Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Naslovi/Topici v Galeriji

Napisal/-a MacTron Pe okt 31, 2008 7:33 pm

Nas dolgoletni uporabnik simply me je spomnil na ze nekoc naceto temo in sicer naslovi
v galeriji. http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... hp?t=50093

Sedaj pred kaksno minuto pa berem prav v tem koticku naslov teme "Evo še moja kanta :)"
Nekako bo potrebno malo vec strokovnosti pri predstavitvi svojega vozila in ta
strokovnost ze pricne ze z naslovom... pocasi se bomo navadili na naslov kot je
npr: Ime firme, model, oznaka, kaksna podrobnost in uporabnik... lahko je tudi malce
vec dinamicnosti ni potrebno po enem zaporedju... vendar pa naj ne bo besedilo
s kantami, neopredeljen model..., raznimi pomanjsevalnicami (ne-avtomobilskega sveta).
Poleg tega pa taksni naslovi prav klicejo k offtopicom in debati, ki nima jasnega zacetka.

Nekateri imate precej normalne naslove... in tistim pohvalo za ostale pa malo vec ovidevnosti prosim.

hvala
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy Pe okt 31, 2008 8:37 pm

Se strinjam,
prvo znamka in model, zraven pa se nickname, kot imajo po drugih forumih urejeno. Mislim, da bi bilo tako najbolje. To pa ni odvisno od mene, ali se bo to uresnicilo.

LP
[size=75]Volvo. For life.[/size]
 
Uporabniški avatar
SašoP
Uporabnik
 
Prispevkov: 984
Pridružen: Po jul 07, 2008 10:17 am
Kraj: Domžale

Napisal/-a SašoP Pe okt 31, 2008 8:46 pm

Vzeto na znanje in popravljeno :)

LP
 
Uporabniški avatar
Tomo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4744
Pridružen: Ne apr 06, 2003 10:13 pm

Napisal/-a Tomo So nov 01, 2008 4:23 pm

AudiBoy je napisal/-a:zraven pa se nickname


to mislim, da ni tako potrebno, glede na to, da piše uporabniško ime v stolpcu "avtor"
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika

Napisal/-a _B3yBo_ So nov 01, 2008 4:32 pm

tomo ce gledas zadnji-hitri meni ti pise kdo je zadnji napisal post
Slika
 
Uporabniški avatar
: : Nobody : :
Novinec
 
Prispevkov: 167
Pridružen: Ne maj 08, 2005 4:23 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a : : Nobody : : So nov 01, 2008 6:14 pm

Končno ste spe spravli napisat to "pravilo". Ker ni bolj glupe stvari kot priti na forum in videti naslov po katerem misliš, da je noter predstavljen najmanj Ferari, potem pa vidiš slike 20 let stare gare.

Upam, da nisem zaj koga s tem užalil, ker je to samo karikaturno povedano.
 
Uporabniški avatar
Tomo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4744
Pridružen: Ne apr 06, 2003 10:13 pm

Napisal/-a Tomo So nov 01, 2008 6:45 pm

Najbolje, da se brišejo podobni topici, če ne bo napisano vsaj z znamko ali modelom
 
Uporabniški avatar
burka
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 765
Pridružen: Ne maj 29, 2005 8:54 pm
Kraj: Zasavje

Napisal/-a burka So nov 01, 2008 6:47 pm

@Tomo: Sej drugace pa ne bo ucinka. Ker vsakemu pa ravno ne boste urejal naslova teme.
 
Uporabniški avatar
C4V4L13R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1763
Pridružen: To jan 16, 2007 8:34 pm
Kraj: Pod Gorjanci

Napisal/-a C4V4L13R So nov 01, 2008 7:52 pm

itak je dejavnih samo nekaj tem, kjer se z avtomobilom res nekaj dogaja, večina pa je takih, da svoj stock avto predstavijo brez namena dodelav, predelav in teme zastarajo. pol je pa 1mio strani tem, v katere se že 4 leta ni nč napisalo.

sj za tiste, k so pa skos bl pr vrhu si pa tak zapomneš, ker jih vidš vsak dan. drugač pa ja, sej mogoče se pa nekaterim gre ravno zato, da mal prtegnejo pozornost na svojo temo in to pač dosežejo s takim naslovom :tomidelej: pač mal dinamičnosti

je pa res, če se gremo eno resno zadevo, da to ni slaba ideja, sam pol bi mogl onemogočt editiranje naslova tem in v pravilnik napisat, kaj naj tema zajema, sam potem tud onemogočiš da objaviš npr. update že v naslov, da se ve, če se dogaja kaj novga...

hja no, po drugi strani pa, sj se ti nikamor ne mudi, forum ponavadi počekiraš v prostem času, pa te tiste dva klika nič ne staneta (kot je nekdo že omenu)
pa tud pršlo bo do zmešnjav še večjih, ker potem bo nešteto identičnih tem (sj vemo kolk je cliotov pa polotov... :roll: )

ma vsak forum to drgač, mi je pa fajn, da lahko urejaš naslov :tomidelej:

matr sm se razpisu :jao: :pop: :lol:
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis So nov 01, 2008 7:57 pm

red je treba narediti kar se tiče naslovov tem, vsaj avtorji bi lahko bili malo bolj razumljivi kar se tiče naslovov mogoče bodo tako le dobili željene "glasov" ter pluse sebi v prid
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy So nov 01, 2008 9:12 pm

