Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
C5
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: To nov 02, 2004 3:56 pm

Iščem kvalitetnega ličarja - Krško ali okolica

Napisal/-a C5 To dec 30, 2008 12:10 pm

Živjo,
po bližnjem srečanju plehnate vrste, iščem ličarja, ki bi zadevo opravil kvalitetno.
Odbijač - praska in blatnik vdrtina, niti lak ni počen. Časti Triglav, iščem pa opcijo v KK ali okolici. Zahteva kvalitetno opravljeno, nočem videti razlike in prehodov in - nadomestni avto.

Prosim za konkretne predloge, obvezno iz lastnih izkušenj.

Predlogi kot : kolega ima kolega in je njegov kolega odpadejo.

Hvala.
 
Uporabniški avatar
tomaz07
Novinec
 
Prispevkov: 301
Pridružen: So nov 15, 2008 9:30 pm

Napisal/-a tomaz07 To dec 30, 2008 12:11 pm

V Šmarju pri Jelšah je en, če ni predaleč. Lahko dam telefonsko, če želiš. ;)
Renault Megane Coupe 1.6e.
 
C5
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: To nov 02, 2004 3:56 pm

Napisal/-a C5 To dec 30, 2008 12:39 pm

Naslov pravi : Krško in okolica
Pa vseeno hvala za trud.
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Napisal/-a TrijoAdijo To dec 30, 2008 1:14 pm

Kapele:
http://www.avtolicarstvo-radanovic.info/

Globoko:
http://www.pirs.si/slo/podjetja/kontakt ... roslav-sp/

Brežice:
http://www.rabim.info/Iskalnik+po+dejav ... TVO+AVTOLIČARSTVO+AVTOVLEKA+-+DERENDA+SLAVKO+SP

To so najboljši majstri, kar se mojega konca tiče.

LP!
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 To dec 30, 2008 4:40 pm

TrijoAdijo je napisal/-a:Kapele:
http://www.avtolicarstvo-radanovic.info/

Globoko:
http://www.pirs.si/slo/podjetja/kontakt ... roslav-sp/

Brežice:
http://www.rabim.info/Iskalnik+po+dejav ... TVO+AVTOLIČARSTVO+AVTOVLEKA+-+DERENDA+SLAVKO+SP

To so najboljši majstri, kar se mojega konca tiče.

LP!

Od prvega bejži stran....

......tretji (Derenda) je prva liga.....(tudi nadomestne avte ima)

Dobro naredi še Zupan v Krmelju.....
 
Uporabniški avatar
207sport
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 648
Pridružen: Pe feb 01, 2008 1:37 pm

Napisal/-a 207sport To dec 30, 2008 4:49 pm

am.. tale je vrhunski je iz stopč oz tam nikje....šimc za kej vec pa PM pa ti točno povem... k z glave ne vem morm uprasat
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Napisal/-a TrijoAdijo To dec 30, 2008 5:31 pm

sašo5 je napisal/-a:
TrijoAdijo je napisal/-a:Kapele:
http://www.avtolicarstvo-radanovic.info/

Globoko:
http://www.pirs.si/slo/podjetja/kontakt ... roslav-sp/

Brežice:
http://www.rabim.info/Iskalnik+po+dejav ... TVO+AVTOLIČARSTVO+AVTOVLEKA+-+DERENDA+SLAVKO+SP

To so najboljši majstri, kar se mojega konca tiče.

LP!

Od prvega bejži stran....



Zakaj? :shock: :shock:

Jest osebno pa še ene par prjatlov pa smo jako zadovoljni z njim (tako s kvaliteto dela kot tudi s ceno).

Tvoje mnenje?

LP!
 
Uporabniški avatar
dEjaN_
Novinec
 
Prispevkov: 167
Pridružen: So dec 31, 2005 1:55 pm
Kraj: dolenjska

Napisal/-a dEjaN_ To dec 30, 2008 7:05 pm

ATG Zupan iz Krmelja, dobil boš nadomestni avto in odlično opravljeno delo. to ti zagotavljam. je eden najboljših ličarjev daleč naokol. če rabiš kontakt povej.

Lp
 
C5
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: To nov 02, 2004 3:56 pm

Napisal/-a C5 To dec 30, 2008 7:16 pm

V igri so Zupan, Janc in Derenda.
Po praznikih jih obiščem, ker je še nekaj lepotnih popravkov potrebnih iz lastnega žepa. Ker pa to ne bo neka cifra, mi je bolj od cene pomembno, da bo dobro opravljeno, in pa , da dobim nadomestni avto.

LP
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 To dec 30, 2008 8:02 pm

TrijoAdijo je napisal/-a:Zakaj? :shock: :shock:

Jest osebno pa še ene par prjatlov pa smo jako zadovoljni z njim (tako s kvaliteto dela kot tudi s ceno).
Tvoje mnenje?

LP!

Par avtov(lahko rečem ducat) vozi po Brežicah, ki bi morali še eno barvo v prometno vpisat, koliko je falil odtenek - dela pogodbeno tudi za Radanoviče, 2001 leta mi je samo spojler farbal....groza in obup, niti je barvo zadel niti kristale razmetal, kot je treba, ker je "častil" pooblaščenec sem bil tiho, nazadnje je kolegu (bivši carinik, sedaj dela v Krškem na sodišču) BMW-ja delal blatnik/ vrata:_srebrn...obup.......pa še in še je.....

