Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
myster
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1978
Pridružen: Pe feb 09, 2007 3:43 pm
Kraj: malo tu, malo tam, odvisno od vremena

Napisal/-a myster Ne mar 07, 2010 9:58 pm

ka če ti pa motor tašteku-zaribu.daj ga v 5. brzino in ga malce potisni...če se motor premika, potem je ok. če pa se ne, ti je pa kaj zaštekal taslabšem primeru zaribu tako, da se niti ne premakne
Lep pozdrav :)
 
tpober
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 28
Pridružen: Po apr 21, 2008 9:38 pm

Napisal/-a tpober Po mar 08, 2010 3:27 pm

Živjo vsem.

Ne nažalost serm prav iz druge strani slovenije - primorska. Jaz sem ti pripravljen tudi kupit knjigo če ti je mogoče odslužila (se ti niabira prah na njej) ali pa če mi daš to pod skener - samo kar se tiče elektro instalacije sem ti pripravljen dat tudi kak ever pod roko.

Tudi na to, da je avto zarobal sem pomislil a na srečo ni zaribal. Sem poskušal ga malo poguncat in se obrača. Vse bolj se mi zdi, da je res kakšen slab spoj na ključavnici ali pa slaba masa.

Poročam ko bo kaj novega.
 
tpober
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 28
Pridružen: Po apr 21, 2008 9:38 pm

Živjo vsem

Napisal/-a tpober Ne mar 14, 2010 8:11 pm

V glavnem sporočiti moram da je problem rešen. In kaj je bilo narobe. Pred dvemi meseci sem menjal lamelom ko sem montiral nazaj menjalnik sem pozabil priklopiti nanj maso motorja. Očitno je bila masa ves čas prislonjena nekam na motor, da je bil krog sklenjen, dokler se ni pojavil problen. Res banalna stvar. Zdaj je masa priklopljena in avtek dela ko šus:)

Hvala še 1x vsem za pomoč.


lp tadej
 
Uporabniški avatar
myster
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1978
Pridružen: Pe feb 09, 2007 3:43 pm
Kraj: malo tu, malo tam, odvisno od vremena

Napisal/-a myster Ne mar 14, 2010 8:41 pm

lepo da si zrihtal...pa še reku sm ti, da preveri maso.
Lep pozdrav :)
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 128 gostov