Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
JEREMIJA79
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Po okt 01, 2007 12:56 am

Napisal/-a JEREMIJA79 Sr dec 12, 2007 11:41 am

cycoo je napisal/-a:Heh, v bistvu ne...
Na servisu sem sicer dal prometno, za osebni dokument me pa nihče ni vprašal.


Se pravi,da bi bil avto eventuelno lahko moj. :jao:
 
Uporabniški avatar
samo mesarec
Novinec
 
Prispevkov: 460
Pridružen: Ne okt 21, 2007 12:37 am

Napisal/-a samo mesarec Sr dec 12, 2007 4:12 pm

Ko sem izgubil ključ, to cc1,5 nazaj, sem odšel na servisFiat Alfa Stepančič, 200 eur, Avto Celje isto in podobno. Ključ je bil od Fiat Bravo imel sem samo servisni ključ. Obrazložitev: če imajo klu. na zalogi, seveda v LJ. mi porihtajo avto med 3-5 dni, če pa je treba v ITA, pa vsaj 1 tede. Nato računalnik reprogramirat in podobne finte, na koncu prodam avto, da plačam ključ.Grem k enem V Celju ključavničarju in povem problem. Vzame ključ mi ga zakodira, novega seveda in obrusi točno 3 min. in vzame 35 eurov.
 
Uporabniški avatar
lublancan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2785
Pridružen: To maj 04, 2004 4:53 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a lublancan Sr dec 12, 2007 5:17 pm

pri fiatu ti ponavad itq ostane rdeč ključ, ker z njim nesmeš vozit in pol ti zareze prenese z njega, kodo pa tud ni panike skopirat

sploh pa en ključavničar je bolj fleksibilen k pooblaščen servis
podpis
 
Kosho
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Po jun 14, 2010 11:37 am

Napisal/-a Kosho Po jun 14, 2010 11:38 am

Zdravo, meni se je zgodilo da sem izgubil ključ od peugeota 206 z daljincem, cel dan sem ga iskal, najverjetneje je da sem ga ponesreci odlozil na streho drugega avtomobila ki se je malo po tem odpeljal, sem iskal ce bi bil kje na cesti, a ga tudi nisem nasel, pa to je tudi tako kot bi iskal iglo v kupu sena, zdaj me zanima kako je zdaj s tem, ker ce bi nekdo nasel ta kljuc bi mi lahko celo odpeljal moj avto (na kljucu je tudi peugeotov znak in obesek 206 gor, tu kjer jaz zivim pa so le 3 206-ke), zdaj ce grem na pooblascen servis, lahko dobim drug kljuc, to mogoce potem tudi prekodirajo kljuc, da ko dobim novega, stari vec ne funkcionira? koliko je to priblizno stroskov?

hvala za info in lp
 
Uporabniški avatar
MajaI
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Po jun 14, 2010 9:59 am

Napisal/-a MajaI Po jun 14, 2010 12:00 pm

Pozdrav,
jaz na tvojem mestu ne bi komplicirala, ker je res zelo majhna verjetnost, da bo nekdo s slabimi nameni našel ključ v bližini tvojega naselja, sploh če je ostal na drugem avtu. Jaz bi dala dodatno ključavnico na volan ali kaj takega, po možnosti avto v garažo, če je možno, da kdo odstopi prostor za kakšen teden. Ali pa da ga na kakšnem drugem koncu mesta pustiš, mogoče pri komu, ki ima prostor za avto pred hišo, je bolj varno. Najbrž imaš tudi kasko proti kraji.
Vprašat na polcijo, če je kdo prinesel kakšne ključe, pa morda kje kakšen listek obesit, če je kdo kaj našel. Pa seveda prometno ven iz avta.
Verjetnost je tako majhna, da jaz na tvojem mestu ne bi menjala vseh ključev, ker najbrž ni ravno poceni. Se pa seveda pozanimaj tudi o tem.
 
čara
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Po okt 12, 2009 5:10 pm
Kraj: Gorje

Re: Izgubljeni ključi

Napisal/-a čara Po jun 18, 2018 10:37 am

Našla sem avto ključe, za Wolksvagen. objavila na sv FB, delilo se je naprej, tudi na FB oglasnik. Videti je, da ključi še delujejo. Ampak zgleda info, še ni prišla do lastnika. Kaj še lahko nardim? Nesem do pooblaščenca? Imajo kako obveščanje lastnikov?
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1345
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Re: Izgubljeni ključi

Napisal/-a xsara Po jun 18, 2018 11:49 am

Pozdravljena

Nesi na policijo in oni tam evidentirajo kot najden predmet. Pa tudi lastnik ključev se bo najverjetneje tja prvo obrnil.

lp
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 54 gostov