Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a BoneS Ne mar 29, 2015 6:22 pm

zakon tole z navigacijo. Sem svojcas iskal enako varianto, pa je blo vse u iber drago. Ene -3cm mu prvosc :tomidelej:
Slika
 
Uporabniški avatar
tr00per
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: Ne jul 13, 2014 12:01 pm
Kraj: kransterdam

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a tr00per Ne mar 29, 2015 9:46 pm

sicer nikol lih fen mick (ok Evoti do VI so hudi, ku svinja :) ), sam je pa kr lepa tale. Predvsem mi je všeč ideja o plastidipu sprednjega konca in pa mišljenje, da če ni Evo, pač ni in da ne delaš neki fejk :) aja, sem pa pomojem zadnjič v LJ videl tvojo bivšo karizmo :)
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a BoneS Pe apr 17, 2015 5:56 pm

hmm, a sm js tebe mogoc dans srecu blizu trzina? avto je bil cist isti, samo spredaj je bla tablca na stran montirana (evo like)
Slika
 
Uporabniški avatar
the_red
Novinec
 
Prispevkov: 258
Pridružen: Ne mar 23, 2008 1:03 pm
Kraj: LJ

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a the_red So apr 18, 2015 7:35 pm

Nisem bil jaz, večinoma se vozim na relaciji Kranj-LJ :) tablico imam še na sredini in bo tam verjetno ostala :) mojega najlažje prepoznaš po tem, da imam črne zadnje luči ;)
Nižanja mu ne bom privoščil, ker sem enkrat že imel znižan avto in ni šans, da grem še enkrat čez to mučenje :P vsakič podlagat avto pri speljevanju iz garaže, postrani vkrcanje/izkrcanje na trajekt, vsakič parkiranje v strahu da bom zlomil odbijač, moljenje da je kamen čez katerega peljem dovolj nizek, pluženje snega itd itd :D Tole je res en prvih avtov nad katerim sem navdušen nad takšnim kot je ;) MMCS je pa res zakon stvar, sploh ker se da ogromno stvari predelat (dodatni meniji, menjava "skina" oz. stila menijev- navigacija ni tako slaba, če vzamemo v zakup, da je bila aplikacija narejena 2005 nekje... (Mitsubishi ima sedaj pogodbo z Nokio za mape). Škoda samo da ni verzija nad e-05 ki podpira direktno BT povezavo z mobitelom (predvajanje muzike, sinhronizacija imenika itd) :)

P.S.: Ker je to VW motor seveda ne gre brez težav... že od začetka sem imel občutek, da lavfa vseeno preveč robato- in da obrati pri prestavljanju ekstremno hitro padejo- pri prestavljanju iz 1 v 2 mi je velikokrat zato cuknil kot začetniku :D ter da rahlo zažvižga nekje med 1800-2200 obrati in malo zakašlja kot blowoff... Mislil sem pač da je to za Pump-Düse normalno, sedaj pa sem odkril krivca. Cev med EGR ventilom in EGR hladilnikom spušča- tako da jo naslednji teden zamenjam. Če ima kdo na Outlanderju ali Grandisu težave- naj preveri ;)
Slika
Briši, ide Micubiši !!!
 
Uporabniški avatar
the_red
Novinec
 
Prispevkov: 258
Pridružen: Ne mar 23, 2008 1:03 pm
Kraj: LJ

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a the_red Po jun 01, 2015 8:47 am

Končno sem si vzel nekaj časa in malenkost polepšal sprednji del, kar sem že od nakupa želel :D ;)

Slika
Briši, ide Micubiši !!!
 
Uporabniški avatar
tr00per
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: Ne jul 13, 2014 12:01 pm
Kraj: kransterdam

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a tr00per Po jun 01, 2015 2:32 pm

malenkost...naredi pa veliko :)
 
Uporabniški avatar
=swen=
Uporabnik
 
Prispevkov: 810
Pridružen: To okt 14, 2008 3:04 pm
Kraj: gorenjska

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a =swen= Po jun 01, 2015 3:05 pm

Takole 'polepljen' bi moral priti že s tovarne. Thumbs up! :D
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a sašo5 Po jun 01, 2015 3:08 pm

Tudi meni všečen avto pa še s tapravim motorčkom =P
Ko je ta linija Lancerja prišla ven, sem bil skoraj 100%-ten da bo kr lepo število prodanih, nekak v tem stilu kot Lancer konec devetdesetih let, vendar sem se uštel, pa ne vem kje je skrivnost: cena je bila ok, postavljena, servisna mreža solidna, mehanika preverjena in če ne druzga bivši lastniki bi lahko več posegli po njem, ampak kot pravim, nažalost nič od tega, res pa da bencinc ne prepriča, naftaš je pa odličen...
 
Uporabniški avatar
MaReX93
Novinec
 
Prispevkov: 313
Pridružen: Če jun 02, 2011 2:31 pm
Kraj: Ljutomer

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a MaReX93 To jun 16, 2015 10:07 pm

res lep lancer =P
 
Mario Navalio
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Sr mar 16, 2011 12:39 pm
Kraj: Celje

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a Mario Navalio Sr jun 17, 2015 9:13 pm

Vauv! Zelo lep! Kake cene imajo trenutni ti Lancerji?
 
snafu
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 30
Pridružen: Po avg 12, 2013 8:27 am

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a snafu To nov 10, 2015 8:23 pm

Lep lep! :) jz šparam za močenjšega brateca =P če ne pride kaj umes...
Srečno vožnjo!
 
Uporabniški avatar
the_red
Novinec
 
Prispevkov: 258
Pridružen: Ne mar 23, 2008 1:03 pm
Kraj: LJ

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a the_red Ne nov 15, 2015 10:06 pm

sašo5 je napisal/-a:Tudi meni všečen avto pa še s tapravim motorčkom =P
Ko je ta linija Lancerja prišla ven, sem bil skoraj 100%-ten da bo kr lepo število prodanih, nekak v tem stilu kot Lancer konec devetdesetih let, vendar sem se uštel, pa ne vem kje je skrivnost: cena je bila ok, postavljena, servisna mreža solidna, mehanika preverjena in če ne druzga bivši lastniki bi lahko več posegli po njem, ampak kot pravim, nažalost nič od tega, res pa da bencinc ne prepriča, naftaš je pa odličen...


Sedaj, ko ga imam že nekaj mesecev, se nekako zavedam, zakaj se ni bolje prijel ;) Problem je predvsem končna obdelava (zelo trda plastika) in zvočna izolacija ter- seveda- prtljažnik:
- VW-jev Pump-Düse DPF motor je daleč od tega, da bi bil kaj posebnega. Vem, da bo vame zaradi tega udarila strela, a renaultov 1.9 dci v Carismi je bil za par razredov boljši motor in sedaj vem, zakaj je VW prešel na commonrail (pustmo emisije :twisted: ). Vsako mrzlo jutro te dni se po zagonu sprašujem, kaj za eno satanovo rokodelstvo je pod pokrovom :D verjetno se sprašujejo tudi ostali sosedje mojega bloka :twisted: motor je tudi v ogretem stanju dokaj nekultiviran in kljub 6 predstavam na avtocesti glasen- dolge vožnje so relativno neprijetne. Je pa sunek v hrbet nad 2000 obratov fantastičen- v splošnem zelo lepo paše karakterju avtomobila. Resno razmišljam o mapiranju na 170 konjev, ki bi avtu dodali še malo več živahnosti. Je pa to verjetno moj zadnji dizel. DPF in moja vožnja očitno ne gresta skupaj... Najboljša je pa ta, da se regeneracija skoraj vedno vklopi takrat, ko je najmanj treba :D (ravno ko prideš pozen pred službo, ali pa po 300km avtoceste, ko že komaj čakaš posteljo- se vklopi prasec 50m pred blokom =P )
- Prtljažnik je pri 4-vratni verziji sicer velik, a ima odprtino velikosti manjšega kovčka :) Deljiva zadnja klop pri tem čisto nič ne pripomore. Dobro, da nimam družine in tega praktično nikoli ne rabim.
- Glede na to, da je večina prebivalcev naše dežele zelo konzervativne narave, mogoče zaradi svojih linij celo preveč izstopa.
- Avto je v celoti zelo simpatična kombinacija, ima pa nekaj malih površnosti, ki so potencialne kupce verjetno odvrnile od nakupa.

