Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
kandy
Novinec
 
Prispevkov: 223
Pridružen: Pe feb 25, 2005 2:51 pm

obnovljena vectra A

Napisal/-a kandy Po nov 13, 2006 9:07 am

Pred približno pol leta sem kupil vectro A,pa sem jo hotel pač porihtati. Smo celega na novo pobarvali,menjali prage,robove, sem dodal spojlerna pokrov prtljažnika,pa še nekaj malenkosti..vse skup me stalo kar precej.
pa je za nekaj časa na motorju šlo tesnilopa tudi motor je poškodovalo..menjam motor,sem dal not motor z 90000 km,novejši letnik motorja.no in potem smo menjali še menjalnik,pa katalizator..in zdaj na koncu če skup seštejem je vloženo veliko denarja,avti pa imajo zelo malo ceno..ker je letnik 90 ali 91.
Torej zdaj ko avta ne rabim(no enkrat na teden),ker sem šel študirat pa mi je ful žal,da bi ga prodal pocene..ker dandanes gledajo vsi samo po letniku.Nevem kaj je vaše mnenje...a bi ga vi na mojem mestu prodali?
avto je res poritan..sploh nevem kaj naj,vložil sem prek 300 jurjev vanj.
 
Uporabniški avatar
kaWsk
Uporabnik
 
Prispevkov: 1040
Pridružen: Pe feb 13, 2004 5:51 pm
Kraj: Dol pri Ljubljani

Napisal/-a kaWsk Po nov 13, 2006 11:00 am

ko obnavlaš tok star avto, to delaš pod pogojem da misliš met avto še za dolgo časa, tako da se ti prodaja niti pod razno ne splača. Razen kakemu kolegu ki bo cenil vloženi trud...
EJ6
 
Uporabniški avatar
joztom
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3149
Pridružen: To jul 25, 2006 3:04 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a joztom Po nov 13, 2006 11:54 am

Taki avti so po 60.000 sit. Tudi jaz sem enkrat bil prisiljen prodati brezhibnega renaulta, so bile že gume več vredne kot sem dobil zanj.
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 39 gostov