Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
Godward
Uporabnik
 
Prispevkov: 1378
Pridružen: So maj 05, 2007 11:16 am

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a Godward So jun 30, 2018 9:27 pm

Lep, mogel bi ga pa znižat.
Renault 5 Campus 1.1/1.4 1992 - prodano
Renault Laguna 1.8 16V 2000 Fairway - prodano
Volvo S80 D5 2003 - prodano
Volvo S60 D5 2010 Summum avt.
Slika
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a whitee So jun 30, 2018 9:38 pm

Vem, na zimskih 16 še ni tako očitno, na 17 je pa že precej. Sem imel že dogovorjeno za -4cm fedre od enega iz nemčije, ampak nisem dobil TUV-a, tako da se nisem potem odločil.

Pa še delim, kaj imam v planu. Vedno bolj mi je všeč "meaty tire" izgled, se pravi ko bo prišel čas bom poiskal neke "race/jdm/track" felge gor pa nataknil 235/50 dimenzijo v 17 colah + nižanje do gume in bi po mojem okusu bil avto zelo zanimiv, malo drugačen od ostale scene. Še slika, v kakšno smer se nagibam.
Slika
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1140
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm
Kraj: Ptuj

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a Falco_ Pe jul 13, 2018 2:29 pm

spremembe so vedno dobrodošle, me zanima kako bo izpadlo :)
When life speeds by... downshift.
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a whitee Pe jul 27, 2018 8:56 pm

Update.
Tale "bad boy" ja po novem moj. :D

Slika

Od omejene serije sport modelov z praktično enakim odbijačem, kot ga ima ST, le da je brez značke ST.
Cena je bila dobra, zato sem ga takoj vzel. Malo ga je treba porihtat, tu pa tam kake večje praske pokitat in na spodnjem delu je na dveh mestih malo počen. Vso pripravo bom delal sam, se pravi, kital, brusil, popravljal omenjen počen del. Samo barvat ga bom dal ličarju.
Najbrž bo še treba dokupit dodatne nosilce, ker od navadnega najbrž ne pašejo. Nisem še probal, na internetu pa tudi nisem našel nič uporabnega.
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a whitee Ne apr 21, 2019 8:35 pm

Po nekaj časa se spet javljam.

Zmontiral sem aux ptiključek, katerega sem dobil na aliexpressu.

Slika

Ker sem bil za gewinde prekratek, sem iz nemškega ebaya naročil rabljene vzmeti FK

Slika

Naročil sem tudi sprednje diske in ploščice. ATE Powerdisc in ATE ploščice.

Slika

Vmes sem še odstranil lonec, tako, da je sedaj avto dejansko straight pipe. Zvok pa mi še vedno ni všeč, v bistvu skoraj ni razlike, razen ko je mrzel ima dokaj v redu zvok, topel ne da nič iz sebe. Bo treba razmislit o športnem filtru in downpipu.

Slika

No potem pa sem se lotil menjave vzmeti in diskov.

Slika
Slika

Sem pa še naročil dve novi gumi za spredaj. Federal Evoluzion ST1. Naj bi bila športna guma za začetnike, takoj pod 595, ki je precej priljubljena, predvsem v Ameriki. Ker hočem letos odpeljat kakšen avtoslalom ali trackday, se sploh nisem obotavljal pri nakupu (kljub temu, da je relativno nova guma), pa še znižana je bila na zelo privlačno ceno :)
Vidi se, da je guma športne narave, že ob pogledu na stranski profil se vidi razlika v primerjav z "navadnimi" gumami, tudi precej bolj mesnata je od primerljivih gum enakih dimenzij. Nekako v skladu s tem, kam hočem nekoč pripeljati mojega Forda. Po parih hitro odpeljanih ovinkih moram reč, da je res super, predvidevam, da ko se malo ogreje še bolje začne opravljat svoje delo. Bo pa treba še zadnje kupit, če druga ne že iz vizualnega vidika, ker je razlika med sprednjo pa zadnjo gumo precej očitna =P
Slika
Slika
Slika
Slika

Pa še dve sliki za primerjavo pred nižanjem.

Slika
Slika

Sedaj pa čakam na kakšne rabljene gewinde ali pa felge, nekaj podobnega, kot sem objavil na vrhu strani na tisti Fiesti.

Pozdrav do naslednjič.
 
Uporabniški avatar
avto fan1308
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 743
Pridružen: So sep 19, 2015 9:54 am
Kraj: Koper-Ljubljana

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a avto fan1308 Po apr 22, 2019 8:22 am

Top avtek!
Kje si ga kupil? Me zanima, ker se mi zdi avto znan lahko pa da se motim.
Lp
Citroen C5 najbolj (h)udoben avto na celem svetu
Citroen C5 2.0 BlueHDi 180 Exclusive Avt. 2016 (privat)
Opel Insignia 2.0 CDTI edition start/stop 2014 (privat)
Citroen C4 1.6 HDi 2011 (privat)
Audi A6 Avant 3.0 TDI clean diesel quattro S tronic 2015 (služben)
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a whitee Po apr 22, 2019 6:37 pm

Hvala :) Ja za svojo tržno vrednost (okoli1500€) res ni boljšega. Mislim, nekega Cliota z 1.2 mašino dobiš za tak denar, oz, isti letnik še več stane :roll:
V lasti je pa bil 3 leta od očeta, sedaj pa leto in pol pri meni. Kupljen je pa bil takrat v Šentjurju pri Celju.
 
Ziggy94
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: Po feb 26, 2018 4:41 pm

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a Ziggy94 Ne maj 26, 2019 10:35 am

Zdravo, vidim da še nisi menjal prvega odbijača. Je projekt prestavljen ali je padel v vodo. Če ga ne boš montiral in ga imaš še ga takoj kupim
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a whitee Ne maj 26, 2019 5:04 pm

Zdravo, odbijač sem že pokital, samo v primer ga dam in nato barvo. Je pa res, da me malo čas prehiteva, med tednom me pa tako ni doma. Računam da ga dam gor v roku 2 tednov. Tebi pa želim veliko sreče pri iskanju svojega, jaz sem res imel srečo, ko sem naletel na tega, pa še v Slo je bilo :)

Update za gume: Ko sem montiral je treslo že nad 50 km/h. Grem nazaj na reklamacijo k vulkanizerju in mi da še enkrat zbalansirat. Seveda prvič ni bilo dobro narejeno. :roll: No vseeno pa je guma že kot nova "jajčasta", se vidi že na oko na centrirki, pa še felge malenkost zvite, tako da rezultat je kakšen je. Tresti začne sedaj ko se peljem več kot 100km/h. Saj bi lahko reklamiral, ampak iskreno se mi ne splača, še enkrat potem plačat premontažo, + da rabim neke druge gume. Tako ali tako pa se vedno vozim po regionalki, tako da hitrosti redko presežejo 100+km/h.
Sva pa šla zadnjič s kolegom (on v AR 156 na gewindah) na areh užgat en "ghd". Bom rekel samo, koliko so gume pustile slab vtis na začetku, so se sedaj oddolžile. Gripa neverjetno, ko se avto enkrat uleže v ovinek, se ne makne več iz smeri. Zelo zelo pozitivno presenečen, sploh če vzamem v zakup, da je komad gume stal samo 55€ :D Seveda pa ne smemo pozabit odlično delo Fordovih inženirjev, ki znajo narediti res podvozje 1A že iz tovarne.
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a whitee Sr avg 21, 2019 1:29 pm

