Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
seat88
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe okt 12, 2012 6:52 pm

"trokiranje" in čuden zvok pri SEAT ALTEI 1.9 TDI

Napisal/-a seat88 Če okt 25, 2012 12:16 pm

Zdravo,

imam en problem z seat alteo 1.9 tdi. Pred kratkim sem kupil rabljeno alteo pa se mi pojavlja problem, da mi avto pri nekje 1.500- 2000 obratih začne trokirat, pozibavat in proizvajat čudn zvok nekje v levi strani spredaj. Zvok se proizvaja na način, kot da zrak ne regulira pravilno,ne sesa pravilno zraka,oddaja gumijast zvok.. pa sem zamenjal luftmesser, pa avto ni nč drugač. Zdej pa študiram na okvaro turbine,al pa kak vztrajnik, ampak ne morm vedet, ker avta nimam dolgo pa ga ne poznam toliko. Tudi na servisih sem bil že različnih, pa ne znajo postavt diagnozo. Elektronik mi je pa reku, da je ta sistem pri vseh alteih enak, in da je to normalno, da nekje pri teh obratih avto mal pozibava, sploh v hribu k pride do obremenitve..Men je to mal čudno, ker se ta zvok ful čuje in bi potem nihče ne mel takega avta.. Ko pa pohodiš plin in nad 2000 obrati avto lepo gre..
A ma kdo takšne problem na seat altei? res me zanima če ima vsak takšen zvok in pozibavanje pri nekje 1500 obratih, sploh če ga na teh obratih zmerno držiš?
Prosim, če ima kdo kakšno mnenje ali izkušnje, naj napiše.
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 87 gostov