Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
ven0m
Uporabnik
 
Prispevkov: 1323
Pridružen: Po jun 11, 2007 12:21 pm
Kraj: Maribor

Re: ven0m's 06' B7 Audi RS4 [Sprint Blue]

Napisal/-a ven0m Ne sep 01, 2019 2:12 am

xxl je napisal/-a:Dolgo te ni tukaj, ampak, danes zjutraj si se že 4x peljal mimo mojega vikenda pod Pohorjem, rdeči T-Roc pred bajto. Zbudil si me. :)


Kje blizu Radvanjskega konca pri Vzpenjači? Sem doma v tem koncu pa hišo ravno v celoti obnavljam in sem pomoje letal po kak material :lol:

Drugače pa po dolgem času POZZ
Avto se še pridno vozi (nazadnje balkanski road-trip do Dubrovnika in nazaj čez Bosno) in preganja po progah (Grobnika, RedBull ring, itd.). Zaradi neprestanih predelav sem bolj kot ne pokvaril vse "komfortne" lastnosti vozila; zadnja predelava je bila nova športna sklopka, lajšan vztrajnik, menjava vseh zglobov menjalne ročice za kovinske, zaklep motorja in menjalnika na mostove, ki so že zaklenjeni na šasijo, itd. itd. kaj je še ostalo za zamenjat na podvozju. Vglavnem, ko obrnem ključ, čutim štarter motorja na vretencih... :lol:

Avto se trenutno pelje kot sneta sekira z nastavljeno geometrijo koles. Sklopka končno normalno deluje, ko sem pometal ven ta tovarniški SAC mehanizem in dotrajan dvomasni vztrajnik, ki je že pridno ružljal. Seveda zdaj, ko imam enomasnega lajšanega še bolj ružlja iz menjalnika ampak pustimo malenkosti :lol:
Pogonski sklop (rotirajoča masa) avta je sedaj shujšana za dobrih 60% tovarniške teže in zdaj prav grize z gumami v asfalt!! NEMA LABAVO! :twisted:

Sledi še lahko samo LSD obeh diferencialov, modularna kletka in hujšanje ali kompresor za malo več konjenice. Ampak po vsej verjetnosti bom pred tem nabavil kakšnega Caterham ali Lotus-a. Sem pred nedavnim prepihal malo X-bow na RedBull ringu in me je 300hp lahek gokart čisto prevzel!!

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Jeremy Clarkson: "So when you were saying that it won’t slide, what you meant was, ‘I can’t slide it.’“
James May: "Yes."
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: ven0m's 06' B7 Audi RS4 [Sprint Blue]

Napisal/-a xxl Ne sep 01, 2019 8:18 am

Ne, ne, 30 km vzhodno, mimo mene lahko nadaljuješ na Roglo, po makadamu. ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
danci1973
Uporabnik
 
Prispevkov: 1154
Pridružen: Pe jun 25, 2010 7:10 am
Kraj: Maribor

Re: ven0m's 06' B7 Audi RS4 [Sprint Blue]

Napisal/-a danci1973 Ne sep 01, 2019 8:57 am

Lušno... :)

Predvidevam, da ti tole ni 'daily'? :lol:
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: ven0m's 06' B7 Audi RS4 [Sprint Blue]

Napisal/-a whitee Ne sep 01, 2019 4:13 pm

Proper race car nastaja tole :tomidelej:
 
Uporabniški avatar
ven0m
Uporabnik
 
Prispevkov: 1323
Pridružen: Po jun 11, 2007 12:21 pm
Kraj: Maribor

Re: ven0m's 06' B7 Audi RS4 [Sprint Blue]

Napisal/-a ven0m So sep 14, 2019 1:19 am

danci1973 je napisal/-a:Lušno... :)

Predvidevam, da ti tole ni 'daily'? :lol:


Dosedaj je zmeraj bil. Ampak imam takšno naravo dela, da se večino delovnega tedna vozim okoli z rentanimi avti. Za domačo potrebo glede na (ne)voznost RS-a pa bom počasi preklopil tudi tu na kaj druga, in v koraku s časom bom šel na EV. Sem pred kratkim montiral solarno elektrarno na streho in se "odklopil" od omrežja in imam sedaj zastonj elektriko na razpolago. Se pravi bo edin logičen korak. Nevem pa kaj točno izbrat, ker me iskreno od trenutne ponudbe prav nič ne gane, ker še tehnologija ni prav poskočila naprej.

Razne i3 od zlatarjev pa me ne ganejo... Nova i3 za 30k ali 4 leta stara za 25k. Hvala lepa pa kje si to videl :lol:

xxl je napisal/-a:Ne, ne, 30 km vzhodno, mimo mene lahko nadaljuješ na Roglo, po makadamu. ;)


Aja, to sem pomoje glih na Lovrenc gor vletel po en material :)

whitee je napisal/-a:Proper race car nastaja tole :tomidelej:


Ma predebel za proper racecar. Nagledanega imam Caterham-a nabavit v naslednjem letu, ko končam urejanje okolice hiše in si nazaj postavim nadstrešnico (sem jo moral podret zaradi določenih del) in imam sedaj samo garažo za varno hranjenje. Ni najcenejši track-weapon so pa zaradi majhne teže potrošni materiali tolikooooo cenejši!

Slika
Jeremy Clarkson: "So when you were saying that it won’t slide, what you meant was, ‘I can’t slide it.’“
James May: "Yes."
 
krimič
Novinec
 
Prispevkov: 351
Pridružen: Pe okt 09, 2009 6:40 pm

Re: ven0m's 06' B7 Audi RS4 [Sprint Blue]

Napisal/-a krimič Če okt 20, 2022 8:37 am

Je avto se v avtorjevi lasti? Zelo rad sem prebral njegove poste. Do sedaj se je najbrz ze veliko spremenilo na avtu...
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1140
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm
Kraj: Ptuj

Re: ven0m's 06' B7 Audi RS4 [Sprint Blue]

Napisal/-a Falco_ Če okt 20, 2022 10:24 am

po njegovem fb sodeč ga še ima, ja. pa še eno hudo zadevo je nabavil. :)
When life speeds by... downshift.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: ven0m's 06' B7 Audi RS4 [Sprint Blue]

Napisal/-a xxl Če nov 03, 2022 5:55 pm

V mojem kraju, pred eno tovarno, sem videl enga bordo rdečega francoza s podobno registracijo. Je to ta?
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1140
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm
Kraj: Ptuj

Re: ven0m's 06' B7 Audi RS4 [Sprint Blue]

Napisal/-a Falco_ Če nov 03, 2022 8:12 pm

Ne, tisti je iz Ruš/Selnice/Lovrenca, ne vem, če ima kakšno povezavo z lastnikom Audija. "V3N0M" tablica.
When life speeds by... downshift.
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov