Nasveti in napotki ter povpraševanja...

S katerim servisom ste imeli najboljše izkušnje?

AC Kondor
4
7%
AUTODELTA
4
7%
MALGAJ
11
18%
PORSCHE
8
13%
AVTO DEBEVC
9
15%
AVTOHIŠA MIHALIČ
5
8%
AVTOSERVIS PAULUS
1
2%
AVTO CERAR
3
5%
AVTOHIŠA VRTAČ
6
10%
ŠPAN
10
16%
 
Skupaj glasov : 61
 
tesfalar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: Po dec 15, 2008 1:42 pm

Re: Malgaj servis za VW / Škoda / Seat prevzel Avtocenter Šp

Napisal/-a tesfalar Po mar 21, 2011 11:32 am

oseba je napisal/-a:Živjo sam osebno delam na ac špan na oddleku vw,škoda,seat,audi če vas kaj zanima mi samo pišite

Glede na to, da si post napisal v ponedeljek ob 10:26, sklepam, da si ga napisal v službi, "na oddleku VW,škoda,seat,audi" kjer "osebno" delaš kot praviš.
Jaz bom kljub vsemu svoje vozilo raje peljal nekam, kjer je zaposlen človek, ki mu uspe v službenem času spraviti skupaj en artikuliran stavek, brez (na hitro ocenjeno) 15 pravopisnih napak. Da je pa mera polna, pa je to njegov prvi prispevek na forumu, izbral pa si je nick "oseba".

Če si pa Špan dela reklamo, pa naj napiše vsaj zakaj misli, da je boljše da pridemo k njemu in ne npr. na Verovškovo.
 
Uporabniški avatar
4vale6
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 568
Pridružen: So apr 28, 2007 3:56 pm
Kraj: Notranjska

Re: Malgaj servis za VW / Škoda / Seat prevzel Avtocenter Šp

Napisal/-a 4vale6 Po mar 21, 2011 11:37 am

oseba je napisal/-a:Živjo sam osebno delam na ac špan na oddleku vw,škoda,seat,audi če vas kaj zanima mi samo pišite

Servis ali prodaja?

Sicer pa sem bil do zdej 2x pri španu, 2 avtomobila, seat in vw, en izreden in en reden servis, vse ok. Edino običajno traja malo dlje kot rečejo.
 
Uporabniški avatar
Polo78
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1940
Pridružen: Sr mar 17, 2004 1:32 am
Kraj: Cockpit

Re: Malgaj servis za VW / Škoda / Seat prevzel Avtocenter Šp

Napisal/-a Polo78 Sr mar 23, 2011 8:24 am

tesfalar je napisal/-a:
oseba je napisal/-a:Živjo sam osebno delam na ac špan na oddleku vw,škoda,seat,audi če vas kaj zanima mi samo pišite

Glede na to, da si post napisal v ponedeljek ob 10:26, sklepam, da si ga napisal v službi, "na oddleku VW,škoda,seat,audi" kjer "osebno" delaš kot praviš.
Jaz bom kljub vsemu svoje vozilo raje peljal nekam, kjer je zaposlen človek, ki mu uspe v službenem času spraviti skupaj en artikuliran stavek, brez (na hitro ocenjeno) 15 pravopisnih napak. Da je pa mera polna, pa je to njegov prvi prispevek na forumu, izbral pa si je nick "oseba".

Če si pa Špan dela reklamo, pa naj napiše vsaj zakaj misli, da je boljše da pridemo k njemu in ne npr. na Verovškovo.


In kakšno vezo ima znanje pravopisa in izbira nickname-a s kvaliteto storitev servisa? Mislim eni pa tud imate, da ne bom rekel kakšne pomisleke... :roll: Poznam par mehankarjev, ki mogoče takole res ne bi znali 3 stavke skupaj spravit, so pa kot mehanikarji odlični ter ljudje na mestu in to je važno, ne pa brezhibno znanje pravopisa in nevem česa še. Get a life! :roll:
Antiznačkar po prepričanju
 
oseba
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Po mar 21, 2011 10:24 am

Re: Malgaj servis za VW / Škoda / Seat prevzel Avtocenter Šp

Napisal/-a oseba So mar 26, 2011 11:22 pm

tesfalar je napisal/-a:
oseba je napisal/-a:Živjo sam osebno delam na ac špan na oddleku vw,škoda,seat,audi če vas kaj zanima mi samo pišite

Glede na to, da si post napisal v ponedeljek ob 10:26, sklepam, da si ga napisal v službi, "na oddleku VW,škoda,seat,audi" kjer "osebno" delaš kot praviš.
Jaz bom kljub vsemu svoje vozilo raje peljal nekam, kjer je zaposlen človek, ki mu uspe v službenem času spraviti skupaj en artikuliran stavek, brez (na hitro ocenjeno) 15 pravopisnih napak. Da je pa mera polna, pa je to njegov prvi prispevek na forumu, izbral pa si je nick "oseba".

