Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
silly1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: So jul 17, 2004 9:56 pm

mehanik na gorenjskem?

Napisal/-a silly1 To avg 28, 2007 6:31 pm

Ne vem, če sem zadela pravi forum, če nisem, prosim premaknite.

Stvar je taka, da že nekaj časa iščem dobrega, poceni mehanika, ki bi deloval na območju Radovljica - Žirovnica - Jesenice. Lahko tudi kje v bližini. No zdaj imam sicer enega, ki pa je prekleto daleč, tam, kjer ni avtobusne povezave, tako da je kar za pešačiti, ko avto pustim tam.
Pa sem pomislila na vas, če bi kdo vedel, če kje tu v bližini obstaja zanesljiv mehanik. Najraje bi, da mi poveste iz izkušenj. Morda pa lahko celo sami sebe ponudite :) Pa magari na zs.

Moj konjiček je sicer star, ampak kakšnih večjih težav ne dela (več), le kakšen reden servis opravim in poštimam kakšno malenkost (trkam na bučo).

Pomoč? Prosim.
Hvala.
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: mehanik na gorenjskem?

Napisal/-a MacTron To avg 28, 2007 6:37 pm

In ta konjicek je.... ?
pismo, toliko podatkov najvaznejsih pa 0
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a reber To avg 28, 2007 6:39 pm

Dober in poceni ... ne, to pa ne bo šlo. Lahko je dober in z zmernimi cenami, to se že da. Moj mehanik je Valant Franci v Bodeščah pri Bledu, torej je dober, ker če ne bi bil, ne bi bil moj mehanik. Cene ima zmerne. V Lescah imaš hyundai servis Mony, včasih je bil na Bledu in sem tudi vozil tja, dokler sta šraufala Šef Zvone in mehanik Uroš, sedaj sta oba v pisarni, pa zame je že preveč od rok. V Žirovnici, natančneje v Mostah, še bolj natančno, točno pod železniškim železnim mostom (je samo en in edini tam) je en mehanik, delavnica je bolj tako tako, ampak človek ima smisel za šraufanje.
Mehanikov je drugač dost na tej relaciji, žal pa jih osebno ne poznam, niti nimam informacij. Če imaš star avto, bo ta v Mostah pravi zate, pa še avtobusna je bliz.
www.reber.si - www.elektron.si - www.pastir.info
 
silly1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: So jul 17, 2004 9:56 pm

Napisal/-a silly1 To avg 28, 2007 6:40 pm

Ups :oops:

Clio bebop 1.2, letnik 96
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a reber To avg 28, 2007 6:43 pm

Pozabil sem na Ivota ( Špn ) iz Sela med Mlinem in Ribnem (pri Bledu)
www.reber.si - www.elektron.si - www.pastir.info
 
Sriple Tix
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe feb 10, 2006 2:16 pm

Napisal/-a Sriple Tix To avg 28, 2007 7:12 pm

Tisti v Mostah je Miro in preden se je posvetil (najvec) Audijem, je popravljal Renaulte. V mlajsih letih sem avte vozil k njem in popravil je vse. Je pa res, da izgleda dokaj zaspano in nezainteresiran za dogajanje okrog sebe. Ampak to je le videz, sicer je dober mehanik.
 
Uniqe
Novinec
 
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne apr 15, 2007 10:31 am

Napisal/-a Uniqe To avg 28, 2007 7:40 pm

mogoče tud b.h.s k je tam na poti proti cerkvi na Brezjah. so dobri samo kot je bilo že napisano da dobro ni vedno poceni :) pa sj deli za cliota res ne morejo bit tolk dragi, to se že povsod dobi!

LP
 
Uporabniški avatar
AXioN
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Ne okt 26, 2003 10:29 pm
Kraj: Ko si bogu za hrbtom, se uro voznje.

Napisal/-a AXioN Sr avg 29, 2007 10:25 am

Povej kaj je narobe z avtom pa bomo pogruntal kam peljat, sam drugace vozim k Luzniku v moste, zaenkrat lahko samo pohvalim.
 
silly1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: So jul 17, 2004 9:56 pm

Napisal/-a silly1 Sr avg 29, 2007 2:40 pm

Nič ni narobe, nič. Pač za redne servise in kakšno malenkost poštimat iščem enega. No trenutno poleg rednega še za vrata, kjer se je nekaj "odšraufalo", pa enega takega, ki poštima pred tehničnem. Nič posebnega.

Všeč mi je ideja za Mirota v Žirovnici, bom kar probala. Zarad mene, če sanja poleg, če mu paše, le da poštima tako, kot je treba :)

Hvala.
 
Uporabniški avatar
AXioN
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Ne okt 26, 2003 10:29 pm
Kraj: Ko si bogu za hrbtom, se uro voznje.

Napisal/-a AXioN Sr avg 29, 2007 4:51 pm

Take stvari ti lahko moj kolega iz begunj naredi na dvoriscu, pa se zment bi se dalo, da ti posodi avto za nekaj uric. Samo avto moras enkrat na dva meseca mal naokol pripeljat pa je to to.
 
Mazda2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: To sep 02, 2014 5:11 pm

Re: mehanik na gorenjskem?

Napisal/-a Mazda2 Sr dec 21, 2022 8:07 pm

Ali ima kdo od vas tukaj izkušnje z avtoserviserjem Tadejem Selanom iz Praprotne Police? Ima kdo kakšne kritike, ter kakšen je kaj cenovno?
 
Mazda2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: To sep 02, 2014 5:11 pm

Re: mehanik na gorenjskem?

Napisal/-a Mazda2 Po dec 26, 2022 6:38 am

Ni odgovora. Kaj pa z Dejanom Hudobivnikom, avtoservis Hudo?
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 75 gostov