Se strinjam ja. Najboljše bi bilo, da se opozori nekatere uporabnike, ki majo ''nestrokoven naslov''.
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy So nov 01, 2008 11:40 pm

Tomo je napisal/-a:to mislim, da ni tako potrebno, glede na to, da piše uporabniško ime v stolpcu "avtor"

Aja, prav mas. Sem se spomnil na en drug forum, kjer moras imet se up. ime zravn - nevermind
[size=75]Volvo. For life.[/size]
 
Uporabniški avatar
ijuvan
Novinec
 
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe okt 12, 2007 4:19 pm
Kraj: SG

Napisal/-a ijuvan Če nov 06, 2008 9:05 pm

Ampak potem forum zgubi tisto "barvitost". Dolgočasno bi bilo, da bi MORALO biti povsod znamka, model, motor, vzdevek... Izgledalo bi bolj formalno, kot bi izpolnjeval obrazec: ime, priimek, kraj rojstva itd. Pa naj poimenujejo svoje avtke kakor hočejo. Če bi pa tako radi izgubili tistih nekaj sekund, pa tecite do računalnika, pa potem spet nazaj na npr. WC :D Skrbite zraven še za zdravje ;)
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Če nov 06, 2008 10:30 pm

ijuvan: Se enkrat preberi cel sestavek pa bos videl, da sem omenil dinamicnost...
in poleg nje tudi strokovnost, ker zal nekje se mora zaceti. Torej ne vem, ce je
tebi prav, da so razni ...svijnaki in sekreti pomoznosti kaj se bolj neumesnega
kar niti ne spada v avtomobilski svet. Tu jaz ne vidim nobene barvitosti kvecjemu
povod za offtopice.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
C4V4L13R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1763
Pridružen: To jan 16, 2007 8:34 pm
Kraj: Pod Gorjanci

Napisal/-a C4V4L13R Če nov 06, 2008 10:37 pm

to je zgrešeno v štartu. če hočete tak red, je treba pač to napisat v pravilnik in seveda ta red tud vzdrževat (opozorila, brisanje tem, preimenovanje itd itd), pol pa pač če komu ne paše, ne rabi pisat na forum.

prilagajal se bomo uporabniki, kakorkoli boste naredl, sam obvestite nas o tem. meni osebno je čisto vseeno, kako boste s tem naredl, če bo pač treba spremnit naslov, ga pa bom, jaki problem :tomidelej:

gre za forum, druženje ne za neko živjlenjsko nujno potrebno funkcijo, ne vem zakaj si nekateri dajejo tolk opravka okol tega...
 
Uporabniški avatar
ijuvan
Novinec
 
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe okt 12, 2007 4:19 pm
Kraj: SG

Napisal/-a ijuvan Če nov 06, 2008 10:51 pm

Sem prebral, dvakrat ;) Ampak sem pač želel pristaviti še svoj piskerček... In se strinjam z @C4V4L13R, če bo pravilo, da je treba naslov napisati tako-pa-tako, bomo pač delali tako. In tudi jaz, ko bom imel avto in če ga bom predstavil v galeriji, bom prvo napisal za keter avto se gre, svoj nick, s pravilnikom ali brez... Zdaj pa že bluzim :? , hotel sem samo povedati, da me takšni naslovi ne motijo ;)
 
Uporabniški avatar
plantn
Novinec
 
Prispevkov: 132
Pridružen: Ne avg 24, 2008 10:43 am
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a plantn Po feb 23, 2009 4:46 pm

se strinjam s tem da bi v naslovu moralo biti napisano znamka in model avta...na koncu naslova pa mogoče tudi vzdevek ali kaj podobnega...
[verjetno butasto ampak vseeno]
zanima me pa še kako lahko spremenim naslov že odprte teme?
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Po feb 23, 2009 5:18 pm

Edino avtorji in modi ga lahko spremenijo. Prvi post v temi >> uredi >> spremeniš naslov v vrstici zgoraj (pod rdečim pasom) >> pošlji in je končano
 
Uporabniški avatar
plantn
Novinec
 
Prispevkov: 132
Pridružen: Ne avg 24, 2008 10:43 am
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a plantn Po feb 23, 2009 8:48 pm

hvalaaa :tomidelej:
 
Uporabniški avatar
Pravi_Diablo
Uporabnik
 
Prispevkov: 981
Pridružen: Po feb 12, 2007 7:12 pm

Napisal/-a Pravi_Diablo Ne jul 25, 2010 9:13 am

Hm, vpršanje za odpiralce postov.... a to je obvezno da mora pisat By, update, photos, itd, kot da si na agleskem forumu, potem pa tako ali tako noben ne zna anglesko...ali je to samo zato da so nekateri potem kao "IN" angleško pa to...

še bolj smešni pa so kvazi tunerji z angleškimi imeni in oznakami , ali ameriškimi "podjetji"... sej ni čudno da vas malokdo resno jemlje.
Prvi slovenski Mercedes-Benz portal http://www.mb-slovenija.com
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov