Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Priporočilo za avtokleparja in ličarja

Napisal/-a DePalmo To nov 30, 2021 4:58 pm

Gre se za Hondo HR-V, 2001. Avto je že ob nakupu imel nekaj rje in se mi ni mudilo s popravilom, kak mesec nazaj je punca imela nesrečo in se je nekdo v njo zaletel ravno v tisto rjo pri zadnjem koloteku in je sedaj ratala luknja. Sem že bil dogovorjen z lokalnim kleparjem da mi po saniral rjo, a se mi ne javi več čeprav sva bila dogovorjena za termin kdaj bo začel delat na avtu.

Tako da iščem kakšnega dobrega in cenovno ugodnega (to pomeni da ne najcenejšega a hkrati tudi ne zlatarja) kleparja in ličarja, ki bi saniral rjo. Rja je okoli zadnjih kolotekov in predvidevam da tudi nekaj na pragu. Idealno bi klepar bil iz okolice Cerkna, Žirov ali bližnja okolica Škofje Loke. Če kdo pozna koga, bi bil zelo vesel kontakta.

Ker pa je zima pred vrati (v naših koncih imamo 20 cm snega) bi najraje videl če bi mi kdo tole saniral zelo na hitro, spomladi se bi pa zavzelo in saniralo kot se zagre. Sam imam natanko nič izkušenj s tem, zato se tega raje ne bi lotil sam in je to zadnja opcija ker bo grdo in narejeno 100% narobe.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2191
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Priporočilo za avtokleparja in ličarja

Napisal/-a limas To nov 30, 2021 5:14 pm

V Idriji imaš Carlija, na Gradnikovi. Dober in cenovno korekten. Pa Jesenovec v Žireh. Prosen: Gorenja vas.
Drugače pa na vašem notranjskem koncu poišči kogarkoli, ki ima pogodbo z zavarovalnicami. To je vidno na reklamnih tablah. Vse kar je poroč od Ljubljane je cenovno korektno (ugodno).
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Priporočilo za avtokleparja in ličarja

Napisal/-a DePalmo To nov 30, 2021 7:23 pm

Super, hvala za tole!

Sicer je bilo kot zakleto, praktično takoj po objavi se mi je mojster oglasil in sem že bil pri njemu. Za vikend se bo avto za silo pokrpalo, nato pa spomladi naprej da se naredi korektno. Si pa bom tele shranil ker ga spomladi ne bom preganjal, bom pač šel drugam če ne bo interesa.
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: aygo, Google Adsense [Bot] in 29 gostov