Stran 1 od 1

C3 ugasne

Objavljeno: Ne avg 19, 2007 8:03 pm
Napisal/-a Ribica21
Vozim C3, 1.4i SX, letnik 2004, prevoženih nekje 47.000 kilometrov. Po vžigu avtomobila, le-ta ugasne - ko še držim sklopko in zavoro, sploh ne premikam prestavne ročice. To se mi je danes zgodilo trikrat, v četrto je potem ostal v teku in sem se lahko normalno peljala naprej. Isto se mi je zgodilo v križišču, ko sem menjavala v drugo, ter pritisnila sklopko in zavoro. Ima morda kdo podobne težave, oz. ve, kaj bi lahko bilo, ker na računalniku nič ne pokaže. :( Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Objavljeno: Ne avg 19, 2007 8:13 pm
Napisal/-a zx14
Mogoče motorček prostega teka?

Objavljeno: Po avg 20, 2007 7:20 am
Napisal/-a Kritik
Praviš da računalnik nič ne pokaže.... s tem predvidevam da si že bila na servisu kjer so ga priklopili na tester. Verjetno bo res okvarjen motorček prostega teka, tako kot je napisal že zx14 pred menoj.

Objavljeno: Po avg 20, 2007 8:49 am
Napisal/-a BBoss
Nekoč nekdaj sem imel dva podobna primera na Hyundai Coupeju in Ponyu. Ista zgodba, ko si stisnil sklopko je avto občasno crknil. Problem je bil pa v kablih ki so se drgnili ob vodilo sklopke in jih je sčasoma prežulilo ter povzročalo kratki stik, ki je nato ugašal avto.