Sedaj pa dovolj jamranja:
- Lega je naravnost fantastična. Peljati se domov ob vikendih (Ljubljana-Gornji Grad čez Črnivec) je velik užitek. Avto je zelo stabilen in te kljub težkemu nosu navda z optimizmom. Naslednje leto bom kupil lažje 18" feltne (imam že naročene grafitno sive Enkei Yamato) in prešaltal na dimenzijo 225/45-18, saj je v tej dimenziji veliko več izbire.

Moj sodelavec je kupil bodobnega, le da je bencinar :) Pred to sliko sva s kolegom, ki je prav tako mahnjen na avtomobile, avto spolirala in zvoskala. in sicer: Pranje s snowfoam-om, ironx proti leteči rji, plastelin, fino poliranje (le odprava hologramov), Wolf nano sealant in Collinite vosek. Efekt je fantastičen, žal pa imam samo eno sliko z mobitelom, ki ničesar ne pokaže :( ; sedaj je že na zimskih jeklenkah. Avto je spredaj oblečen v zaščitno folijo. Poliranje folije je zelo zahtevno, a nama je dobro uspelo ;)
Slika

snafu je napisal/-a:Lep lep! :) jz šparam za močenjšega brateca =P če ne pride kaj umes...
Srečno vožnjo!


Preden sem kupil tega, sem imel ogledanih nekaj Evotov... Žal je prišlo nekaj vmes in sem se odločil za civilizirano verzijo. Bo pa takoj, ko bodo finance dopuščale, zamenjan za močnejšo verzijo :twisted:
Briši, ide Micubiši !!!
 
vinci
Novinec
 
Prispevkov: 303
Pridružen: Pe maj 24, 2002 6:41 am

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a vinci Po nov 16, 2015 10:11 am

Čez Črnivec je fajn samo kaj ko je cesta v slabem stanju.Jaz grem raje okrog po avtocesti pa čez Mozirje do GG. Res je bolj dolgčas pa več km samo se mi ne da več čez Črnivec pa ponavadi še kakšne nedeljske šoferje čez fašem ki jih s svojim 14 let starim oplom težko prehitim. Mogoče če bi imel drug avto??
Kakšno ima pa zaščito ta avto spodaj po blatnikih in po podnu? A si ga sam kaj dodatno zaščitil?
 
snafu
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 30
Pridružen: Po avg 12, 2013 8:27 am

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a snafu Po nov 16, 2015 12:35 pm

Kdaj si pa razmišljau o nakupu evota? A si gledal po avtonetu, al poznaš lastnike? Ker trenutno na avtonetu je bolj boga izbira.
 
Uporabniški avatar
the_red
Novinec
 
Prispevkov: 258
Pridružen: Ne mar 23, 2008 1:03 pm
Kraj: LJ

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a the_red Po nov 16, 2015 12:53 pm

vinci je napisal/-a:Čez Črnivec je fajn samo kaj ko je cesta v slabem stanju.Jaz grem raje okrog po avtocesti pa čez Mozirje do GG. Res je bolj dolgčas pa več km samo se mi ne da več čez Črnivec pa ponavadi še kakšne nedeljske šoferje čez fašem ki jih s svojim 14 let starim oplom težko prehitim. Mogoče če bi imel drug avto??
Kakšno ima pa zaščito ta avto spodaj po blatnikih in po podnu? A si ga sam kaj dodatno zaščitil?

