Stran 1 od 1
c3- lucka za airbag
Objavljeno: To okt 25, 2005 5:03 pm
Napisal/-a Born 4speed
Mene pa zanima al kdo ve če je normalno da pri Citroenu C-3 skoz gori lucka za AIRBAG. -je AIRBAG sploh notr??????
Objavljeno: To okt 25, 2005 5:20 pm
Napisal/-a Templar
Če se luča za Airbag po zagonu ne ugasne je to znak da nekaj ni OK. Zdaj lahko da je indikator za sopotnikov AB in da avto hoče povedat je avtomatsko izklopljen ker ne zazna sopotnika.
Možno pa je da je prišlo do napake. Najbolj pogosta je če je pregorela varovalka ali če je imela varovalka slab stik ali je bila iztaknjena ko je avtomobil bil v kontaktu se zrola računalniku. V vsakem primeru je nekaj narobe je treba najmanj zresetirat onboard računalnik. Pri nekaterih avtomobilih je dovolj za se odklopi akumulator za nekaj sekund(kar je rahlo riskantno saj lahko sesuješ še kaj drugega) najbolj ziher pa je it na servis kjer ti zresetirajo vse skupaj.
Objavljeno: To okt 25, 2005 6:48 pm
Napisal/-a Born 4speed
Ja možno da je tist z varovalkam sam za izklop sovoznikovega airbaga je pa posebi lucka.
l.p
Objavljeno: To okt 25, 2005 9:18 pm
Napisal/-a car_freak
Lahko je pa tudi, da se je snel s kakšnega konektorja od airbaga. Naprimer, da ko si premikal sedež naprej in nazaj, je bil prekratek kabel in se je snel s stranskega airbaga v sedežu. To se je npr. pred leti zgodilo kolegici na Xsari.
Pelji na servisu, saj kaj veliko ti ne bodo računalil.