Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
DoC
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Sr dec 11, 2002 10:07 pm

Golf II 1.6 benz - problemi

Napisal/-a DoC Sr dec 11, 2002 10:18 pm

Pozdrav!

Mam Golfa II letnik 91, 1.6. Bencinar, einšpric in katalizator included. Mam pa sledeči problem in eno vprašanje. Gre se za to da mi zdele ko je mrzl zjutri sicer vžge, ampak če ga pustim pr mer takoj za tem ko užge neki začne kašlat in pol umre... če devam pa gas pa je dokaj uredu, in pol ko se pelem slab kilometer se mi zdi da šele mrzu vžig uklopi do takrat pa cuka. A ma kdo podobne probleme oz mi lahk kdo svetuje kaj nardit?

Glede uprašanja bi pa uprašu naslednje. Prej sem mel gor predizpušni lonec in potem še zadnji lonec. Ko je zadnji lonc šel k vragu sem kupu zadnji izpušnji lonec ki se direkt priklopi na katalizator, se prav da umes ni nobenga predizpušnega lonca več. Od takrat defenitivno več žere vsaj 2 litra. Mislite da je to problem?

Hvala za odgovore in nasvete!

Sjeos :>
 
Njoko
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: To nov 26, 2002 8:12 pm

Re: Golf II 1.6 benz - problemi

Napisal/-a Njoko To dec 17, 2002 8:26 pm

Glede na to, da ti masina pije celo dve litri benza vec, kot je bilo v navadi, ti priporocam investicijo v kakga dobrega mehankarja, da ti strokovno uredi reci.
Morebitnih razlogov za tvoje probleme je namrec lahko kar precej, oz. je to lahko kumulativa vec manjsih problemov.


L.p.

Njoko
Linux is like a wigwam, no windows, no gates, apache inside.
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 107 gostov