Sem doma skoraj z vrha Črnivca in mi je vožnja po AC naokrog res okrog riti v žep :D Zaščita od tovarne je zelo slaba, zato sem ga dal dodatno zaščititi z Krown oljem.

snafu je napisal/-a:Kdaj si pa razmišljau o nakupu evota? A si gledal po avtonetu, al poznaš lastnike? Ker trenutno na avtonetu je bolj boga izbira.

Lani poleti. Gledal sem 3; enega sem poznal od prejšnjega lastnika, drugi je bil pri Enigma Motorsports, tretji pa privat. Izbira je pa trenutno res slaba :D
Briši, ide Micubiši !!!
 
vinci
Novinec
 
Prispevkov: 303
Pridružen: Pe maj 24, 2002 6:41 am

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a vinci Po nov 16, 2015 12:59 pm

Aja sem mislil da si iz Gornjega Grada. Kako se pa obnese to Krown olje?
 
snafu
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 30
Pridružen: Po avg 12, 2013 8:27 am

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a snafu Po nov 16, 2015 1:16 pm

Ja trenutno je zlo malo. Focus RS-i so se prikazal zlo na plano. Jz sm gledau enga črnega, k je mel predelave pri gassner motorsport, pa ga tud tistga ni več na avtonetu. So ti drugače bolj ušeč X al starejši? Jz bom najvrjetneje uzel X, če pa bo kakšen pameten pa vrjetno tud IX.
 
Uporabniški avatar
the_red
Novinec
 
Prispevkov: 258
Pridružen: Ne mar 23, 2008 1:03 pm
Kraj: LJ

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a the_red Ne apr 03, 2016 8:30 pm

Spet sem si spet vzel nekaj časa :) Pomlad je tu in s tem pomladansko čiščenje in čas za majhen izlet. Spoliral sem nastavek izpušne cevi, plastidipal tudi spodnji del maske v črno. Nekaj časa pa je že nameščen tudi difuzor, katerega bi Lancer enostavno moral imet že iz tovarne hehe :) Namestil sem novejši števec z barvnim ekranom (kilometri sedaj ne štimajo, jebat ga :P). Kupil sem tudi komunikator, s katerim lahko kodiram centralni računalnik. Tako sem omogočil že vgrajeno alarmno napravo, razne avtomatike, upravljanje šip s ključem, omogočil urejanje več funkcij avtomobila na navigaciji, uporabo meglenk kot dnevne luči,...

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika


Vmes mi je nek neznani guzoglavec potegnil s ključem po obeh levih vratih in delu prtljažnika... Do nikogar nimam zamer in tudi z nobenim nisem skregan... Žal so ljudje, ki v življenju enostavno ne vidijo nobenega smisla in jim je največje veselje škodovati drugim :/ mogoče pa se mu je preveč bleščal iz parkinga v dnevno sobo... ne vem... Bom poskusil vsaj delno sanirat, zaenkrat pač živim s tem :)

Slika

Sedaj kupujem nove gume. Verjetno bodo Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 v 215/45 R18. Pozna mogoče kdo ugodnega prodajalca, ki ima tudi montažo? Dogovorjen sem sicer z nemcem, da mi pošlje rabljene enkei yamato v 18", a je bolj počasne sorte in bom na koncu verjetno kar na serijskih ostal.
Zadnjič spremenil the_red, dne Ne apr 03, 2016 8:55 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
Briši, ide Micubiši !!!
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a whitee Ne apr 03, 2016 8:53 pm

Zares lep primerek micke. :) Imam tudi jaz željo nekoč imeti tole, pa četudi ni ravno X model.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2009 Mitsubishi Lancer 2.0 DiD Intense

Napisal/-a xxl Ne apr 03, 2016 9:34 pm

Lepo rihtaš tole,ni več kaj dodati,mogoče enkrat druge feltne,bolj zaradi tega,da se nekaj novega dogaja :D
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov