Stran 1 od 1

X20XEV -vroč motor ne laufa kat je treba

Objavljeno: Pe sep 19, 2008 9:49 pm
Napisal/-a jesenik
Pozdravljeni.

Imam Astro G , 2.0 16V (bencin- motor x20xev). zanima me, zakaj ko se avto segreje, izgubi agresivnost. Mrzel avto ima boljše pospeške kot vroč.

Je morda problem v kablih za svečke, al v svečkah, ali v čem bi lahko bil problem?
Tankam OMV 95, zdi pa se mi da je pri PETROLOVEM 95 še večja razlika med hladnim in vročim stanjem avta.

Najbolj opazno pa je , kadar pri 2000min-1 pohodim plin do konca..

Hvala za vsak odgovor.

Objavljeno: So sep 20, 2008 12:48 pm
Napisal/-a Miha Gorišek
Mogoče kakšna loputa za zrak??

Objavljeno: So sep 20, 2008 1:07 pm
Napisal/-a robi1000
Imaš športni filter?

Objavljeno: So sep 20, 2008 8:17 pm
Napisal/-a jesenik
robi1000 je napisal/-a:Imaš športni filter?


Športnega filtra glih ne, samo sem pa ven z originane škatle pobral one tanke cevi. če pa to škatlo zamenjam z športnim filtrom, pa ima avto slabše pospeške kot z original škatlo.

Objavljeno: So sep 20, 2008 10:21 pm
Napisal/-a robi1000
Jah poglej če ti kje vleče vroč zrak noter. To lahko pojasni zakaj avto slabše gre ko se motor ogreje. Včasih smo imeli omego in se spomnim da med original boxom in čem bolj odprtim zelo čutiš razliko.

Objavljeno: Pe okt 31, 2008 3:57 pm
Napisal/-a jesenik
robi1000 je napisal/-a:Jah poglej če ti kje vleče vroč zrak noter. To lahko pojasni zakaj avto slabše gre ko se motor ogreje. Včasih smo imeli omego in se spomnim da med original boxom in čem bolj odprtim zelo čutiš razliko.


Najlepše ti hvala za nasvet. sem namestil cev mimo hladilnika, in avto vleče svež-hladen zrak. Sedaj pa gre ko urica:D

ps: Dam za pivo :P