Stran 1 od 1
tesnilna guma na vratih?!
Objavljeno: Po dec 08, 2008 10:03 pm
Napisal/-a cardak
opazil sem ko odprem vrata ob dezevnem vremenu,da se voda zadrzi na zgornjem delu vrat ozr.gumi.to pomeni da mi ta voda ob odprtju pade na stikala šip ozr.v notranjost vozila.na prejsnjih avtih tega nisem opazil.zanima me ce je za to mogoce kriva guma(slabo namescena)...?zanima me zato ker je avto pod garancijo

Objavljeno: Po dec 08, 2008 10:09 pm
Napisal/-a lancia hf
Popravi pod garancijo, ker ti je gumo na vratih zavihalo in to nesme biti in pri večjih hitrosti ti bo tudi noter pihalo
Objavljeno: Po dec 08, 2008 10:15 pm
Napisal/-a cardak
kako je mozno da mi je gumo zavihalo?!avto je nov,star 2 meseca!
Objavljeno: Po dec 08, 2008 10:39 pm
Napisal/-a lancia hf
Saj ni nujno da jo je pri tebi, lahko je to že pri novemu. Je pa razlog slabo nameščena guma, ali da so imeli kaj naslonjeno na avtomobilu. Največkrat je razlog pri novem avtu ko ga razbijejo, in potem naslanjajo na avto use sorta predno ga porihtajo.

Objavljeno: To dec 09, 2008 5:34 pm
Napisal/-a monster_d
Ne strasite ga po nepotrebnem
Bogve kje use lezijo te gume preden jih dajo gor, lahko da je bla prej zvita ali stisnjena pa ne stoji tako kot bi morala.
Objavljeno: To dec 09, 2008 9:24 pm
Napisal/-a cardak
mas prav.

ampak zanimivo je to da na vratih sploh ni gume ampak so vrata oblozena z nekaksno plišasto gumo ozr.plišastim materialom.ni mi jasno zakaj voda noce odtekat...nabira se pa na tem plišastem materialu...

Objavljeno: To dec 09, 2008 10:16 pm
Napisal/-a lancia hf
monster_d je napisal/-a:Ne strasite ga po nepotrebnem
Bogve kje use lezijo te gume preden jih dajo gor, lahko da je bla prej zvita ali stisnjena pa ne stoji tako kot bi morala.
To ne drži, saj ko avto zapusti tovarno ima še predtem podroben pregled, in usako odstopanje in usaka zanemarliva odkrita napaka pomeni da avto ne sme zapustiti tovarno.
Mislim pa da ima avto še navrhu vrat neko gumo, ki se nasloni na rob strehe in tista ti verjetno puša, saj ta "plišasta" služi samo proti vetru da ne žvižga v avtu.
Objavljeno: To dec 09, 2008 10:25 pm
Napisal/-a cardak
ok,thanks lancia.

bom pa se enkrat vizualno pregledal preden odpeljem na servis.
