Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a DePalmo Če jan 24, 2019 4:37 pm

Meni je tudi vseeno za VW, zato pred hišo ni VW. Opciji sta bili Kia Ceed ali Peugeot 308. In ker je slednji bil malce čez proračun (poleg ogabnega touch screena za vse notranje komande! Denar bi že našel), je zmagala Kia. Se mi pa še vedno cedijo sline ob kaki črni 308 GT Line ... Ampak ker je trenutni plan hiša in se ves višek denarja daje na stran, bo tudi Kia dobra za naslednjih X let. Niso pa to dovršeni avti in kvaliteta pač šepa pri vseh. Tudi pri "das auto", oz. tam še bolj.

Je pa tema o Kiah, tako da bi prosil da se tega tudi drži. Lahko se pa odpre novo "VW težave", pa pišete tja.

EDIT: Še en velik feler sem pozabil napisat. Ni rezervne gume! Avto je prišel s kompletom za flikanje, katerega sem pa v najkrajšem možnem času nadomestil z ozko rezervno gumo. Normalne velikosti ne paše notri, tako da bo za situacijo rešit tudi ozka dobra.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a void Če jan 24, 2019 5:31 pm

pskoda je napisal/-a:Zato, ker je 99% fotmašev fouš vw ker dela pizdarije avte pa prodaja za med


to si več ali manj zadel. Ker pač, folku je vseeno tut če jim korporacija ščije v usta še zmerj bojo naprej kupoval kot zombiji.
 
nejc1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1909
Pridružen: Ne maj 30, 2010 9:39 am

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a nejc1 Če jan 24, 2019 7:45 pm

Samo res ko djeca v vrtcu :lol: Žalostno, kam je padel nivo tega foruma...
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3579
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a ban Pe jan 25, 2019 7:41 am

Ej Gosič, ne bodi žaljiv do ostalih uporabnikov. S takim odnosom samo kažeš svojo nezrelost. Eno je kritiziranje pleha, drugo pa ljudi. Apelirim na moderatorje, da ustreznoi ukrepajo. Pa LP.
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a Gosic Pe jan 25, 2019 10:42 am

Če se boš ti boljše počutil, me lahko zaradi Ban-a tudi banajo. Se bom vsaj odvadil tega foruma in komentiranja takih zadev.
Sicer pa samo za v razmislek. Ne dolgo nazaj je bil na Val202 prispevek o internetu, kjer je nekdo rekel nekaj v tem smislu:
Internet je prinesel razmah neumnih ljudi, pametni pa so se umaknili.
Morda to velja tudi za ta forum?
 
polako
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 64
Pridružen: Po maj 29, 2006 11:57 am

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a polako Pe jan 25, 2019 11:44 am

DePalmo je napisal/-a:Opciji sta bili Kia Ceed ali Peugeot 308. In ker je slednji bil malce čez proračun (poleg ogabnega touch screena za vse notranje komande! D


kakšni sta bili ponudbi za ta dva avtomobila? če ni skrivnost
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a pskoda Pe jan 25, 2019 3:03 pm

DePalmo je napisal/-a:Niso pa to dovršeni avti in kvaliteta pač šepa pri vseh. Tudi pri "das auto", oz. tam še bolj.


To često vsi napišejo in po moje se s tem tolažijo samega sebe.
Lp
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a Firediver Pe jan 25, 2019 3:23 pm

Jaz se tolažim, da mi niti ne znese kupiti tovrstne nemške kvalitete. Sem že s cenejšimi modeli drugih znamk zelo zadovoljen.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a DePalmo Pe jan 25, 2019 5:33 pm

Se ne tolažim, tak je. Danes pač ni več avta ki bi delal in nebi bilo z njim nič narobe. Ali pač?

polako je napisal/-a:
DePalmo je napisal/-a:Opciji sta bili Kia Ceed ali Peugeot 308. In ker je slednji bil malce čez proračun (poleg ogabnega touch screena za vse notranje komande! D


kakšni sta bili ponudbi za ta dva avtomobila? če ni skrivnost


Točnih številk ne vem več, približno pa 17.000 za Ceeda, 308 20.000, oba srednji rang opreme oz. pač ne polna in ne osnovna. Gledal sem pa iz zaloge ker če bi po moje sestavljal po ceniku, bi Ceed prišel okoli 24.000, 308 pa sploh nisem gledal.

To so ceni za gotovino, nobenega lizinga ali kaj podobnega, tam pač prištej še par tisočakov. In ja tudi pri Kii, oba financiranja podražita avto za okoli 3.500 EUR, tudi slavno "brezobrestno".
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a void Pe jan 25, 2019 5:34 pm

Firediver je napisal/-a:Jaz se tolažim, da mi niti ne znese kupiti tovrstne nemške kvalitete. Sem že s cenejšimi modeli drugih znamk zelo zadovoljen.


word! :lol: Jaz sploh ne rabim kupovat das auto, ker sem čisto zadovljen že z njegovimi low budget konkurentih :lol:

Mislim da majo večjo dilemo kupci nemških avtomobilov, še posebej ko je treba šraufat -> Ali se je splačalo preplačat par jurjov preplačat za ta j***a? :lol:
Zadnjič spremenil void, dne Pe jan 25, 2019 5:43 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
avto fan1308
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 743
Pridružen: So sep 19, 2015 9:54 am
Kraj: Koper-Ljubljana

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a avto fan1308 Pe jan 25, 2019 5:42 pm

Ampak vseeno, če pogledaš druge znamke niso bistveno boljše. Odvisno od sreče. Je pa za ta denar in tako opremo še vedno ugodna.
Citroen C5 najbolj (h)udoben avto na celem svetu
Citroen C5 2.0 BlueHDi 180 Exclusive Avt. 2016 (privat)
Opel Insignia 2.0 CDTI edition start/stop 2014 (privat)
Citroen C4 1.6 HDi 2011 (privat)
Audi A6 Avant 3.0 TDI clean diesel quattro S tronic 2015 (služben)
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a uros11 Pe jan 25, 2019 6:09 pm

void je napisal/-a:
Firediver je napisal/-a:Jaz se tolažim, da mi niti ne znese kupiti tovrstne nemške kvalitete. Sem že s cenejšimi modeli drugih znamk zelo zadovoljen.


word! :lol: Jaz sploh ne rabim kupovat das auto, ker sem čisto zadovljen že z njegovimi low budget konkurentih :lol:

Mislim da majo večjo dilemo kupci nemških avtomobilov, še posebej ko je treba šraufat -> Ali se je splačalo preplačat par jurjov preplačat za ta j***a? :lol:

Lepo od tebe, da te skrbi za nas, kupce nemških avtov. Vendar ocenjujem, da imaš problem, da se toliko ukvarjaš z nemškimi avti. V bistvu, tudi če ga nisi imel, se toliko ukvarjaš z njimi, kot da bi jih imel 10. Vsak post čez nemške avte. Jaz bi se vprašal, kaj mi/ti je. To bi bilo podobno, kot da bi jaz rantal vsak post čez korejske itd. avte. Pa ne. Ker vam privoščim, da bi vam dobro delali. In nimam problemov s tem, da nimate nemških avtov. Malenkost mi je žal samo tega, da ne morete preko tega. Da so se vam toliklo vsedli v dušo, da posta niste sposobni spisati o tem, česar nimate.
Amen.
Lepo bi bilo, da bi se sedaj vrnili na temo.... tema o Kii, vsak drugi post pa o tem, kako so nemški avti slabi.
 
polako
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 64
Pridružen: Po maj 29, 2006 11:57 am

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a polako So jan 26, 2019 10:06 am

DePalmo je napisal/-a:Se ne tolažim, tak je. Danes pač ni več avta ki bi delal in nebi bilo z njim nič narobe. Ali pač?

polako je napisal/-a:
DePalmo je napisal/-a:Opciji sta bili Kia Ceed ali Peugeot 308. In ker je slednji bil malce čez proračun (poleg ogabnega touch screena za vse notranje komande! D


kakšni sta bili ponudbi za ta dva avtomobila? če ni skrivnost


Točnih številk ne vem več, približno pa 17.000 za Ceeda, 308 20.000, oba srednji rang opreme oz. pač ne polna in ne osnovna. Gledal sem pa iz zaloge ker če bi po moje sestavljal po ceniku, bi Ceed prišel okoli 24.000, 308 pa sploh nisem gledal.

To so ceni za gotovino, nobenega lizinga ali kaj podobnega, tam pač prištej še par tisočakov. In ja tudi pri Kii, oba financiranja podražita avto za okoli 3.500 EUR, tudi slavno "brezobrestno".


Jaz sem za 1.5€ več kot tvoj ceed, dal za 308 gt-line z dodatno opremo (dodatne opreme za dodatnega jurja). ok, bil na lizing.
Na gotovino bi dal jurja več.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a pskoda So jan 26, 2019 10:45 am

Ko bi seštel od a do ž bi bil na gotovino vsaj jurja ceneje.
Lp
 
polako
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 64
Pridružen: Po maj 29, 2006 11:57 am

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a polako So jan 26, 2019 1:50 pm

ti že veš
 
titanius
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Ne jan 17, 2016 9:16 pm

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a titanius So jan 26, 2019 4:18 pm

A imajo gt line ceedi sw tudi take tezave?
 
Uporabniški avatar
Veronika.borghesi
Novinec
 
Prispevkov: 495
Pridružen: Ne sep 20, 2009 8:13 am
Kraj: Ljubljana in Portorož

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a Veronika.borghesi Po jan 28, 2019 6:16 pm

Tole verjetno nič ne šteje, če gre za das auto :D. Če gre za primerjavo s francozi in ostalimi, bi pa morda že moralo
https://www.zurnal24.si/avto/testi/test ... ena-321882

sveža primerjava podjetja Eurotax pravi, da ima na nemškem trgu (!) kia ceed 1,0 T-GDI po treh letih ali 50 tisoč prevoženih kilometrih s 63,3 odstotka najboljšo projekcijo ohranjanja vrednosti novega vozila v svojem C segmentu - da, celo boljšo od golfa.


https://www.avto.info/Obvestila/Rabljen ... _od_Golfa/
Lep in s soncem obsijan dan vam želi

Veronika
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a esem Po jan 28, 2019 7:33 pm

Ker je en redkih, ki ima še nekaj let tov. garancije. To, kaj glede garanije muti K-Mag, pa Nemcev itak ne tangira, so tudi bolj "zaščiteni"
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3579
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a ban To jan 29, 2019 7:26 am

Eno je projekcija drugo je pa realnost.
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: Kia Cee'd napake

Napisal/-a Gosic To jan 29, 2019 5:56 pm

ban je napisal/-a:Eno je projekcija drugo je pa realnost.


:roll: :roll: :roll:
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov