Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
pugi405
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1970
Pridružen: Pe okt 11, 2002 4:01 pm
Kraj: Usa

Napisal/-a pugi405 Sr dec 29, 2004 2:39 pm

Lahko je kaj zvito, optiko bi blo mogoče treba delat, lahko volan vleče v eno smer. Treba je avto zapeljat po cesti.
[URL=https://matchnow.life]Authentic Ladies[/URL]
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4313
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Napisal/-a RedBull™ Sr dec 29, 2004 2:40 pm

ej težko je rečt..odvisn kolk močn udarc...pa vidt je treba...zihr je feltna poškodovana,po vsej verjetnosti tudi pesto-tko da ga boš mogu kompletno menjat...
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Napisal/-a lisko Sr dec 29, 2004 2:40 pm

Čist odvisno......Lahk da je sam roka poškodovana..... lahk da je celo karoserijo zamaknilo.....
Moje načelo je da se takih avtov izogibam.
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
Mate
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2013
Pridružen: To apr 22, 2003 5:42 pm
Kraj: Dolsko

Napisal/-a Mate Sr dec 29, 2004 2:56 pm

Na tak nacin lahko dobis precej poceni avto.

Je pa zelo vprasljivo kaj vse je narobe, sploh ce je se cena cudno nizka. Ko sem jaz zapeljal 40km/h cez 10cm visok robnik, me je prislo popravilo 100k, pa sem se do doma peljal se vec kot 150km. Sem imel kar precejsno sreco, lahko bi bilo popravilo se precej drazje. Ce je bil pa sunek res mocen tako da je premaknjena cela karoserija je pa precej dela in denarja da se to v red spravi. Pa se avto ne bo tak kot je bil.
Slika
 
Uporabniški avatar
Suljo
Uporabnik
 
Prispevkov: 1339
Pridružen: Pe sep 12, 2003 9:51 pm
Kraj: Ljubljana - Črnuče

Napisal/-a Suljo Sr dec 29, 2004 3:08 pm

Najbolš bo, da uzamš sabo kšnga mehanika al pa enga k se na to spozna, k tko čez forum ti bojo momci bl težko povedal kaj bi blo loh use narobe, načeloma bi se pa tut jst tazga auta izogibu, edin če je res ugodna cena pa da je res lepo ohranjen razn tistga k je butnjen ;)
LP
 
CM
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: So feb 14, 2004 12:38 pm

Re: butnjeno v robnik

Napisal/-a CM Sr dec 29, 2004 3:21 pm

lenivec je napisal/-a:zdaj pa me zanima tak čist informativno kaj lahk vse potrga, polama...
se sploh splača taki avto kupit? cena je pa kr ugodna


-optika
-amortizerji

dost je odvisno od tega s kakšno hitrostjo je vdaril v robnik.

cena je lohk že ugodna sam vprašanje je kaj vse bo potrebno popravljati ;) pocen pa to zih ne bo
 
Uporabniški avatar
Voith
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4113
Pridružen: Če nov 13, 2003 12:22 pm

Napisal/-a Voith Sr dec 29, 2004 4:15 pm

lenivec je napisal/-a:ne saj nisem pričakoval da mi točno 100% natančno povete kaj je vse hin, ampak samo če se ga naj izogibam al ne.
sam nebom šel v to, je preveč riziko. ponavadi vedno nekaj sktitega ostane


ce prodaja pa ce nebos kupu, kupm jst ;)

ce je slucajn varianta pm :D
 
Uporabniški avatar
fastfury
Novinec
 
Prispevkov: 336
Pridružen: Po sep 23, 2002 11:00 am

Napisal/-a fastfury Sr dec 29, 2004 4:39 pm

Kakšna slikca al pa ogled samega avta oz. poškodbe ti bo povedalo več kot tisoč besed. by the way, tut če je malo butnu je ležaj skor sigurn šou. Že menjava le tega pa je precej draga.
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Napisal/-a TrijoAdijo Sr dec 29, 2004 10:42 pm

Jest sem z nojim fordillacom speku robnik s hitrostjo okol 50 na uro.Menjat sem pa mogu roko,polosovino,končnik,feltno in gumo.Drugo je blo pa ok.Aja pa še optiko sem mogu delat (HALOO).Vse skup pa me je koštal 30.000sit :D :D
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
darkdog24
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2211
Pridružen: Če sep 18, 2003 6:30 pm
Kraj: Velenje

Napisal/-a darkdog24 Sr dec 29, 2004 11:42 pm

Pa pišuka no kaj kupuješ sesut auto?
Pejt stran od tega auta.Nimaš pojma kaj je sesuto in kaj je treba menjat.Un ti lahko spusti ceno auta za 50k da bo zadostovalo za popravilo, na koncu te pa pridejo stroški 120k.
Kup si cel auto.
UPOKOJENI STYLER (8 pokalov)Slika
 