No, domov sem privlekel še eno vozilo, pa bom kar tu objavljal. :)
In sicer ta avto sem si sedaj želel že nekaj časa, zadnji dve leti pa sem res veliko sanjal o njem :lol: Pa je bil čas da se malo umirim in osredotočim na ostale stvari (predvsem dokončanje faksa). Kakšna dva meseca nazaj sem po mali pavzi spet zašel na avto.net in pregledal stanje. Hmm, samo štirje, pa saj realno jih več kot 5 naenkrat ni nikoli bilo gor. Eden je že dolgo gor od avtohiše, en dizel z neznano ceno, še en dizel brez sprednjega odbijača in in srebrn bencinar z zelo ugodno ceno. Res, da je imel bencnar počen odbijač in zgleda se je streha in havba luščila, pa dobro, to se da vse zrihtat. Pokličem in grem naslednji dan pogledat, samo tako, informativno. Ok pridem do avta....ja streha pa havba sta se res luščili, zraven pa še zadnja havba in komplet bok po obeh straneh + udrtine po stani. Že to je bilo alarmno. Vžgem avto, dela sicer dokaj ok, samo ne dela obratomer, tudi obrati zelo počasi padajo. Na tej točki sem vedel, da kljub ugodni ceni ni vreden svojega denarja, da ne rečem kot kamen trdih raztrganih rdečih usnjenih sedežev. Se poslovim in dam prodajalcu lažno upanje, da ga morda pokličem nazaj. :?
Kličem za tistega dizla z neznano ceno (ker mi je bil glih on poti), pa se možakar ne javi. Jah kaj češ, mi ni usojeno, mogoče bolje da je tako.
Potem pa kakšne 3 tedne kasneje v skupini na fb (ja, točno ta model avta ima svojo skupno na fb in to slovensko :DDD ) nekdo objavi, da ima doma ta avto, pa če koga slučajno zanima. Seveda jaz mu takoj napišem, v kakšnem stanju je avto in kakšna je cena. Ja dobro, počen odbijač spredaj, nekaj prask, zavore za menjat, ostalo bi naj bilo prez problemov. Pa cena je tudi dobra, še malo nižja, od tistega, ki sem ga šel gledat. Samo bil je problem, ker je avto bil dejansko skoraj na drugem koncu Slovenije. Jaz bi to takoj šel gledat, samo če ne bo vredu bom spet zdeval nekega denarja za gorivo.....pa se odločim vseeno tvegati in se dogovorim. Pridem tja, avto res zgleda že na oko dosti bolje od tistega srebrnega, vse stvari štimajo, tako kot je prodajalec rekel. Jaz navdušen še malo zbijem ceno in položim aro. Naslednji teden ga poberem in od takrat naprej sem srečen in ponosen lastnika svojega prvega Peugeota 406 Coupe :D
Res da je malo za zrihtat okol in okol, ampak primarno vozilo ostaja Focus, tole se bo pa počasi rihtalo, prvo mehansko, potem ličarsko in na koncu seveda fedre/gewinde, lepe felge itd.

Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3277
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a McLaren Če avg 22, 2019 11:30 am

Legendaren avto, dobro ga zrihtaj in veliko veselja
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a PogachnyK Če avg 22, 2019 12:05 pm

V bistvu je kriminal kako poceni je eden izmed najlepših avtomobilov...

Lep avto, lepa hiška... Človek z okusom.
Slika
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a whitee Če avg 22, 2019 3:54 pm

Ja res je, hvala. Meni je avto osebno fascinanten samo zaradi oblike, performanca tu ni nekega, pa za to bi lahko kupil drug avto. Mislim, leta 1996 je bil avto predstavljen, pa še danes zgleda dovolj sveže.
Ko ga bom zrihtal, bo res cukrček. Ne bom lagal, že v takem stanju sem večino poti proti domu imel nasmešek na obrazu. :D
Je pa res ja po eni strani, kakšen avto dobiš za tako malo denarja, ampak kot je rečeno, rabi nekaj ljubezni, pa vseeno. Če bo po sreči ostane z mano za vedno, sedaj je na dnu z cenami, pričakujem, da se bodo cene lepo ohranjenih v roku 5 let začele dvigati. Tako, da se lahko tole smatra kot bodoča investicija (optimistično, mogoče pa res).
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a emozul Če avg 22, 2019 10:14 pm

Peugeot je res lep, naj ti sluzi.
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a whitee Pe dec 06, 2019 10:55 pm

Focus je naprodaj. Za forumaše nižja cena :)
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14851657

Naprodaj pa je tudi sprednji ST/sport odbijač, pripravljen na barvo.
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a whitee Po apr 20, 2020 8:44 pm

Update.
Focus se je 4 mesece prodajal, skoraj nič zanimanja, za 1300€ ga nisem mislil dat, kljub temu, da avto dela super. Ga bo sedaj oče vozil nekaj časa.
Glede Peugeota pa:
Dolgo je trajalo preden se je začelo kaj premikat, naposled se je le. Velik problem je bil prednji odbijač, ker je bil preveč razbit za popravilo. Rabljenih skoraj ni za dobit, kakšni dobri pa se po tujini prodajajo po 500€ in navzgor. Tako, da sem bil primoran iskati razbitega, pa iz sestavljanke narediti celoto. Pa je enkrat pozimi prišla priložnost za še enega coupeja :DDD Zaradi lažjega sporazumevanja bom prvega imenoval Madelyn, drugega pa Elise. Zakaj ženska imena? Čudno se mi je vsesti v Josepha ali Mariota :lol:
Slika
Slika

Tudi kakšen bonbonček se je našel zraven :D
Slika

Slika
Slika

Avto sem dobil za 320€ (ja, še manj kot sem dal za Medelyn) haha. Tako da v bistvu sem kupil prednji odbijač, zraven pa dobil celo Elise :lol:
Ni pa vse tako lepo kot zgleda. Motor 2.2 hdi je v slabem stanju, karoserija občutno slabša, Elise je 2003 letnik, Madelyn je 1997, tudi nekaj rje pri Elise, v glavnem tu se res vidi, za kater avto se je skrbelo, za katerega pa ne.
Poleg Brembo prednjih zavor sem zraven rešil problem platišč, ki bodo romale na Madelyn. Aja tudi črni usnjeni sedež so prišli zraveni, ki pa bodo prodani. V Madelyn so iz blaga. Zakaj? enostavno sem se vsedel v usnjene in iz blaga, mehkoba in udobje blaga je premagala usnje, kljub temu, da ne izgleda tako lepo.

Brez kode se Madelyn ne pelje :) p.s.: ni 1111 :P
Slika

Sem že omenil, da jih Madelyn šteje 23? ;z kar nekaj prevoženimi --> 350k. Pa je podvozje v boljšem stanju, ko pri marsikaterem 3 leta starem avtu.
Slika
Slika

Naprej k popravilom. Odbijač sem popravljal sam, vezice, da skupaj stisnem razpoke, potem na notranji strani steklena vlakna, vezize porezat, na prednji strani kit z vlakni in na koncu kit za zapolnitev lukenjc. Ni perfektno, daleč od tega, tudi kakšen luft bo, ampak mi je v veselje kaj sam naredit, tako, da drugič bo sigurno boljše :)
Slika
Slika

Sem pa v tem času, ko so cene goriva nizke, izkoristil priložnost in se z precej nelegalnim avtom odpeljal v dolino na pumpo natankat polnega. Adrenalin na vrhuncu.
Slika
Slika

Da daš zadnji odbijač dol, si nisem v življenju predstavljal tako zapletenega dela :roll: Recimo Golf prej je imel skupaj 10 vijakov, ki so bili enostavno dostopni brez vsakega odstranjevanja. Vse skupaj mogoče 5 min dela. Tukaj? pozabi. Pol avta razdret, preden daš dol odbijač, pritrjen tako, kot da bi z njim vlekel šleperje haha.
Slika
Slika

To je to zaenkrat. Danes je šel k ličarju, zdaj pa čakat da pokliče in postavi vsoto, ki me bo vrgla na rit oops
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a whitee Pe apr 29, 2022 4:55 pm

Sem končno dobil malo volje, da nadaljujem kjer sem ostal. :)

Pustimo Peugeota pri miru za enkrat, ker sem med tem časom dobil zastonj Corso B 1.0 12V.

Slika
Slika

Mislim da nekje 50 konjev, ampak, pričakovanja so bila zelo majhna glede na motorizacijo. Mi je pa bil avtek všeč, ker je bila take bordo rdeče barve, pa 13 col felge je mela 8) :lol:
No, pa sem jo prvič peljal. Čist navdušen, avto sploh ni počasen. Seveda ne govorimo o surovi moči, ampak za današnji standard bi rekel precej poskočna zadeva, nekje v rangu 80 konjev. Še najlepše pri tem motorju pa je tri valjnik aka mini Porsche.
Seveda je bilo treba montirat en pocen zračni filter, da je prišel zvok motorja do izraza. :D

Slika

Vozil sem jo tri mesce in priznam da jo občasno pogrešam. Velika kabina, kljub zunanjim dimenzijam, zvok motorja, 5l porabe, nič je ni škoda, pa še zastonj je bila. Ne bom rekel, da si ne bom nekoč še ene take omislil. Je pa šla k ciganom, ker je pač potisni ležaj že grdo ropotal, tehnični je potekel, pa rje je bilo precej. Sem pa vseeno nekaj iztržil za njo :)


