klematronic@gmail.com
Priponke
20201030_181153_resized_1.jpg
20201028_180209_resized_1.jpg
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov