Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6393
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Če maj 06, 2010 6:24 pm

predvidevam, da gre za Clio II facelift, ki pa so ga nekateri označeval kot Clio III
Slika
 
Uporabniški avatar
frgo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 550
Pridružen: So sep 18, 2004 5:11 pm
Kraj: Trebnje

Napisal/-a frgo Če maj 06, 2010 7:07 pm

Prvi 1.2 16v motorji so imeli zelo hude probleme s pitjem olja. Novejši teh napak več nimajo.
 
Bucko99
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 771
Pridružen: Če apr 13, 2006 9:14 pm
Kraj: Around Ljubljana

Napisal/-a Bucko99 Pe maj 07, 2010 8:31 pm

Bolje da ti pozre 1 liter olja na 5000 km, k pa d ti grejo sobe, crpalka... zarad napake ki jo nočejo priznat ! :evil:
 
twingo_rs
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 49
Pridružen: Ne feb 03, 2008 1:35 pm

Re: Clio III Revoz - serijska napaka!

Napisal/-a twingo_rs Pe maj 07, 2010 9:23 pm

ice je napisal/-a:Če prižgete dolge luči in vklopite brisalce, se luči včasih avtomatsko ugasnejo (oz. preklopijo na kratke). V pooblaščenem Renault servisu so mi rekli, da je potrebna zamenjava računalnika za potniško kabino, vendar pa da ta računalnik še ni na zalogi (WTF?!). Kako si lahko Renault, oz. Revoz privošči take napake?

Še eno kratko vprašanje - v prevoženih 7500km se mi je prižgala lučka za olje, sem šel preverit in res je - motor je pokuril kar 1 liter olja - is that f***ing normal pri 16V, če ga malo bolj tiščiš?

Avto dela po vseh teh nevšečnostih, ki sem jih imel z Renaultom brez problema in sem zelo zadovoljen, čeprav sem že 2x moral klicati avtovleko v prvih mesecih, ko sem ga dobil... Sedaj pa je uštiman...

[Sporočilo uredil/a IceBreakr na dan 10.06.2002 ob 13:07 GMT]



Možak Clia III ne delajo u Revozu...Mal se pozanimaj kje katere avtomobile izdelujejo pol se pa delaj pametnega!!! Tku d pr tem ni Revoz nč kriu!!! :evil:

Pa mal izboljšaj svoj način vožnje pa neboš imel nobenih nevšečnosti z avtomobilom, ampak seveda najlažje je zmeraj avtomobil krivit, svoj način vožnje pa pohvalit, ne!!??

Lp
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov