Stran 1 od 2

karambol opel

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 7:00 pm
Napisal/-a opelas3
pozdravljeni!
imel sem nesreco v kateri jo je slabo odnesel moj avto :( in sicer vozil sem po klancu navzdol po zelo zasnezeni cesti ko v mojem levem ovinku in njegovem desne pripele punto z puhnim gasom kot na pisti ne na cesti :evil: jaz 20 max 30 kmh se ustavim po 30-40cm zaviranja ob robu mojega vozisca in cakam trk :? videl sem kako je puntota neslo proti meni trka nisem mogel prepreciti.fant sicer mlajsi leto dni kot jst je takoj priznal in se strinjal za priznanje in ispis evro porocila! use smo napisali in sem avto peljal na ocenitev kjer mi je neuradno rekel da je avto totalka :evil: avto imam enostavno rad. veliko sem vlozil vanj ga cuval in use najboljse zanj..4 leta mam ispit nikoli me se niso ustavli v zivljenju nikoli problemov v prometu vozil sem povsod od junija lani sem naredil z njim 27.000km :D nikoli praske na njemu tudi na prejsnim vozilu nikoi nic zdaj pa nek b**** mi rabije avto in ostanem brez :evil: pa se zdaj bojim koliko bom dobil za totalko za 10 let star avto :? :( gre se za

opel vectra dti 16v 2000 letnik usa oprema
213.500km obnovljena bosch pumpa
angel eyes :P :D nove gume bridgestone lm 25
avto je bil pred trkom kot nov zelo sem ga cuval in pazil nanj

slik ne znam ustimat ker mi napise da je prevelika in jo ne more pripeti :(

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 7:05 pm
Napisal/-a MatejW
Slike pripni z http://www.shrani.si
Nisi povedal kaj vse je hin.

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 7:05 pm
Napisal/-a roberto-82
kolega je lani dobo za isto ponudbo 2300€ pol se je pa buno pa buno pa je iztržo 2500€ več pa niso notli dat .
P.S. avto ti pa ostane on je dobiv potem še 400€ za avto brez luftmeserja tega je vn vzev.Prodajav ga pa je več kot pov leta.lp :D :D

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 7:07 pm
Napisal/-a lancia hf
Kašno "šaro" in kaj vse si vložil v avtomobil njih ne zanima. Boš pa dobil okoli 2500€, oziroma kolikor je vreden avtomobil po evrotaksi.

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 7:14 pm
Napisal/-a opelas3
ja sm pozabu napisat kai je slo :)
prednji odbijac
leva luc-samo nosilci
levi blatnik plus dodatki na blatniku
leva prednja vrata+letev
zadnja vrata samo podrsana+letev
zadnji batnik na robu podrsan in malo udrt
levo kolo(platisce+guma) avto mocno vlece v desno! pod ??? )
meglenka leva
maska prednja
slike bojo sam da pride brat da jih ustima :D

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 7:39 pm
Napisal/-a opelas3

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 7:41 pm
Napisal/-a opelas3

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 7:43 pm
Napisal/-a GiGi1985
imaš zasebno sporočilo

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 7:46 pm
Napisal/-a opelas3
GiGi1985 je napisal/-a:imaš zasebno sporočilo


ne stekam :? js pa comp nismo priajtelji :lol:

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 7:49 pm
Napisal/-a GiGi1985
opelas3 je napisal/-a:
GiGi1985 je napisal/-a:imaš zasebno sporočilo


ne stekam :? js pa comp nismo priajtelji :lol:


hehe, nalevi strani ti piše "imaš 1 zasebno sporočilo" pa klikni tja in boš videl kaj sem ti napisal.

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 7:54 pm
Napisal/-a opelas3
GiGi1985 je napisal/-a:
opelas3 je napisal/-a:
GiGi1985 je napisal/-a:imaš zasebno sporočilo


ne stekam :? js pa comp nismo priajtelji :lol:


hehe, nalevi strani ti piše "imaš 1 zasebno sporočilo" pa klikni tja in boš videl kaj sem ti napisal.


iz tvojih ust u boja uha :lol: :D upam da bo res toliko eur :) hvala za odg. in nasvet

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 7:56 pm
Napisal/-a opelas3
kako pa poteka ce ti avto ocenijo kot totalko potem za tablice in zavarovanje se prekine al kaj? kako to poteka?

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 7:59 pm
Napisal/-a GiGi1985
nič se ne prekine, avto je normalno dalje registiran, tudi plačuješ zavarovanje dalje.... razen če ti sam želiš odjavit avto iz prometa pa to narediš isto kot za vsak drug avto (odjava, vrneš tablice.....)

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 8:46 pm
Napisal/-a mropc
lepa vektrica. use se da zrihtat samo # levo kolo(platisce+guma) avto mocno vlece v desno! # tole me malo muči. za 600 bi prišel skos(rableni deli+ličerija) dost več se pa nisem zmotil

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 8:58 pm
Napisal/-a roberto-82
to ni tako hudo popravi jo to so malenkosti ,če ti avto vleče ja lahko pa x,y faktorjev .Ko je meni golfa vleklo je biv samo krak in polos zvita tk da se pozanimaj prej pri kakem ličarju.Drugače pša po slikah ni tako hudo.Zavarovalnica pa ponavadi da totalko zato,ker je popravilo nanese več kot pa je vredna totalka po eurotax-u lp :D :D

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 9:33 pm
Napisal/-a Mgajvr
ja videti ni tko hudo, je pa stvar v tem da je lahko samo roka zvita, lahko pa da je tudi volanska letev, amortizer, pa še kaj se najde.
to mora pogledat kak dober klepar in ne kak vaški pocar, ki bi vse samo na približno nazaj potolkel. je pa pri taki stvari lahko hitro okoli 1000€.
lahko ti povem za info, da ko je v mojo oktavijo ena ženska parkirala cliota, tud ni blo videt hudo(zadnja vrata, blatnik, odbijač) ko pa sem peljal mojstru da mi je naredil predračun popravila in pogledal kaj je za popravt, je pa ugotovil, da je tudi zadnja prema zvita, zarad udarca uničen kolesni ležaj...

Objavljeno: Sr feb 24, 2010 9:36 pm
Napisal/-a opelas3
Mgajvr je napisal/-a:ja videti ni tko hudo, je pa stvar v tem da je lahko samo roka zvita, lahko pa da je tudi volanska letev, amortizer, pa še kaj se najde.
to mora pogledat kak dober klepar in ne kak vaški pocar, ki bi vse samo na približno nazaj potolkel. je pa pri taki stvari lahko hitro okoli 1000€.
lahko ti povem za info, da ko je v mojo oktavijo ena ženska parkirala cliota, tud ni blo videt hudo(zadnja vrata, blatnik, odbijač) ko pa sem peljal mojstru da mi je naredil predračun popravila in pogledal kaj je za popravt, je pa ugotovil, da je tudi zadnja prema zvita, zarad udarca uničen kolesni ležaj...


ravno to me muci :) da ni kai hujsega kajti udarec je bil ravno najvecji v kolo :(

Objavljeno: Če feb 25, 2010 7:47 am
Napisal/-a Kovcek
To se da vse poštimat v naših koncih za majhen denar ;)

Objavljeno: Če feb 25, 2010 9:49 am
Napisal/-a roberto-82
pa tudi če te pride popravilo 2k€ od zavarovalnice pa dobiš 2,5k€ si na profitu + tega maš vredo avto potem daj ga pa res dobrem avtoličarju da vredo naredi. :D :D
P.S.a pri zdravniko si biv bolečine v vratu pa to :D :D :D :D še tam se da kaj iztržit :D :D lp

Objavljeno: Če feb 25, 2010 10:07 am
Napisal/-a opelas3
:D ne posluzujem se takimi forami :D nism poklcal policije ker je fant prizal takoj.in tudi mutil nebom z nekimi odskodninami..hocem samo avto v prvotnem stanju nic drugega ;)
danes mi je rekel agent da ce ocenijo totalko mi ocenijo vozilo pred poskodbo in od te vrednosti mi odbijejo skodo in ostalo je moje :D se pravi ce je avto vreden 2500evrov od tega je 1500evrov skode jaz dobim 1000 :D za ta denar ga ubijem z macolo :D :D :D naj ga oni stimajo za ta denar nebojo niti pobarvali avta (kvalitetno) mislim! zahteval bom samo avto v prejsem stanju ali pa solidno odskodnino :D ko jaz placam zavarovanje me ne uprasa koliko je avto star placam kot bi zavaroval letalo ne pa 10 let staro krepo po njihovo :D js sm izpolnil svojo obveznost sedaj so oni na vrsti :D tako da se ne sekiram prevec ;)