Če si pa Špan dela reklamo, pa naj napiše vsaj zakaj misli, da je boljše da pridemo k njemu in ne npr. na Verovškovo.


Prvo kot prvo tole sem napisal doma ker sem ta teden delau popoldan,kot drugo pravopis ni dost vežen kot je napisal zgoraj Polo78: važno je delo in kvaliteta mehanika.Kot tretje nikjer nisem rekel da morate hoditi k španu ampak citiram (Živjo sam osebno delam na ac špan na oddleku vw,škoda,seat,audi če vas kaj zanima mi samo pišite).Kot četrto da ti odgovorim na tvoje uprašanje zakaj naj bi peljali k španu ali na kakšen drug poblaščen servis koker na verovškovo samo da ti povem da so to leto zamenjali polovico če ne celo vodstvo verovškove zakaj? odgovor naj si vsak po svoje razlaga.
 
oseba
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Po mar 21, 2011 10:24 am

Re: Malgaj servis za VW / Škoda / Seat prevzel Avtocenter Šp

Napisal/-a oseba So mar 26, 2011 11:24 pm

4vale6 je napisal/-a:
oseba je napisal/-a:Živjo sam osebno delam na ac špan na oddleku vw,škoda,seat,audi če vas kaj zanima mi samo pišite

Servis ali prodaja?

Sicer pa sem bil do zdej 2x pri španu, 2 avtomobila, seat in vw, en izreden in en reden servis, vse ok. Edino običajno traja malo dlje kot rečejo.



Servis. Kaj si imel izrednega samo servis ali kakšno napako z avtomobilom?
 
Uporabniški avatar
LeQuack
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Pe nov 16, 2007 4:16 pm

Re: Malgaj servis za VW / Škoda / Seat prevzel Avtocenter Šp

Napisal/-a LeQuack Po jun 27, 2011 12:08 pm

Da malo oživim še to temo, imate še kakšne zanimive izkušnje s pooblaščenci zadnje čase?
Jaz se ravno spravljam delati redni servis pri starosti vozila 6 let in ~70.000 km. Odločam pa se med AC Kondor (mi je najbližje) in pa tile servisi, ki so malo izven Ljubljane (Debevc, Mihalič). S Porschejem imam že sam slabe izkušnje, Špan je tudi že požel nekaj manjših kritik, čeprav osebno še nisem bil tam, za Autodelto pa tudi ne morem nič reči. Načeloma me ne bi motil tudi popoldanec, ampak se mi zdi da je težko najti takega, da mu zaupaš (pa ne da so pooblaščenci zaupanja vredni :) ).
 
grega20
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 59
Pridružen: Ne mar 04, 2007 9:21 pm
Kraj: vir

Re: Malgaj servis za VW / Škoda / Seat prevzel Avtocenter Šp

Napisal/-a grega20 Po jun 27, 2011 12:46 pm

LeQuack je napisal/-a:Da malo oživim še to temo, imate še kakšne zanimive izkušnje s pooblaščenci zadnje čase?
Jaz se ravno spravljam delati redni servis pri starosti vozila 6 let in ~70.000 km. Odločam pa se med AC Kondor (mi je najbližje) in pa tile servisi, ki so malo izven Ljubljane (Debevc, Mihalič). S Porschejem imam že sam slabe izkušnje, Špan je tudi že požel nekaj manjših kritik, čeprav osebno še nisem bil tam, za Autodelto pa tudi ne morem nič reči. Načeloma me ne bi motil tudi popoldanec, ampak se mi zdi da je težko najti takega, da mu zaupaš (pa ne da so pooblaščenci zaupanja vredni :) ).



Pri nas vozimo vse k Debevcu v Trzin, vedno korektni in ustrežljivi.
 
Uporabniški avatar
4vale6
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 568
Pridružen: So apr 28, 2007 3:56 pm
Kraj: Notranjska

Re: Malgaj servis za VW / Škoda / Seat prevzel Avtocenter Šp

Napisal/-a 4vale6 Po jun 27, 2011 1:26 pm

Jst imam še eno "zanimivo" iz Špana. Se dogovorim za redni servis ob 8h zjutraj, pripeljem avto in grem na kavo, dobro da sem imel sabo za brat revijo, ker predenj je šel avto v delavnico je bila ura 10!!! Avto sem gledal iz bara dol na parkirišče, kdaj ga bodo not pelal. Se pravi sem čakal 2h samo da je šel avto not, no potem je trajalo še uro in pol za sam servis, pa je bla samo menjava olja (najmanjši servis). Ni mi jasno zakaj naročajo avte na uro, če se tega ne držijo, isto je bilo pri Malgaju, po navadi sem čakal eno uro da je šel avto v delavnico. Vedno ko me kličejo kot stranko, kako sem zadovoljen z storitvami jim povem da traja sprejem predolgo, pa je še vedno isto. Res pa je da je ta ki dela na sprejemu nekaj jamral da imajo samo enega serviserja trenutno. Skratka, lahko bi me prej poklical pa rekl: "pridite čez uro ali dve". Res nevem no.
A tud drugod čakate?

Aja še to, nikoli ne ponudijo kakega prevoza ali pa česa takega. Punca pa ko pelje avto dobi nadomestnega ali pa jo pridejo iskat/peljejo (samo to je pri Hyundai-u).
 
kamal
Novinec
 
Prispevkov: 292
Pridružen: So maj 12, 2007 5:08 pm

Re: Malgaj servis za VW / Škoda / Seat prevzel Avtocenter Šp

Napisal/-a kamal Po jun 27, 2011 5:03 pm

tesfalar je napisal/-a:
oseba je napisal/-a:Živjo sam osebno delam na ac špan na oddleku vw,škoda,seat,audi če vas kaj zanima mi samo pišite

Glede na to, da si post napisal v ponedeljek ob 10:26, sklepam, da si ga napisal v službi, "na oddleku VW,škoda,seat,audi" kjer "osebno" delaš kot praviš.
Jaz bom kljub vsemu svoje vozilo raje peljal nekam, kjer je zaposlen človek, ki mu uspe v službenem času spraviti skupaj en artikuliran stavek, brez (na hitro ocenjeno) 15 pravopisnih napak. Da je pa mera polna, pa je to njegov prvi prispevek na forumu, izbral pa si je nick "oseba".

Če si pa Špan dela reklamo, pa naj napiše vsaj zakaj misli, da je boljše da pridemo k njemu in ne npr. na Verovškovo.


Tudi tvoj prispevek ima veliko pravopisnih napak. Sama struktura povedi z veliko stavkov je napačna in potrebna popravka. Potem pa lahko dodamo še nepravilno rabo ločil (9 napak).
Se vidmo ko se zagledamo.
 
sixtoo
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: Ne sep 05, 2004 5:05 pm

Re: Malgaj servis za VW / Škoda / Seat prevzel Avtocenter Šp

Napisal/-a sixtoo Po jun 27, 2011 5:31 pm

Še enkrat povedal... Osebno me zelo moti, da nisem na vrsti takrat, kot je dogovorjeno, kot sem to bral par postov višje. Do sedaj sem vse servise delal na Malgaju, pa so bili vedno korektni, s tem, da sem že ob prvem servisu povedal na kakšen način bomo sodelovali in tega so se držali. Zadnji (veliki) servis je bil narejen na Ac Kondor, pa ni bilo nobenih težav, niti z nadomestnim vozilom, ker sem imel ravno planirano pot v tujino, vse so uredili tako kot je treba. V četrtek peljem na naslednji servis, spet Ac Kondor. ko sem se naročal na servis smo dorekli stvari kaj in kako in gre.
Jaz grem vedno po sistemu, da lepa beseda lepo mesto najde. Vem, da ni mogoče vsak dan imet do minute splaniran (tudi sam sem ravno pred velikim servisom prišel nenapovedano ;) ), ampak želim, da mi povedo čimprej, če avto ne bo popravljen v dogovorjenem roku.
 
Uporabniški avatar
LeQuack
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Pe nov 16, 2007 4:16 pm

Re: Malgaj servis za VW / Škoda / Seat prevzel Avtocenter Šp

Napisal/-a LeQuack Sr jul 18, 2012 10:40 am

Je kaj novega na področju servisov za VW? Zdaj sem bil ene parkrat na AC Kondor, pa ravno navdušen nisem, preveč brezosebno, pač naredili smo to in to, plačaj in tukaj maš ključe, avto je zunaj, adijo. :-? Plus seveda začinjene cene in nimaš nobene možnosti pogovoriti se s serviserjem direktno, samo preko posrednikov.
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: Malgaj servis za VW / Škoda / Seat prevzel Avtocenter Šp

Napisal/-a INFINITI Sr jul 18, 2012 1:29 pm

Jaz sem ekstremno zadovoljen z Malgajem, tako v Trbovljah kot v Ljubljani. Vedno vse naredijo točno, poklilčejo kot je dogovorjeno, prijazni so, upoštevajo vse želje - brez ene same pripombe.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Skipper51
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: To maj 23, 2017 8:49 pm

Re: Malgaj servis za VW / Škoda / Seat prevzel Avtocenter Šp

Napisal/-a Skipper51 To maj 23, 2017 9:10 pm

Kako je kaj zadnje čase s servisom pri Španu? Se je izkušnja kaj izboljšala - nazadnje je bilo napisano, da se kar veliko čaka?
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 112 gostov