...skratka; Derenda ali Zupan.......
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Napisal/-a TrijoAdijo To dec 30, 2008 10:34 pm

To pa prvič čujem. :shock:

Do zdej kaj sem mel posla z njim,je vedno zadel v nulo. Lani sred leta mi je pihnu zadnji spojler in lahk rečem, da je tak naredu, da zgleda kot da je spojler bil barvan original. Prjatlusejveškermu je tut neki rihtu,pa je super naredu. Pa še parim pobecom tle okol je tut odbijače barvu pa raznorazne pizdarije in ni blo nikol vidit nobene razlike.

Pa dobro...ni važno.. :) Kot sem reku...jest sem zadovoljen z njim, Pavlič je za moje pojme skor malo predrag, čeprav se da ceno prilagodit, Derenda je pa baje strup tle okol. Ampak z njim še nisem mel opravka.

LP!
 
alen89
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Ne nov 16, 2008 12:38 pm

Napisal/-a alen89 To dec 30, 2008 10:43 pm

Priporočam Zupana iz krmelja ;)
 
Uporabniški avatar
black
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1595
Pridružen: Ne jul 13, 2003 8:50 pm

Napisal/-a black To dec 30, 2008 11:28 pm

alen89 je napisal/-a:Priporočam Zupana iz krmelja ;)


x2 ;)
 
lotko
Novinec
 
Prispevkov: 120
Pridružen: So jun 09, 2012 11:38 am

Re: Iščem kvalitetnega ličarja - Krško ali okolica

Napisal/-a lotko Če sep 17, 2020 4:05 pm

Sicer je tema že konkretno zastarela, ampak vseeno ne morem, da nebi napisal še svojo izkušnjo z Radanoviči iz Slogonskega...

No tkole je... Poleti sem imel avto pri ličarju, ki pa ni dobro zalil robove pokrova motorja, sicer me je motilo, ampak ok. Čez nekaj dni sem imel poškodbo na desni strani na pokrovu motorja, zato sem se zmenil z enim, da mi tisti del pobarva, kar je tudi naredil, ampak ker se je poznal prehod, sem se odločil, da dam cel pokrov še enkrat prebarvat, pa tako rešim tiste robove in ta vidni prehod od popravila.. Zmenil sem se z Radanovičem, pač povem kaj bi rad in vprašam za kakšno ceno mi prebarva cel pokrov motorja.. Zmenila sva se glede cene in čez par dni pridem po avto.. Po hitrem pregledu vidim, da so robovi v redu, sploh mi na kraj pameti ni prišlo, da bi pogledal, če se še vidi tisti prehod od prejšnjega popravila, saj sem se zanašal na to, da je pokrov cel pobarvan.. Naslednji dan, pa vidim, da so barvali samo po robu pokrova in sedaj imam še večjo packarijo kot prej, poslal sem sliko in pač povedal, da vem, da niso barvali celega pokrova, ampak normalno oni trdijo, da je pokrov cel na novo barvan. Dokazat jim ne morem, oz. zelo težko, ampak sem si pač zapomnil določene točke še od prej, recimo spodaj nad desno lučjo je malo zatekel lak, sedaj se ne čuti tako kot prej, ampak če bi se barval cel pokrov tega tam nebi smelo več biti, pravtako tistega barvnega prehoda, ampak ker niso barvali komplet se vse to še vedno pozna in še več, ker so barvali rob pri vetrobranskem steklu se poznajo drobci barve, ki so leteli po površini pokrova... Skratka nategnili so me, da sem plačal barvanje celega pokrova motorja, a v resnici so samo tam pa tam malo popihali z bazo in nato lak čez in spolirali...
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Iščem kvalitetnega ličarja - Krško ali okolica

Napisal/-a sašo5 Če sep 17, 2020 9:22 pm

nikoli niso delali dobro_računat pa znajo, v našem koncu je Derenda zakon.....
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: Iščem kvalitetnega ličarja - Krško ali okolica

Napisal/-a TrijoAdijo Pe sep 18, 2020 6:17 am

Dokler je bil Tomaž (R.I.P.), so Radanoviči delal vrhunsko...Pa baje dokler je bil ata gazda, ni blo zajebancije. Če je vidu da avto ni brez napak pobarvan, se je kompletn postopek barvanja ponovil. Kak je pa zdej pr njih pa nimam pojma. Derenda je pa tko....baje mu je u glavo stopla stara slava in ga moraš kr prosit, da se kam premakne. Še zavarovalni agenti pravijo, da ga je treba večkrat spomnt, da ma kej za porihtat...Men je sicer dobre pol leta nazaj škodo saniral v roku 14ih dni, tko kot sma se zmenla.Barval ni nič, ker ni blo nč barvanega poškodovanga.
Drgač pa...pred leti je Derenda mojem bratu fiata urejal. No fiata je tko uredil, da smo ga še isti dan nazaj k Derendi pelal, s tem da sta me fotr in brat skor po kolenih prosla, da naj bom tiho, da se bota onadva vse zmenla z Derendo :D Tulk o Derendi :D
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
lotko
Novinec
 
Prispevkov: 120
Pridružen: So jun 09, 2012 11:38 am

Re: Iščem kvalitetnega ličarja - Krško ali okolica

Napisal/-a lotko Pe sep 18, 2020 8:15 am

No ja, sej najprej sem imel avto pri Derendatu.. Peljal nazaj nekaj so popravili, potem so me pa kar odslovili, češ da ne smem toliko komplicirat in, da mi ne bo hotel nihče več popravljati avta itd. Vsepovsod so samo €...
 
lotko
Novinec
 
Prispevkov: 120
Pridružen: So jun 09, 2012 11:38 am

Re: Iščem kvalitetnega ličarja - Krško ali okolica

Napisal/-a lotko Če jan 28, 2021 10:46 am

Pozna kdo koga iz Posavja, ki se doma ukvarja z ličarstvom, kleparstvom?
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 22 gostov