Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
rajmondo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 21
Pridružen: Po jan 09, 2006 9:44 pm

dober servis FORD

Napisal/-a rajmondo Po dec 05, 2011 9:07 pm

Bil danes pri FORD servis v Slovenskih Konjicah .Po prevzemu vozila c max sem zelo zadovoljen s celotno storitvijo,odnos
prijazen in profi stil popravila in ugotavljanje napake.Mojster g.Andrej Kavčič mi je vse razložil kaj je bilo narobe
na hidr. sklopki mojega vozila cmax in seveda otpravili napako tako kot mora pravilno funkcionirat,brez zatikanja in škrtanja
v menjalniku.moram reč da mi na prejšnem servisu tega problema nisi mogli rešit.Zato priporočam omenjen servis voznikom
FORDOVIH vozil. Pa srečno vožnjo.
Zadnjič spremenil rajmondo, dne To dec 06, 2011 2:21 pm, skupaj popravljeno 3 krat.
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: dober servis FORD

Napisal/-a TrijoAdijo Po dec 05, 2011 9:20 pm

No, zdej pa dej še tu napiši, kaj ti je obrazložil, da se bo vedlo za v bodoče.
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
a4
Uporabnik
 
Prispevkov: 955
Pridružen: Po feb 16, 2009 8:39 pm

Re: dober servis FORD

Napisal/-a a4 Po dec 05, 2011 9:31 pm

iz tega jaz bolj razumem "bejž stran od forda ker sklopke crkujejo"

a je bil visok račun ? garancija ?
 
rajmondo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 21
Pridružen: Po jan 09, 2006 9:44 pm

Re: dober servis FORD

Napisal/-a rajmondo Po dec 05, 2011 9:41 pm

a4 je napisal/-a:iz tega jaz bolj razumem "bejž stran od forda ker sklopke crkujejo"

a je bil visok račun ? garancija ?

Z vozili FORD in sklopkami vse vredu,servisi so problem
 
rajmondo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 21
Pridružen: Po jan 09, 2006 9:44 pm

Re: dober servis FORD

Napisal/-a rajmondo Po dec 05, 2011 9:45 pm

TrijoAdijo je napisal/-a:No, zdej pa dej še tu napiši, kaj ti je obrazložil, da se bo vedlo za v bodoče.

hidravlična sklopka in hidr cilindri sklopke.zavorno olje iz centralnega rezervoarja.Zrak v sistemu kateri je nastal pri prejšnem
servisu .ostalo pa preberi delovanje hidr.sklopke nekje.
Lep pozdrav
Zadnjič spremenil rajmondo, dne To dec 06, 2011 2:20 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: dober servis FORD

Napisal/-a TrijoAdijo Po dec 05, 2011 9:50 pm

No ja,zrak v sistemu sklopke pa res nima kaj počet. to ni noben problem porihtat :) To je 15 minut dela.
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
rajmondo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 21
Pridružen: Po jan 09, 2006 9:44 pm

Re: dober servis FORD

Napisal/-a rajmondo Po dec 05, 2011 9:57 pm

TrijoAdijo je napisal/-a:Torej, kolikor razumem, si imel zrak v sistemu hidravlične sklopke?
No ja, to pa ja ni noben problem porihtat :)


Še enkrat problem je v servisih.Ti pripelješ na servis in poveš kaj je narobe oni pa tebi saj je dobro in bla bla.
problem nekaterih servisov je da ne takoj ugotovijo diagnozo okvare.lih tako greš dohtorju za koleno da te boli on te pa
pošilja zobozdrvniku .Malo štosa hahah bodi lepo pozdravljen
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: dober servis FORD

Napisal/-a TrijoAdijo Po dec 05, 2011 10:02 pm

Ja, ja...Štekam jest problem :)
Sej mi je znano, kaj in kako delajo na nekaterih servisih...Sej niso drugi pooblaščenci (za druge znamke) nič boljši :)
Samo pravim pa, da to napako ni noben problem sanirat, katero bi lahko odpravili že na prejšnjem servisu.
ajde, lep pozdrav in srečno s fordilakom :)
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
a4
Uporabnik
 
Prispevkov: 955
Pridružen: Po feb 16, 2009 8:39 pm

Re: dober servis FORD

Napisal/-a a4 Po dec 05, 2011 10:03 pm

rajmondo je napisal/-a:
TrijoAdijo je napisal/-a:No, zdej pa dej še tu napiši, kaj ti je obrazložil, da se bo vedlo za v bodoče.

hidravlična sklopka in hidr cilindri sklopke.zavorno olje iz centralnega rezervarja.Zrak v sistemu kateri je nastal pri prejšnem
servisu .ostalo pa preberi delovanje hidr.sklopke nekje.
Lep pozdrav



potem pa še napiši kje je bil ta prejšnji servis, da se ga bodo lastniki fordov izogibali in šli k tistemu ki je tebi rešil problem
 
Roadracer
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne okt 24, 2004 7:12 pm

Re: dober servis FORD

Napisal/-a Roadracer Če mar 14, 2013 4:18 pm

Jaz sem svojega forda kupil v Črnomlju pri PSC Stepan. Odlično so se izkazali s svojo ustrežljivostjo in prijaznostjo. Ampak ker sem iz LJ sem peljal avto na servis v AH Bizilj. Servis so mi naredili, pri tem pa na lastno pest zamenjali še okvirčke tablic (prej sem imel pod tablicami blažilce iz pene, ker ne prenašam kovinskega ropota ko zapreš prtljažnik). Avto je smrdel po cigaretih in tudi pepel je bil po sredinski konzoli (avto so mi zapeljali na drugo stran). Kaj so počeli z avtom še dodatno pa nisem odkril. Katastrofa od servisa. Drugič bom raje naredil izlet in servis dal opravit komu izven Ljubljane. Mogoče se zapeljem celo v Črnomelj, čeprav bom dal za nafto malce več. Servisi Ford po LJ so res pravi obup. Očitno še ni dovolj hude krize.

Če ima kdo kakšen predlog za servis izven LJ se priporočam.
 
Uporabniški avatar
soso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1457
Pridružen: Če sep 18, 2003 9:37 pm
Kraj: maribor

Re: dober servis FORD

Napisal/-a soso Sr dec 02, 2020 4:18 pm

Da malce osvezim temo. Kaksne imate izkusnje s servisi od prekmurja do celja? :-) se vedno v Konjicah na dobrem glasu?
AH NI NAM LAHKO!
 
Uporabniški avatar
vojkostar
Uporabnik
 
Prispevkov: 934
Pridružen: Pe jun 23, 2006 11:12 pm

Re: dober servis FORD

Napisal/-a vojkostar Sr dec 02, 2020 9:48 pm

Osebno sem vozil k avto Edo, sicer je daleč ampak zadovoljen in cenovno in sama storitev (lahko sme bil poleg na servisu)
 
Uporabniški avatar
soso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1457
Pridružen: Če sep 18, 2003 9:37 pm
Kraj: maribor

Re: dober servis FORD

Napisal/-a soso Če dec 03, 2020 7:17 am

Hvala, se bom ustavil, saj imam v kratkem sluzbeno pot v tiste konce.
AH NI NAM LAHKO!
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Matko37 in 48 gostov