Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 So jan 31, 2009 5:16 pm

ESTEMP je napisal/-a:Zadnje luci nameravam zamenjati z led diodami,tako kot ima S4!Ima kdo kaksno informacijo,kje bi se to dal kupit(NOVO)?Na uradnem servisu se se ne da dobit.
HVALA!

še ni na trgu...

P.S doplačal sem deljivo zadnjo klop, ker na tak način(v vreči) vozim smuči....- aha, pa še prtljažni paket je v ceni 300+ eur. pri deljivi zadnji klopi....."potovalc" je tud doplačan....190 eur se mi zdi....
 
BOKI81
Novinec
 
Prispevkov: 302
Pridružen: Sr apr 30, 2008 7:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a BOKI81 So jan 31, 2009 5:50 pm

MOJ SPISEK DODATNE OPREME:
Avto 2.0tfsi 211km cca 35000eur serijsko:
+s-line paket
+19" platišča,
+ksenon,
+radio concert,
+ hold asist,
+ delno usnje,
+ potovalni računalnik z barvnim zaslonom,
+park senzorji, alarmna naprava,
+deljiva klop
+audijev zvočni sistem
končna cena cca 45.000 eur + registracija.
Moram pa rečt da je dodatna oprema kar draga ampak po tem se razlikuje Audi, lahko si sestaviš točno tak avto kot si ga želiš!!
lp
 
Uporabniški avatar
ESTEMP
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 684
Pridružen: To dec 30, 2008 7:24 pm
Kraj: gorenjska

Napisal/-a ESTEMP So jan 31, 2009 7:31 pm

BOKI81 je napisal/-a:MOJ SPISEK DODATNE OPREME:
Avto 2.0tfsi 211km cca 35000eur serijsko:
+s-line paket
+19" platišča,
+ksenon,
+radio concert,
+ hold asist,
+ delno usnje,
+ potovalni računalnik z barvnim zaslonom,
+park senzorji, alarmna naprava,
+deljiva klop
+audijev zvočni sistem
končna cena cca 45.000 eur + registracija.
Moram pa rečt da je dodatna oprema kar draga ampak po tem se razlikuje Audi, lahko si sestaviš točno tak avto kot si ga želiš!!
lp


Koliksna je poraba na 100km?Vidim da je tud bencinar.
 
BOKI81
Novinec
 
Prispevkov: 302
Pridružen: Sr apr 30, 2008 7:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a BOKI81 Ne feb 01, 2009 1:35 am

Okol 10-11 litrov. 50%mestne 50%= relacije. Če ga lepo vozim spravm na 9 na tank 8)
 
Uporabniški avatar
RSI
Novinec
 
Prispevkov: 350
Pridružen: Pe jun 18, 2004 3:04 pm
Kraj: obersburg

Napisal/-a RSI Ne feb 01, 2009 8:17 am

sašo5 je napisal/-a:
ESTEMP je napisal/-a:Zadnje luci nameravam zamenjati z led diodami,tako kot ima S4!Ima kdo kaksno informacijo,kje bi se to dal kupit(NOVO)?Na uradnem servisu se se ne da dobit.
HVALA!

še ni na trgu...

P.S doplačal sem deljivo zadnjo klop, ker na tak način(v vreči) vozim smuči....- aha, pa še prtljažni paket je v ceni 300+ eur. pri deljivi zadnji klopi....."potovalc" je tud doplačan....190 eur se mi zdi....

za deljivo klop moraš doplačat al kaj? ni čudno ,da je pol taka cifra :shock: drgač pa fajn makina
VIVE LE SPORT
 
Uporabniški avatar
ESTEMP
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 684
Pridružen: To dec 30, 2008 7:24 pm
Kraj: gorenjska

Napisal/-a ESTEMP Ne feb 01, 2009 10:32 am

RSI je napisal/-a:
sašo5 je napisal/-a:
ESTEMP je napisal/-a:Zadnje luci nameravam zamenjati z led diodami,tako kot ima S4!Ima kdo kaksno informacijo,kje bi se to dal kupit(NOVO)?Na uradnem servisu se se ne da dobit.
HVALA!

še ni na trgu...

P.S doplačal sem deljivo zadnjo klop, ker na tak način(v vreči) vozim smuči....- aha, pa še prtljažni paket je v ceni 300+ eur. pri deljivi zadnji klopi....."potovalc" je tud doplačan....190 eur se mi zdi....

za deljivo klop moraš doplačat al kaj? ni čudno ,da je pol taka cifra :shock: drgač pa fajn makina


Deljivo zadnjo klop moras doplacati!
Deljiva klop+vreca za smuci pride tam okrog 600eur.To sm jst doplacal pred enim letom nazaj,razen ce je zdaj ze v osnovi.Ne vem,takrat je bilo treba doplacati!
 
Uporabniški avatar
STENTOR
Uporabnik
 
Prispevkov: 853
Pridružen: Če sep 30, 2004 6:38 pm

Napisal/-a STENTOR Po feb 02, 2009 11:39 am

Vse je treba plačat, danes ni nič zastonj, razen pri kakih levih firmah :D Je pa res, da ima pol tak avto individualen pridih...kakorkoli že men je všeč :D
Fahren bis der Arzt kommt!
 
Uporabniški avatar
kolesar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2913
Pridružen: Pe sep 15, 2006 3:24 pm
Kraj: štajerska

Napisal/-a kolesar Po feb 02, 2009 11:44 am

se pol prav nič ne čudim zakaj majo vsi audiji ko se na avto.net prodajajo tako bedno opremo..
pol ko pa opremo dodajaš se ti pa še davčna stopnja dvigne DMV..
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Napisal/-a Gosic Po feb 02, 2009 4:04 pm

STENTOR je napisal/-a:Vse je treba plačat, danes ni nič zastonj, razen pri kakih levih firmah :D Je pa res, da ima pol tak avto individualen pridih...kakorkoli že men je všeč :D


Tole pa je bla izjava dneva:

Češ čez firmo Avdi,ki je treba vsako malnekost plačat je ni. Verjemi da je to le ime. Sicer pa avto je lep,meni nič posebnega,avto kot avto,stvar okusa.
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 Po feb 02, 2009 4:06 pm

STENTOR je napisal/-a:Vse je treba plačat, danes ni nič zastonj, razen pri kakih levih firmah :D


ja ker pa imaš audija z pol manj opreme kot pa v meganu in 30 000€ več pa si potem hud frajer :lol: :roll: :lol: :lol:
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Napisal/-a Gosic Po feb 02, 2009 4:15 pm

Sicer pa brez zamere vsem. Samo opazil sem eno tako malenkost na cestah. Največji drekači,i so vozniki z avti audi,vw passat ter bmw. Ko kak tak vozi za mano zgubivam živce,ker nisem siguren ali se bo zabil v mojo rit al kaj bo. Potem te pa prehiti pa misli kaj je,ko me prehiti za 10m.
 
cordo
Novinec
 
Prispevkov: 342
Pridružen: Po okt 25, 2004 1:08 pm

Napisal/-a cordo Po feb 02, 2009 4:19 pm

Gosic je napisal/-a:Sicer pa brez zamere vsem. Samo opazil sem eno tako malenkost na cestah. Največji drekači,i so vozniki z avti audi,vw passat ter bmw. Ko kak tak vozi za mano zgubivam živce,ker nisem siguren ali se bo zabil v mojo rit al kaj bo. Potem te pa prehiti pa misli kaj je,ko me prehiti za 10m.


No, še enkrat preberi svoj post pa sedi v kot in se globoko zamisli nad sabo...
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Po feb 02, 2009 4:21 pm

Gosic je napisal/-a:
Ko kak tak vozi za mano zgubivam živce,ker nisem siguren ali se bo zabil v mojo rit al kaj bo......

....ja gas pa mu "s*****"......

..če pa delaš kolono, pa tako kot piše v zakonu za kamionarje: na prvem parkingu dol, ter hitreje vozeče spustit predse...
Zadnjič spremenil sašo5, dne Po feb 02, 2009 4:23 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Napisal/-a Gosic Po feb 02, 2009 4:23 pm

Ma ti se zamisli,sicer je pa mišleno ker tok za ritjo vozjo,po cesti z omejitvijo 60 leti vsak 80-90,prehitevanje v škarice....
 