Potem pa je čisto nepričakovano prišel avto, katerega si res nisem mislil, da bom kdaj imel. Naj omenim, da sem v tem času Peugeota že porihtal, ampak več o njem naslednjič.
Kot sem rekel sem na FB Marketplace čisto naključno videl Ford Pumo. Do tistega trenutka sem vedel, da obsataja, pa naj bi bila baje neka verzija z Yamahinim motorjem. Ok, cena je bila dokaj ugodna, motor je bil pravi (1.7) in sem šel na ogled. Moram omenit, da mi je bil ta avto že od nekdaj precej grd je pa res da sem do takrat na ta avto pomislil samo recimo dvakrat v življenju, ker jih dejansko nikjer ni za videt.
Pridem na ogled, ponovno brez nekih pričakovanj, ker dejansko nisem vedel kaj avto je. Samo malo bolj sem se pozanimal o motorju in je sestavljen v Španiji, poslan k Yamahi na Japosnko na obdelavo cilindrov pa še neke zadeve in potem poslano vse skupaj v Nemčijo, kjer se je motor dokončal in montiral v avto.
Se vsedem v avto, pa še dva kolega in gremo na test fahr. Priznam, motor je kar lepo vlekel, kaj več pa nisem moral preizkusit na tistem hitrem testu po bolj kot ne ravni cesti. Ajde, se odločim, da jo vzamem, konec koncev 800€ spet ni tako veliko, pa še vedno jo lahko prodam če mi ne bo všeč. Nekaj hendlanja in sem jo odpeljal.

Slikabetta fish tank water temperature

Na kratko, Ford Puma 1.7 16V. 125hp, navora dovolj, 1050kg, 2000 letnik.
Že v štartu mi te felge niso bile najbolj všeč, predvsem pogled iz zadnje strani je bil precej grozen. Visok avto, okrogla rit, pa ET platišč precej visok. Zato sem že pred nakupom našel ene bele jeklenke z Toyo gumami, vse skupaj na 16 col. Kupim avto in se direktno odpeljem po felge. Na mojo srečo sem se iz Kranja odpeljal proti Idriji po stari cesti. Ker najbrž nekateri veste, da je taka relacija dovolj zavita, je bil to pravi preizkus, da vidim, kaj sem dejansko kupil. In sem kupil...mojo novo ljubezen :D Take lahkotnosti in volje do ovinkov nisem doživel še pri nobenem avtomobilu. Priznam, da sem se takrat zaljubil. Odlične vozne lastnosti, natančen in kratek menjalnik, ter motor, ki kar prosi, da iz njega iztisneš vse, je recept za 100% zabavo. Jaz bom samo rekel, da kdor ni probal tega avta z takim motorjem, mu je lahko žal. Naj omenim, da sem v tem času, ko sem kupil Pumo gledal še stare CRX-e, ampak dvomim da dobiš pri CRX-u za 4k toliko več zabave, kot tukaj za 800€.
Long story short, se pripeljem po felge ter prosim lastnika, če lahko premontiram kar pri njemu. :lol: Se je strinjal, jaz pa sem se domov pripeljal z novim avtom in novimi felgami :DDD

Slika
Slika
Slika
Slika

Update sledi kmalu.
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a Ivan36 So apr 30, 2022 6:24 am

Visok avto, okrogla rit, pa ET platišč precej visok. Zato sem že pred nakupom našel ene bele jeklenke z Toyo gumami, vse skupaj na 16 col.

Hehe podobno sem jaz kupil Alu za P307 :lol: Dobim skoraj nove 16 col gume na marketplace v Kranju, jih kupim grem še v Naklo na ogled Meriva 1.6, ker sem iskal 3 avto pa je imela mešalnico vode in olja ... 0 gremo na Bled itak sva šla z ženo v Bohinj na piknik, ker sva bila prezgodnja za 1 uro greva še na prvo kremšnito tam. Vmes se spomnim, da bi pogledal za ALU za P307 in vojla jih najdem v Tržiču za 120€ Original + vijaki zraven, ker Peugeot ima različne vijake za ALU ali kovinska platišča. Komplet je bil 60€ gume 16 col in 120€ alu 8)
Glede 406Coupe bojo cenjeni čez kako leto ali 2, ker jih ne bo več! Ne prodaj še ta drugega!
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1140
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm
Kraj: Ptuj

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a Falco_ So apr 30, 2022 8:20 pm

slikano v MB na Lentu?

zanimive dogodivščine :)
When life speeds by... downshift.
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Focus MK2 tdci

Napisal/-a whitee Ne maj 01, 2022 4:46 pm

Včasih se res vesolje poklopi, pa marsikaj doživiš ali storiš v enem dnevu :D

Na Lentu ja :D
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov