Stran 1 od 1

Glasne pnevmatike

Objavljeno: Pe mar 05, 2010 6:06 pm
Napisal/-a luke18
Na avtu imam montirane Sava S3, pa so med vožnjo zelo glasne. To se je pojavilo ko sem avto dobil iz servisa. Je pa res da je biv avto na eni strani cel teden dvignen. Sprva se je ta zvok slišal ko sem volan malenkost obrnil levo, sedaj pa se to sliši tudi če vozim naravnost ali zavijam desno. Bo treba mogoče narediti optiko? Moram pa še preveriti koliko so napumpane gume. Trese mi pa nič.

Objavljeno: Pe mar 05, 2010 7:48 pm
Napisal/-a myster
napumpane imaš prav? itak se je pa malce ogrelo in so gume mehkejše-poslednično malce večja glasnost.sicer pa savine gume glih ne blestijo po manjšem zvoku.

Objavljeno: Pe mar 05, 2010 8:54 pm
Napisal/-a hribko
preveri tlak

Objavljeno: Pe mar 05, 2010 11:38 pm
Napisal/-a roberto-82
lej js mam sava s3 pa niso polovico tko glasne kot pa fulda kristal energy mam golfa II kristal energy so pa monterane na golfa 5.
P.S. zdej pa ne vem a je moj golf II(nedelski traktor) toliko glasnejši, da gum ne čujem ali kako:):)::):):):):)

Objavljeno: So mar 06, 2010 2:07 pm
Napisal/-a lancia hf
Tak problem sem imel na Cordobi ko sem jo kupil z letnimi pnevmatikami. Glasne pa so bile zaradi tega, ker je pobran profil tako, da izgleda kot "šajba za cekular" . Če pnevmatikam obrneč stran rotacije zvok izgine. Zakaj pa do tega pride pa :?:

Objavljeno: So mar 06, 2010 6:22 pm
Napisal/-a Fan
Pozdravljeni

Za vsak slučaj preverite kolesne ležaje

Lep pozdrav

Objavljeno: Sr mar 31, 2010 8:14 pm
Napisal/-a luke18
Evo problem rešen, vzrok je biv ležaj.

Objavljeno: Sr mar 31, 2010 8:31 pm
Napisal/-a ANJCI
luke18 je napisal/-a:Evo problem rešen, vzrok je biv ležaj.


Itak ;)

Lp, A