Uporabniški avatar
kovach
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: Sr dec 21, 2005 8:53 pm
Kraj: Preserje

Napisal/-a kovach Po feb 02, 2009 4:29 pm

sicer ni tema o tem samo pa mislm tko kt gosic;)
Cuore Sportivo
 
stiloman
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 80
Pridružen: Pe sep 05, 2008 6:37 pm

Napisal/-a stiloman Po feb 02, 2009 4:36 pm

BOKI81 je napisal/-a:Moram pa rečt da je dodatna oprema kar draga ampak po tem se razlikuje Audi, lahko si sestaviš točno tak avto kot si ga želiš!!
lp


K da si pr drugih firmah ne morš sestavt tazga k hočeš???
 
cordo
Novinec
 
Prispevkov: 342
Pridružen: Po okt 25, 2004 1:08 pm

Napisal/-a cordo Po feb 02, 2009 4:42 pm

Gosic je napisal/-a:Ma ti se zamisli,sicer je pa mišleno ker tok za ritjo vozjo,po cesti z omejitvijo 60 leti vsak 80-90,prehitevanje v škarice....


In samo VAGi in BMWji vozijo tako! ITAK! potem prepovejmo nakup/prodajo/vožnjo le-teh in bo vse lepo in prav na SLO cestah.........
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Napisal/-a Gosic Po feb 02, 2009 4:55 pm

cordo je napisal/-a:
Gosic je napisal/-a:Ma ti se zamisli,sicer je pa mišleno ker tok za ritjo vozjo,po cesti z omejitvijo 60 leti vsak 80-90,prehitevanje v škarice....


In samo VAGi in BMWji vozijo tako! ITAK! potem prepovejmo nakup/prodajo/vožnjo le-teh in bo vse lepo in prav na SLO cestah.........


Točno tako,ker vsak misli da je boga za j***a prijel.... Sicer je pa to le opazka,malo več v špegu glej. Saj ne rečem da samo oni,ampak je pa večina!
 
Uporabniški avatar
nightmare
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 756
Pridružen: Sr maj 28, 2008 2:48 pm
Kraj: Cerknica

Napisal/-a nightmare Po feb 02, 2009 5:07 pm

Gosic je napisal/-a:
cordo je napisal/-a:
Gosic je napisal/-a:Ma ti se zamisli,sicer je pa mišleno ker tok za ritjo vozjo,po cesti z omejitvijo 60 leti vsak 80-90,prehitevanje v škarice....


In samo VAGi in BMWji vozijo tako! ITAK! potem prepovejmo nakup/prodajo/vožnjo le-teh in bo vse lepo in prav na SLO cestah.........


Točno tako,ker vsak misli da je boga za j***a prijel.... Sicer je pa to le opazka,malo več v špegu glej. Saj ne rečem da samo oni,ampak je pa večina!


Mojga fotra dvomm da si že vidu ,da bi ti vozu za ritjo. :lol:
 
Uporabniški avatar
GiGi1985
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1556
Pridružen: Ne feb 27, 2005 9:54 pm
Kraj: EU

Napisal/-a GiGi1985 Po feb 02, 2009 5:39 pm

Se strinjam z "Gosic". Sicer je to zelo poslošeno, in ne želim žalit nikogar, ki si lasti omenjene znamke. Je pa dejstvo da si neki "dirkač" ali nekdo ki želi izpasti jebač, ne bo šel kupit npr. Kie Ceed, Fabie, Hyundai Getza, enoprostorca ali podobno. Ta vozila pač niso namenjena "preseravanju" ampak prevozu iz A v B. (za takšne in drugačne "penzjoniste")
Za predvsen mlade in tiste ki želijo biti "in" je pač BMW, Golf, Passat, Audi, Honda in podobno. In s tem pač moraš pokazat kaj znaš. je pa res da iz 10.000 lastnikov BMWjev, Passat in omenjeno, se jih preserava 10 in s tem vržejo slabo luč še na ostalih 9.990, ki so čisto cool vozniki. Tako da tisti, ki se ob mojem postu počutijo užaljene se naj "najdejo" v omenjeni številki 9.990 :D

LP
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov