Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
ErazemK
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: So feb 02, 2013 8:19 am

po rezervne dele v Italijo

Napisal/-a ErazemK So feb 02, 2013 8:49 am

Pozdravljeni,
sem nov na forumu, malo sem pogledal in tukaj se mi je zdel najboljši prostor za to temo.
Situacija je taka, da potrebujem nekaj zelo specifičnih kosov (Lancia Lybra 1.9jtd, '00, 105km). Avto je star 13 let, novih kosov se mi ne splača kupovat, ker avto ne bo zdržal več kot nekaj let, življenska doba novih kosov pa bi bila še za npr. 100k km. Vseeno bi se rad vozil z urejenim vozilom.
Prodajajo se sicer pri nas kosi za Lybre, vendar je '00 letnik s 105km zelo redek, in nekaterih stvari pač ni na razpolago. Druga stvar pa je seveda v Italiji, kjer je teh avtov malo morje, tako na cesti kot razbitih na odpadih.
Zanima me, če kdo od izkušenejših mogoče ve, kako priti do takih kosov v Italiji, kako se z njimi dol zmenit, kje približno... Tako, bolj na široko.
Če se pa slučajno kdo vsake toliko odpravi dol po kakšne kose, pa bi se rade volje priključil, če je to opcija.

Še kosi: potenciometer pozicije plina (ena varianta kjer je potenciometer pod volanom, do tam pa se regulira s prenosi - vzvodi), cevi klime, plus še nekaj zadev, ki niso tako specifične za 105km izvedbo

hvalalepa :)
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 55 gostov