Stran 1 od 1

Objavljeno: Pe jan 22, 2010 7:10 pm
Napisal/-a čare
Nekateri pravijo da so zanič ampak jaz mam z njimi super izkušnje.Kar sem rok pomenjal sem vse dajal vargalantove gor.Na tipotu sem tudi montiral njihove spredaj in zadaj pa so gor cca. 70000 km pa nobenih problemov.Če ti je Motomat postavil 135€ za FRAP-ovo je to mnogo mnogo preveč,ker Frap je pa res sekret tako da če že potem MOOG-ovo.Zdaj se ti je v Mariboru odprl še Stahlgruber (preveri še tam),kjer italjanskih ponaredkov sploh ni in pri njih v Ljubljani jaz zadnje čase kupujem ves material.

Objavljeno: Pe jan 22, 2010 7:16 pm
Napisal/-a dnovak24
Jaz sem menjal tudi zadnje u roke na alfi 156 in zaenkrat sem zadovoljen, kako dolgo bodo držale bomo pa videli.

Objavljeno: Pe jan 22, 2010 7:23 pm
Napisal/-a abcabc
Si preveril tud po drugih trgovinah, npr. I.S.T ima tud ugodne cene delov.

Objavljeno: Pe jan 22, 2010 7:35 pm
Napisal/-a napi
Brez skrbi tole kupiš, sam sem menjal na puntolinotu pa so držale 2 lete pa še zaj verjetno držijo. Drgač pa sem kupu sprednje roke pr enemu prvatniku iz celja, k ravno tako obnavlja. Men se je takrat zdel smešno mali denar proti obnovljeni v trgovini! V trgovini je bla 10 k sit- obnovljena, pa še staro bi mogu prinest, pr temu pa je bla 3-4 k sit pa kavcijo sem mu dal 5 k da stare prnesem nazaj. Pa isto garancija 1 leto!

Objavljeno: Pe jan 22, 2010 7:36 pm
Napisal/-a čare
Ugodno se dobi marsikaj marsikje ampak italjanske kopije delov podvozja niso za nikamor.

Objavljeno: Pe jan 22, 2010 7:48 pm
Napisal/-a Volvo power
Jaz imam z Vargalantom doslej samo dobre izkušnje, na dele dajo tudi 1 leto garancije, tako da se ne rabiš bat, da boš kupu škart
Je pa dobro če zamenjaš obe roke, ker so vargalantove malenkost bolj trde in s tem tudi bolj trpežne. Pa stare roke moraš imet s sabo, da dobiš obnovljene ven .

Objavljeno: Pe jan 22, 2010 7:53 pm
Napisal/-a peroRS
Jaz imam tudi z njim pozitivne izkušnje (kot, da bi nove roke kupil). :pop:

Objavljeno: Pe jan 22, 2010 8:13 pm
Napisal/-a lancia hf
Jaz na svolih avtomobilih tudi pomislim ne, da bi novo kupoval, pa me še nikoli niso razočarali.

Re: vargalant obnovljene rok

Objavljeno: Pe nov 19, 2010 3:19 pm
Napisal/-a Veron
moja izkušnja z njimi. Konec avgusta menjal roko in lej ga zlomka, spet jo moram. Avto začel trest, se ustavim na servisu pogledajo in reče: roka ma luft (ista kot je bila menjala avgusta). Tako da osebno niti slučajno ne kupim tam nič več (da ne govorim o njihovem servisu, kjer so iz začetne dogovorjene cene 80eur za "x" servis prišli na konc na 240eur (so še popravlal neki kar nisem reku da to naredijo), poleg vsega pa bolje da ne govorim kako imajo "pospravljene" avte (kateri so na servisu) zadaj na parkirišču (če se temu tako reče))... katastrofa z eno besedo

Re: vargalant obnovljene rok

Objavljeno: Pe nov 19, 2010 5:11 pm
Napisal/-a joztom
No če je šla ista roka jo je verjetno isti vzrok ponovno pokvaril, naj bo slabo centrirano kolo, slab amortizer? Jaz kupujem MOOG v Evrotonu, nekateri pa tega ne marajo in prisegajo na Lemförder.