Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
krimič
Novinec
 
Prispevkov: 351
Pridružen: Pe okt 09, 2009 6:40 pm

Golf 7.5 kamera/prtljaznik se ne odpre

Napisal/-a krimič Sr maj 26, 2021 3:01 pm

Na mojem VW Golf 7.5 (2017 letnik), se mi je sedaj že 4x naredilo, da se mi ni hotel odpret zadnji znak v katerem je kamera. Posledično se ne odpre tudi prtljažnik (odpre se le z daljincem). Znak ostane zaprt kot da bi bil avto zaklenjen.
Ko vzamem varovalko za kamero ven in jo dam nazaj ponavadi začne delovati. Zgodilo se mi je tudi, da je naslednji dan delovalo samo od sebe.
Zdaj po forumih sem bral, da je to lahko zaradi pranja oz. vdora vode. To lahko izključim, ker ga nisem pral.
Pravtako se to meni pojavi zmeraj, ko so zunaj višje temperature. Torej zjutraj grem v službo in dela vse normalno. Po službi, ko grem domov pa zadeva ne odpre.

Ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo?

Btw avto je še v garanciji in imam tako ali tako drug mesec servis, kjer bom izpostavil sistem. Bolj m3 zanima, če je mogoče kakšna banalna napaka.
 
mevden
Uporabnik
 
Prispevkov: 1272
Pridružen: So okt 18, 2003 6:19 pm
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: Golf 7.5 kamera/prtljaznik se ne odpre

Napisal/-a mevden Sr maj 26, 2021 3:09 pm

Kar omeni na servisu, ne izgubljaja časa tukaj s tem. Mogoče boš moral še malo prej na servis kot si planiral.
Tudi na mojem passatu 2018,zadnje čase prekida sliko, oziroma jo popači. Verjetno je kje precvikan, slab kabel.
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Golf 7.5 kamera/prtljaznik se ne odpre

Napisal/-a mrtwelvetrees Če maj 27, 2021 7:30 am

Najprej preveri v kakšnem stanju je akumulator (kapacitivnost), voltaža.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
krimič
Novinec
 
Prispevkov: 351
Pridružen: Pe okt 09, 2009 6:40 pm

Re: Golf 7.5 kamera/prtljaznik se ne odpre

Napisal/-a krimič Če maj 27, 2021 8:38 am

Koliko pa mora biti pri ugasnjen avtu, oz koliko ko le-ta laufa?
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov