Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Napisal/-a Gosic Pe jun 25, 2010 5:13 pm

CHAN je napisal/-a:Neverjetni podatki o cenah servisov s strani strank v isti mreži servisov:
Kia Cee'd CRDi (redni servis na 20.000 km) - menjava cca 6l olja - 300 €
Grand Cherokee 3.0 CRD (redni servis na 20.000 km) - menjava cca 11l olja - 270 €
Ostalo delo podobno.

Se mi zdi ali Kia malce pretirava s cenami?


Na Kmagu že ja. Kmag je itak razred zase. Če greš pa do ostalih, je pa dosti ceneje. Za moj prvi servis, za 20000km je bilo 220€, drugi na 40000 300€, zdaj bo spet 220€. Itak pa še ene dve leti na uradne, potem pa ciao. Noben nikogar ne sili na uradne.
 
spaceone
Novinec
 
Prispevkov: 275
Pridružen: Če jan 18, 2007 6:09 pm

Napisal/-a spaceone Po jun 28, 2010 8:37 pm

Pozna kdo servis LIPNIK iz Škal?
http://www.kia.si/representatives/view/238

Kakšne slabe izkušnje ?
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: KiA servis - kateri?

Napisal/-a Gosic Sr jul 13, 2011 9:20 am

Iščem dober servis v okolici Ljubljane ali Maribora. V Ljubljani odpadejo razni Črešniki. Če koga zanima, lahko več o tem.
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Re: KiA servis - kateri?

Napisal/-a DaDek Sr jul 13, 2011 10:56 am

Gosic je napisal/-a:Iščem dober servis v okolici Ljubljane ali Maribora. V Ljubljani odpadejo razni Črešniki. Če koga zanima, lahko več o tem.


mi novega sorentota servisiramo pri potočniku.. enako vse ostale 3 kije ki smo jih imeli v preteklosti.. (tudi ostale NE kija avte vozimo načeloma tja :) )
 
Uporabniški avatar
chan
Moderator | Naj pisec
 
Prispevkov: 1611
Pridružen: Pe sep 05, 2008 10:15 am

Re: KiA servis - kateri?

Napisal/-a chan Sr jul 13, 2011 12:03 pm

Gosic je napisal/-a:Iščem dober servis v okolici Ljubljane ali Maribora. V Ljubljani odpadejo razni Črešniki. Če koga zanima, lahko več o tem.


Nasmeh - vendar je v Kranju.
"Quidquid latine dictum sit, altum viditur."
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: KiA servis - kateri?

Napisal/-a Gosic Ne jul 17, 2011 4:32 pm

In vas te poslušajo, če jim nekaj rečeš da je za naredit?
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: KiA servis - kateri?

Napisal/-a Gosic To jul 26, 2011 10:00 am

No, danes mi je enostavno prekipelo. Danes sem šel na servis k Potočniku v Mariboru. Ko sem ženski dal garancijsko knjižico, je vnesla podatke v računalnik, ta pa ji je izpisal da avtomobil nima opravljenega remapa! Remape se je opravljal že leta 2010, jaz pa sem od takrat že opravil 2 servisa pri servis Črešnik ! Mojstri pri Črešniku mi niso opravili remapa. Remape se opravi zaradi morebitnih napak, do katerih lahko pride,npr nepravilnega delovanja turbine in odpoved le te. Vse pohvale pa tudi Potočniku, kateri so zares prijazni, mojster me je poslušal in rešil moj problem v čričku notranjega ogledala. Pri Črešniku, ko sem jim omenil napako in od kot izvira, iz katerega dela ogledala mi je šef odgovoril z ' HEHEHE, to se nič bat, bomo mi to mojstri zrihtal'. Mojstri, ki ti ne naredijo potrebnega, računati pa znajo. Vsekakor opozarjam vse Kijaše, ki so vozilo servisirali pri Črešniku, da zapeljejo na kak drug servis in preverijo zadevo, preden kaj crkne.
 
umajeric
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr nov 08, 2017 12:21 pm

Re: KiA servis - kateri?

Napisal/-a umajeric Sr nov 08, 2017 12:30 pm

Pred dvema mesecema kupil tri leta star avto pri Avto hiši Jerenko Ptuj, kjer so mi ob nakupu obljubili brezplačni prvi servis in brezplačno vgradnjo avtoradia (z navigacijo) vključno z vzvratno kamero. Danes, ko sem peljal avto na servis se nihče ne spomnil, da mi je obljubil brezplačni servis. Nakar se mi je nekako uspelo dogovoriti, da imam vsaj delo zastonj. Ko sem vprašal, kdaj lahko pripeljem avto na vgradnjo radia, pa mi rečejo, da naslednji teden in da bo to dodatnih 150 EUR. Sedaj se očitno nihče več ne spominja, kaj so ubljubili, ko so prodajali avto.
Sem klical v Maribor kjer mi za vgradnjo istega avtoradia računajo 40 EUR. Več kot očitno je, da pri Jerenku gledajo samo, kako bodo od stranke potegnili čim več denarja.
Danes tako bil zadnjič pri Jerenku in tako servis kot avtosalon odsvetujem naslednjim morebitnim kupcem Kia.
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: KiA servis - kateri?

Napisal/-a ban Sr nov 08, 2017 1:26 pm

Za drugič, take obljube se vedno napišejo in podpišejo.
 
umajeric
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr nov 08, 2017 12:21 pm

Re: KiA servis - kateri?

Napisal/-a umajeric Pe nov 17, 2017 7:58 am

Smo se zdaj dogovorili in so mi zmontirali radio. Tako da jih moram sedaj pohvaliti, ker so delo opravili super.
 
bravisimo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Če okt 19, 2017 10:41 pm

Re: KiA servis - kateri?

Napisal/-a bravisimo Če nov 23, 2017 6:06 pm

Zivjo osebno vem za Jereba v izoli in Benčič v Kopru da so pošteni serviservi kolega ima Kio ceed in je zadovoljen z obema nevem ravno če sem ti pomagal glede na to da si iz MB ma vseeno če boš gdaj ali gdo drug potreboval pa lep pozdrav
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 48 gostov