Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
mr.ramo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1774
Pridružen: Pe nov 16, 2007 2:12 pm
Kraj: WestCoast

Napisal/-a mr.ramo Če apr 30, 2009 10:03 am

lenivec je napisal/-a:ja če delaš AVTO
ne pa 45 let starega čist navadnega dajhacuta


..sorry ti in tvoja lancia lybra :lol:
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy Če apr 30, 2009 10:12 am

RejmiK je napisal/-a:
lenivec je napisal/-a:ja če delaš AVTO
ne pa 45 let starega čist navadnega dajhacuta

..sorry ti in tvoja lancia lybra :lol:

Nizka :) :twisted:
[size=75]Volvo. For life.[/size]
 
Uporabniški avatar
Deeyan
Novinec
 
Prispevkov: 180
Pridružen: Pe feb 27, 2009 12:05 pm
Kraj: Parižlje

Napisal/-a Deeyan Če apr 30, 2009 2:51 pm

lisko je napisal/-a:
lenivec je napisal/-a:in kaj boš s tem dosego? razen da boš not zmetal 10x tolko kot je avto vredn


In kolk je takih na forumu ?:) Če delaš avto za sebe in za dušo pač na stroške ne gledaš :)


Le povej jim, ti si tut verjetn ogromno uložu v svojo petko :D
[url=http://www.mazdaklub.si/][img]http://shrani.si/f/1q/fd/1aEjuIui/mazda-klub-header1.png[/img][/url]
 
Uporabniški avatar
imilet1
Uporabnik
 
Prispevkov: 1368
Pridružen: Pe dec 05, 2003 11:55 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a imilet1 Če apr 30, 2009 2:57 pm

ti samo predeluj:)
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Napisal/-a lisko Če apr 30, 2009 10:02 pm

Deeyan je napisal/-a:
lisko je napisal/-a:
lenivec je napisal/-a:in kaj boš s tem dosego? razen da boš not zmetal 10x tolko kot je avto vredn


In kolk je takih na forumu ?:) Če delaš avto za sebe in za dušo pač na stroške ne gledaš :)


Le povej jim, ti si tut verjetn ogromno uložu v svojo petko :D

Denarja niti ne toliko, kot pa časa in volje :)

Videvam pa v Dvorjanah enega meni prav všečnega....bele perla barve, spuščen z litkami (za litke nisem ziher). Edino kar me moti so xenonke.
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
Uporabniški avatar
Deeyan
Novinec
 
Prispevkov: 180
Pridružen: Pe feb 27, 2009 12:05 pm
Kraj: Parižlje

Napisal/-a Deeyan Pe maj 01, 2009 9:34 pm

lisko je napisal/-a:
Deeyan je napisal/-a:
lisko je napisal/-a:
lenivec je napisal/-a:in kaj boš s tem dosego? razen da boš not zmetal 10x tolko kot je avto vredn


In kolk je takih na forumu ?:) Če delaš avto za sebe in za dušo pač na stroške ne gledaš :)


Le povej jim, ti si tut verjetn ogromno uložu v svojo petko :D

Denarja niti ne toliko, kot pa časa in volje :)

Videvam pa v Dvorjanah enega meni prav všečnega....bele perla barve, spuščen z litkami (za litke nisem ziher). Edino kar me moti so xenonke.


Pa glih volja je tista, ki te žene naprej ane :D ne sej nebo šou u predelavo, vse kar bom naredu na njem bojo lite felge in pa športn avspuh, drujga se pa ne pipnem, edin kjer bi ga lohk uporabu bi blo to edin dirkališče ;)
[url=http://www.mazdaklub.si/][img]http://shrani.si/f/1q/fd/1aEjuIui/mazda-klub-header1.png[/img][/url]
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Napisal/-a lisko Pe maj 01, 2009 9:59 pm

Pa verjem da včasih še volje zmanjka:)
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
Uporabniški avatar
Senad
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: Sr mar 28, 2007 4:49 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Senad Pe maj 01, 2009 10:17 pm

po tem kaj sem vido vceraj na avtocesti pri ljubljani, se v ta avto nebi vsedo kaj šele peljaj z njim... ( nemislim točno tvojega, ampak nasplošno ta daihatsu al kako se napiše )

pa nočem biti žaljiv, ali kaj podobnega, ampak res zelo mali avtek, varnosti nobene ...
67,0420305 Vseh statistik ni natančnih.
 
Uporabniški avatar
Deeyan
Novinec
 
Prispevkov: 180
Pridružen: Pe feb 27, 2009 12:05 pm
Kraj: Parižlje

Napisal/-a Deeyan Pe maj 01, 2009 10:33 pm

lisko je napisal/-a:Pa verjem da včasih še volje zmanjka:)


vrjamem ja, sploh, če te pol še kaka stvar zravn zajebav, skor znoriš

Senad je napisal/-a:po tem kaj sem vido vceraj na avtocesti pri ljubljani, se v ta avto nebi vsedo kaj šele peljaj z njim... ( nemislim točno tvojega, ampak nasplošno ta daihatsu al kako se napiše )

pa nočem biti žaljiv, ali kaj podobnega, ampak res zelo mali avtek, varnosti nobene ...


ja kaj si pa vidu na avtocesti?
[url=http://www.mazdaklub.si/][img]http://shrani.si/f/1q/fd/1aEjuIui/mazda-klub-header1.png[/img][/url]
 
Uporabniški avatar
Senad
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: Sr mar 28, 2007 4:49 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Senad Pe maj 01, 2009 10:36 pm

lenivec je napisal/-a:
Senad je napisal/-a:po tem kaj sem vido vceraj na avtocesti pri ljubljani, se v ta avto nebi vsedo kaj šele peljaj z njim... ( nemislim točno tvojega, ampak nasplošno ta daihatsu al kako se napiše )

pa nočem biti žaljiv, ali kaj podobnega, ampak res zelo mali avtek, varnosti nobene ...


če te ta dajhacu tolk moti se vsedi v fiat cinquecento :)
že od decembra je pri bajti in še vedno me je strah vsakič ko vidim avto v križišču al pa da mi pride nasproti :rofl


haha, mene bi tudi blo ja :)


še slike od včeraj: http://24ur.com/novice/crna-kronika/zap ... ml#gallery
67,0420305 Vseh statistik ni natančnih.
 
Uporabniški avatar
Senad
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: Sr mar 28, 2007 4:49 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Senad Pe maj 01, 2009 10:37 pm

Deeyan je napisal/-a:
lisko je napisal/-a:Pa verjem da včasih še volje zmanjka:)


vrjamem ja, sploh, če te pol še kaka stvar zravn zajebav, skor znoriš

Senad je napisal/-a:po tem kaj sem vido vceraj na avtocesti pri ljubljani, se v ta avto nebi vsedo kaj šele peljaj z njim... ( nemislim točno tvojega, ampak nasplošno ta daihatsu al kako se napiše )

pa nočem biti žaljiv, ali kaj podobnega, ampak res zelo mali avtek, varnosti nobene ...


ja kaj si pa vidu na avtocesti?


videl sem taki avto kot ga imaš, stisnjenega na 1,5 m2. Videl sem preden so rešilci in gasilci prišli in rezali streho. eto kaj sem videl.
67,0420305 Vseh statistik ni natančnih.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf Pe maj 01, 2009 10:51 pm

Saj če boš še malo pobrskal kje po netu boš videl še veliko več takih primerov, z dosti bolj "varnimi" avtomobili.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Pe maj 01, 2009 11:13 pm

OFF
Si upam trdit, da se to lahko zgodi vsakem avtu, pa tudi če je 5 metrska limuzina, ko se zaleti čelno. Seštevek obeh hitrosti, recimo 100 km/h (kamijon + avto) in vemo kaj sledi.

Evo podoben primer. Vam pa prilagam en link kaj se zgodi ko voznik zaspi in zapelje pod kamijon. Hitrost avta in kamijona je ocenjena približno 100 km/h.
Pa ne verjet tistem napisanem, da se je zaletel pri 200 km/h, ker to je daleč od 200 km/h in ta avto toliko ne more it.


KLIK > Opozarjam - slike so grozovite in ne priporočam ogled osebam s slabim želodcem

Samo poglejte kaj se je zgodilo s 5 metrsko super varno lumuzino Phanteon od Hyderja :?

Smo pa OT. Želim ti srečno in varno vožnjo!
 
Uporabniški avatar
Senad
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: Sr mar 28, 2007 4:49 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Senad So maj 02, 2009 12:46 am

lancia hf je napisal/-a:Saj če boš še malo pobrskal kje po netu boš videl še veliko več takih primerov, z dosti bolj "varnimi" avtomobili.


vem da se lahko zgodi z vsakim avtom podobno, ampak sem pač povedal kaj sem videl v živo. pa tudi sam sem imel prometno, in če nebi imel takega avta, bi se malo drugače končalo vse skupaj.
67,0420305 Vseh statistik ni natančnih.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf So maj 02, 2009 8:00 am

Senad je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a:Saj če boš še malo pobrskal kje po netu boš videl še veliko več takih primerov, z dosti bolj "varnimi" avtomobili.


vem da se lahko zgodi z vsakim avtom podobno, ampak sem pač povedal kaj sem videl v živo. pa tudi sam sem imel prometno, in če nebi imel takega avta, bi se malo drugače končalo vse skupaj.


Samo večji avtomobil ti nič ne pomaga, če greš pod kamion, ker se bo ravnotako kar nate zapeljal. Ima pa večji avtomobil sigurno več prednosti v trku z avtomobilom ali kombijem.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf So maj 02, 2009 8:26 am

lenivec je napisal/-a: pri teh jajcah malih pa itak maš noge 20 cm za odbijačem. pa če že mačko povoziš ti gležne polama.


Ta je dobra :cry :vc
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Crash
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: To apr 18, 2006 9:46 pm

Napisal/-a Crash So maj 02, 2009 9:10 am

Super avtek..............če boš delal predelave od motorja do zunanjosti, te čaka nekaj dela!! Čeprav ti glede motorja svetujem menjavo in tega pustiš originalnega!!

V ta avtomobil paše motor 1.3 16v in 1.6 16v, ter seveda cb60 ali cb80 motor, oba poznana kot turbo 1.0 motorja!!

Zunanjost lahko narediš kot originalni GTti model ali Flash verzija, ali pa kaj po svoje.

Vidim da je avto "zdrav", tk da le čuvaj ga, redki so še takšni, če pa ga boš kdaj prodajal, pa mi le pošlji ZS (PM) in mogoče imaš že znanega kupca!!

Mogoče pa te kdaj prime kakšen drag race in takšen avtomobilček z 1.0 turbo motorjem lepo pelje nekdanjo 14 sec klaso :D

http://videos.streetfire.net/video/Daih ... 120985.htm
 
šinki
Novinec
 
Prispevkov: 358
Pridružen: Ne mar 30, 2008 5:43 pm
Kraj: idrija

Napisal/-a šinki So maj 02, 2009 9:44 am

Poglej si na avto-magazinovi strani, med testi vozil je en tak, prirejen za Gr.H, z 1,6 motorjem, ter pokalni. Zanimiva zadeva.
okužen z Rallyus virusom
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov