Stran 1 od 1

Opel vectra - amortizerji ???

Objavljeno: Če nov 23, 2006 8:21 pm
Napisal/-a TiTo_12
Mene pa zanima sledeče !!! Kupil sem avto opel vectra l 97 2.5 v6 avto je drugač oky vendar kadar zapelejm v kakšno luknjo ali izboklino ga v zadnjem delu malo zanese na starn in zaropota kar me zelo moti !!!! So to mogoče amortizerji ali ležaji ???
hvala in lp

Re: Opel vectra - amortizerji ???

Objavljeno: So nov 25, 2006 2:17 pm
Napisal/-a Mad
TiTo_12 je napisal/-a:Mene pa zanima sledeče !!! Kupil sem avto opel vectra l 97 2.5 v6 avto je drugač oky vendar kadar zapelejm v kakšno luknjo ali izboklino ga v zadnjem delu malo zanese na starn in zaropota kar me zelo moti !!!! So to mogoče amortizerji ali ležaji ???
hvala in lp
... Verjetno so ker ima že leta uporabe za seboj in tudi zadnji most je lahko slab kar da približno isti rezultat ;) luft ... L.p. Mad

Objavljeno: So nov 25, 2006 4:09 pm
Napisal/-a Asprex
Zadaj ga temeljito pregledat, kolesni ležaji, puše v vilicah, če je slučajno kje most postal rahel! Če je tam vse vredu potem sledijo amortizerji. ;)

Objavljeno: Po nov 27, 2006 9:39 am
Napisal/-a danny
Hiba pri vectrah so puše na zadnjem mostu, zato je najboljš to prvo pregledat.

Re: Opel vectra - amortizerji ???

Objavljeno: Pe feb 28, 2014 6:25 pm
Napisal/-a kuzokirana@gmail.com
Pozdravljeni!

zanima me katere amortizerje avtomobilov drugih znamk se lahko da na opel vectro, če je to mogoče
letnik 2002 motor 1.6 101km

Re: Opel vectra - amortizerji ???

Objavljeno: Pe feb 28, 2014 6:28 pm
Napisal/-a RedBull™
Bilokatero znamko, če ta izdeluje amortizerje za vaš tip vozila. Obiščite trgovino z avtodeli, s seboj imejte prometno in se bo že nekaj našlo.