Uporabniški avatar
M3
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1931
Pridružen: Pe sep 05, 2003 9:11 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a M3 Sr dec 29, 2004 11:52 pm

jaz osebno: šel v krožni namesto mimo :lol: enih cca. 40kmh. samo vilco menjal pa optika. skor zastonj vse skupaj ( veze ) drugače pa med 15k in 20k. na tem avtu pa je vsee odvisno: hitrost, kot udarca. v glavnem lahko je dosti lahko skor nič.
Slika
 
Uporabniški avatar
RokyLuk
Novinec
 
Prispevkov: 135
Pridružen: So mar 27, 2004 7:01 am
Kraj: Kamnik

Napisal/-a RokyLuk Če dec 30, 2004 12:07 am

jst ti lahko iz izkušenj povem.
Enkrat sem prletu z mtkinmu avtom v robnik sem se neki z ročno igrov -- no takrat ni blo nč. tud naravnost je šov še zmer tko k je mogu it.No pol enkrat sem bil pa mal zaspan pa mal prehitr sem hotu en mini rondo zvozt sem pa pri zavijanju ubistvu sem že bil vn iz rondoja zadel v pločnik...preklov sem prednjo gumo, razbite sta ble tud obedve feltne (na srečo niso lite gor ) na desni strani.Treba je blo nardit optiko pa feltne pagume zamenjat.No pol sem pa s temu istimu avtom naredu še totalko (tko so rekl polcaji ubistvu je blo pa za 300k škode) :D tko da zgleda da od mami avto mi ni usojen .... totalko sem naredu ko sem hotu samo dve ulce naprej it do doma (šel sem namreč od babice k je 500 m stran od mene doma ,vmes je glavna cesta no in sem zapelov vn.Izsilu enga tipa , kriva sva bila obadva on je šel na semaforju v rdečo jaz sem ga pa izsilu :D sej vem da ni smešn ... sam kwa morm .zdej mam svoj avto, rover je pa poštiman zdej je še lepši kod kdajkoli prej :D
Lep pozdrav
 
Uporabniški avatar
RokyLuk
Novinec
 
Prispevkov: 135
Pridružen: So mar 27, 2004 7:01 am
Kraj: Kamnik

Napisal/-a RokyLuk Če dec 30, 2004 12:22 am

hehe :)
Mislm da bo to najbolš.Pomoje tud važn pod kašnim kotom prletiš :) vsaj moje izkušnje so take...
Lep pozdrav
 
vR5GTT
Novinec
 
Prispevkov: 416
Pridružen: Po nov 10, 2003 9:13 pm

Napisal/-a vR5GTT Če dec 30, 2004 12:48 am

Po mojih izkušnjah in kolegov je bilo največkrat roka ali zglob vilice al pa ležaj nč resnejšega tko da raje se zapelji pogledat pa mal povpraš zakaj se ne vozi z avtom pa pelji jo!
R5 GTT
 
Uporabniški avatar
Dariooo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2810
Pridružen: Če sep 30, 2004 8:45 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Dariooo Če dec 30, 2004 11:46 pm

zivjo...
jah...vsak pise po svojem...saj je odvisno s kako hitrostijo ti priletis v ovinek......odvisno s kakim avtom....pod kakim kotom glede na robnik....kolko je robnik visok.....
hmm..kot je nekdo reku da se lahko pesto poskoduje....to mocno dvomim...mores kr fejst ruknit da pesto zvijes...
ponavadi je roka zvita....fletna pocena...al zvita...odvisno spet od gum....robnika...itd.......stabilizator lahko tud zvijes ki je na roko pritrjen.......motizer je tud kriticen........pol letev volana....se posebej ce je servo pazi ki nova original bo min 100k......kaj pol.....ne vem...poglej kko je se tam gor, kjer je mortizer pritrjen........aja...pa ce je fjst ruknjeno lahko je tud most zvit na kirega je roka pritjena......obemenitev se je lahko z mosta in toke prenesla na kartoserijo......ne vem no...odvisno od hitrosti....
ni druge kot pogledat ;)
 
Uporabniški avatar
Dariooo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2810
Pridružen: Če sep 30, 2004 8:45 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Dariooo Če dec 30, 2004 11:47 pm

aja...pa se ce je bocno ruknjeno je lahko polosovino nabilo v menjalnik....ali pa je samo polosovina poskodovana....sam to ful tezko.......pri zelo mocnih trkih se zgodi...
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 64 gostov