Stran 1 od 1
Kje vgadijo sibedah?
Objavljeno: To nov 08, 2005 3:07 pm
Napisal/-a Neo32
Evo takole, dobu sm ultra pocen sibedah za mojga cliota (rocni) zej me pa zanima kje bi to men vgradil?
Zej sibedah je bil ze vgrajen v enak avto kukr ga mam jest, tako da zadeva pase, sam enga mojstra bi pa rabu ki bi mi to kvalitetno naredu, raj placam vec kukr da mi bo zamakal. Klicov sm ze na integral so rekl 12k, ce to ni drasticno navita ceno ga bom vrjetn kr ke zapelov, rad bi pa se zvedu kje to se dalejo in za kaksen denar?
hvala
lp
Objavljeno: To nov 08, 2005 7:10 pm
Napisal/-a sharker
Objavljeno: To nov 08, 2005 7:57 pm
Napisal/-a tuscani
Vprašaj na uradnem renault servisu,če ti bodo hoteli to narest bo verjetno dražje kot kje drugje.Za ceno ne vem.
Objavljeno: To nov 08, 2005 7:58 pm
Napisal/-a karel
Gdor koli ti ga bo vgradil pazi da bo vgradnja profesionalna
in,da če gre kaj narobe da lahko reklamiraš.
Objavljeno: To nov 08, 2005 8:05 pm
Napisal/-a _YUGO-GVX_
tuscani je napisal/-a:Vprašaj na uradnem renault servisu,če ti bodo hoteli to narest bo verjetno dražje kot kje drugje.Za ceno ne vem.
auuu to bi glava pekla kaka cena bi bla tam. meni se kr zdi da njegova cena 12k je kr sprejemljiva...

Objavljeno: To nov 08, 2005 8:15 pm
Napisal/-a Speedfighter
Mal sm pobrskal po starih računih...men so leta 2003 pri Webastu za montažo pri njih kupljenega šibedaha zaračunal 12čukov - tko da se mi zdi tistale cena na Integralu kr ugodna, tko da go for it!

Objavljeno: To nov 08, 2005 8:17 pm
Napisal/-a Neo32
hja sm klicov tud na renault servis in so rekl od 20k naprej, tko da ga bom kr na integral pelov, sicer so rekl da ni nobene garancije glede na to da je sibedah rabljen. ne vem grem jutr gor da so tocn zmenim kako pa kaj, ker k bo enkrat luknja bo luknja, z polivinilom se ne mislim okol vozt.
webasto ne vgrajuje nic, oni samo prodajajo, majo pa pooblascene montazerje in serviserje, med katerim je tudi integral.
Objavljeno: To nov 08, 2005 8:20 pm
Napisal/-a Neo32
aja pardon v lublani majo tud sami delavnico, tko da se oproscam za napacno informacijo.
Speedfighter: a so teb dal kej silikona po robu ko pride sibedah na pleh al ti samo guma tesni? Kako so pa zmontiral, kvalitetno?
Objavljeno: Sr nov 09, 2005 10:55 am
Napisal/-a Speedfighter
Neo32 je napisal/-a:aja pardon v lublani majo tud sami delavnico, tko da se oproscam za napacno informacijo.
Speedfighter: a so teb dal kej silikona po robu ko pride sibedah na pleh al ti samo guma tesni? Kako so pa zmontiral, kvalitetno?
Pr men samo guma tesni, drugač pa nimam pritožb nad montažo-strehe niso nikjer po robovih zalomil(kar je najpogostejša težava pri vgradnjah šibedahov), tko da izgleda v redu, pušča ne...zaenkrat brez problema
