traktor TDI je napisal/-a:Sploh se ne ve za kateri avto gre! Če je vag grupa obvezno popravljat ali če dobiš rabljenega obvezno takega, ki je že bil popravljan. Drugače bo še novi crknil. Pokvarijo pa se vsi, serijska napaka.
Popravila so pri nas že od 200€. Boš dobil par ZS-jev od teh mojstrov, ziher, so na preži non-stop.
CarInvent je napisal/-a:@Mike, drgač pa ne vem kje si vodel pri Avtoelektroniki.si ceno 450eur, ker je cena popravila v resnici cca 330eur.. LP
Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 30 gostov