Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
gapyy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Če sep 20, 2012 7:32 pm

Opel Insignia 2.0 NHT - gapyy

Napisal/-a gapyy To maj 16, 2017 4:30 pm

Živjo avto navdušenci,
maja lansko leto (2016) sem si kupil tole črno zver:
https://mojalbum.com/hondasedan/insignia/foto/23693054

Avto je 2010 letnik, mašina 2.0 turbo bencin, pogon je 4x4, 162kw, flexride elekt.podvozje(normal, comfort, sport), ksenon, opc line, navi800.

Tukaj bom nalagal, kaj sem spremenil na avtu, in kaj bi rad spremenil, ker je marsikaj v planu.

Mod.nr 1 - temnenje šip
https://mojalbum.com/hondasedan/insignia/foto/23693062

Mod. nr 2 - catback izpuh Bastuck (srednji + zadnja dva lonca)

Razmišljam še o naslednjem:
- kw gewinde (5-7cm nižanje) Malo mi škoda, ker s tem izgubim nastavljive amortizerje (drugo bi ostalo)
- chiptuning (nevem koliko to škoduje mašini)
- blow-off ventil (Tial, Apexi, Hks - bojim se da bi to pokvarilo day-drive)
- menjava platišč 20'' original za 19'' Tomasson tn4 (razlog je ker imam oboje, letos vozim 20, ker so za to leto še gume. 20'' so težje ker so original, 19'' so bolj vpadljive - gume bi bile 245/35/r20 ali 255/40/r19)

Vprašanji za opel voznike - kako se uporablja tempomat in kako resetiraš senzor za gume? :D Če je kdo tako prijazen..
 
SaaVoo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Sr jun 28, 2017 12:35 pm

Re: Opel Insignia 2.0 NHT - gapyy

Napisal/-a SaaVoo Sr jun 28, 2017 12:37 pm

Lep pozdrav.. zanima me samo kakšne imaš izkušnje s tem vozilom do sedaj ker se odločam za ta avto pa me malo zanima?? Pa koliko je kaj stroškov s porabo zavarovanjem registracijo itd. Drgač pa je zelo lep gledal sem enakega :D
 
presiozo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Če nov 06, 2014 2:40 pm

Re: Opel Insignia 2.0 NHT - gapyy

Napisal/-a presiozo Po feb 25, 2019 8:08 pm

Zivjo Gappy,

Si mogoče ti na bolhi podarjal original izpuhe za insignio? Sem namrec naredil cel doktorat ker je ocitno oglas potekel in nikakor nisem mogel priti do oglasevalca. Glede na to, da je teh avtomobilov res zelo malo in da si menjal izpuh na svojem avtu, sem nekako sklepal, da bi to lahko bil ti :)

Izpuhe namrec iscem ze dalj casa in bi bilo res super, ce bi jih mogoce se imel.

Hvala za odgovor in lep pozdrav

Gregor
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov