Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
fare
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2085
Pridružen: Po feb 07, 2005 8:10 pm

Napisal/-a fare Ne dec 27, 2009 10:17 am

Porihtaj luči in pelji takega kot je, pač je malo počohan pa kaj.
Avto skoraj ni nič vreden, denarja nimaš, luči dobiš na kakem odpadu.
To bi bila moja rešitev.
lp.
 
M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 653
Pridružen: Sr jan 12, 2005 5:14 pm

Napisal/-a M Ne dec 27, 2009 10:50 am

Avto je cel vreden 2 jurja, mogoče 2 jurja pa pol, če je lep dan in sije sonce, pa če je kupec dobil prejšnji večer.

Da bi samo luči zamenjal je neizvedljivo.Smo ga potem malo bolj temeljito pogledali, je cela havba napeta (ne da se niti odpret), prtljažnik se tudi ne zapira tako, kot bi se moral. Havba ima luknjo in se je ne da rešit, luknjo ima tudi zadnji blatnik, zadnji odbijač je konkretno sesut, ne vem, če bi se ga dalo zavarit.

Skratka, če bi prišel z jurjem skozi, bi imel blazno srečo, bolj verjetno je, da bi stalo kakšnih 500 več, v vsakem primeru bi se pa videlo, da je bil rihtan. Avto rabim takoj, časa za iskanje rabljenih delov nimam, zato se mi zdi prodaja najboljša opcija.

Skratka, avto je prodan, dal sem ga za jurja. Kupec je poklical dobesedno minuto za tem, ko sem oddal oglas. Denar imam v roki takoj, ne zaseda mi prostora, iz prometa bo odjavljen jutri, torej nekaj dobim nazaj še od cestnega sklada in zavarovalnice. Če bi popravljal, bi bil finančno na istem, samo 2 meseca bi bil brez avta.

Hvala vsem za odgovore!
Never argue with an id*ot. He would just drag you down to his level and beat you with experience.
 
zundapp
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 594
Pridružen: Ne mar 16, 2003 10:55 am

Napisal/-a zundapp Ne dec 27, 2009 11:01 am

lepo se tolažiš...
 
Uporabniški avatar
defasturias
Novinec
 
Prispevkov: 324
Pridružen: Sr maj 13, 2009 7:04 pm

Napisal/-a defasturias Ne dec 27, 2009 11:17 am

čare je napisal/-a:Ti vse veš!Svetle metalik barve so najbolj zajebane za prelive delat.Njegova havba ma luknjo če nisi porajtal...in ja vse se da zrihtat da bo avto normalen za pogledat za normalen denar,samo zadeva ne bo neopazna.


Ej samo to sem čakal. Prejšnji teden sem dobil od ličarja avto, srebrne metalik barve, delal mi je preliv na odbijaču. Ko sem prišel po avto, sem se sklonil k odbijaču in gledal z vseh strani, potem sem se pa vdal in vprašal ličarja do kam sega preliv. Ko mi je pokazal, sem bil še bolj brez besed ker se ne vidi čisto nič.

Svoje trditve naslednjič postavljaj na osnovi prektičnih izkušenj, če imaš zanič ličarja oz. če si na youtube/wikipediji to slišal, pa mislim da je čas da pustiš računalnik in greš malo ven.

E: Drugače pa meni na avtu za 2 jurja dol visi če se pozna da je bil zaleten, kaj zdaj bomo že ničvredne kante s cunjicam pokrivali?
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 48 gostov