Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Moj beli črv

Napisal/-a maniaxxx Ne sep 10, 2017 6:27 pm

Kar se menjave olja tiče, ni vedno nujno ( beri temo od Fora-a), sicer pa res je lep crvek, barva mu pa sploh paše :D
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
format
Novinec
 
Prispevkov: 376
Pridružen: Po jan 09, 2017 7:16 pm

Re: Moj beli črv

Napisal/-a format Sr sep 13, 2017 7:53 pm

Kako ste zadovoljni z avtom od nakupa pa do sedaj - poraba, obnašanje na cesti? :vrum
 
Uporabniški avatar
robertos_664
Uporabnik
 
Prispevkov: 1244
Pridružen: To nov 04, 2003 10:20 pm

Re: Moj beli črv

Napisal/-a robertos_664 Sr sep 13, 2017 8:05 pm

Poraba je najboljše da dodam link:

https://poraba.com/usage_view.php?carid=31881

ročno izmerjena poraba se ujema z porabo po BC.. Sem zelo zadovoljen, ker je bil to edini minus ki sem ga pričakoval, ko sem pred nakupom bral forume.. pod 8l ni šans baje :) avto se še uteka, pri mazdi sem po 5000km za pol litra zmanjšal porabo.. Pa šparam ga ravno ne.

Obnašanje na cesti je pa tudi nad pričakovanji. Kar udoben, ne mara ceste kjer je dosti flik.. se pa da tudi hitro peljat po ovinkih, ko se navadiš malo nagibanja.. :)

edini minus do sedaj je na par mestih površna izdelava, oz. sestava,. se vidi da ga sestavljajo angleži.. nekaj dihtung je bilo snetih iz predvidenih mest, pa v armaturki mi na slabih cestah čisto rahlo nekaj ropota (radio preglasi vse..) Drugače vse kar primeš zelo solidno pritrjeno, nič ne škripa ob dotiku (pri mazdi je škripal vsak del plastike posebej).
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov